ZA-BEL SP. Z O.O.

Nysa

Opinie o ZA-BEL SP. Z O.O.

Owsik Mateusz Janiczek

Witam serdecznie. Z góry chciałbym pozdrowić panią Marzenę :) Pojechałem do Belgi i miałem pracować po 12h dziennie , pracowałem po 15 ( tygodniowo po 90h) Po tygodniu pracy zmieniają mieszkanie , dojazd do pracy 20km i jeszcze utrudniają , albo idziesz a jak nie to wypad do Polski. Ogólnie Za-bel nie wypłacił mi 600Euro za 90hpracy :) Gówniana praca , z zrytymi ludźmi przez życie :) Straciłem ogólnie 4000zł ( 250euro wyjazd na własny koszt + 600 euro zarobione ) Jeszcze mówi proszę kupić sobie materac bo nie ma łóżek :D po skurczybyku firma :D Chciałbym wszystkim powiedzieć że jak ktoś chce wyjechać i dorobić to lepiej odpuścić sobie i dymać w pl za 2200pln . Traktują ludzi jak dziada :D Uwaga na tą firmę :) Pozdrawiam serdecznie Mateusz z Nysy :)

złodzieje Zabel

Ja pojechałem do Belgi i też mi powiedziała pracujesz za 7euro albo wjacaj sobie do Polski :D Nie polecam!! Wrócisz z długiem!! UWAGA LUDZIE!!!! OSZUŚCI Za-bel!!!!!!!

Nowy

Nie polecam!! Pojechałem do Belgii :D Okazało się że pracujesz po 15h dzienie za tą samą stawke :D 15h x 7e=Śmiech/ Żarty Marzenka cieszy się bo ma siedząc w tym zjebanym Za-belu za każdą twoją godzine 8euro :D WYZYSK! Sobota/Niedziela po 12h też za głupie 7euro :D Nie polecam tego gówna! Ludzie uważajcie na śmieciówki :D Mnie oszukał Za-bel na 600euro :D Świnie nienażarte

Joanna

A jak obecnie wygląda współpraca z ZA-BEL? Na jakie warunki można liczyć? Chętnie dowiemy się więcej na temat Waszych doświadczeń.

nowy

nie polecam, pracujesz 13 godzin a masz placone za 8, za dojazdy do pracy nie masz placone choc w jedna strone jedziesz pod francjie ponad 2 godziny, praca za 8 euro, niby ok ale skoro ani marzenka ma 17 euro na godzine to wiecej zarabia niz ja, nie polecam i ciesze sie ze juz am nie pracuje,, a i prace sa na wysokosciach bez zadnych zabezpieczen

Zdzislaw

Nie POLECAM

misiek

podejrzewam, ze rozmowa kwalifikacyjna przebiega w zwykły kasyczny sposób czyli rozmowa na temat woich umiejetnosci oraz doswiadczenia

Jarus.

Ja wam powiem Ci jest nie tak. Każde słowa są prawdą. mieszkania są w opłakanym stanie, mieszkasz po 8 osób w 3 pokojowym mieszkaniu, bez łóżek, lodówkę jak uroczystości to cud. W razie jakiejś awarii Władek udaje głupa że już wysyła kogoś do naprawy i można do śmierci czekać. A Marzena? To wiesniara, która złapała frajera z kasą i udaje wielką damę. Wyplacaja kasę dopiero jak będziesz w Polsce a nie normalne wypłaty. Tak to ewentualnie zaliczki nie większe niż 200 czy 300€ Jak potrzrbujesz pieniędzy to zapomnij w czwartek czy piątek bo nie wyślą. Jeżeli ktoś tam pracuje to są to ludzie którzy albo udają że nic nie widzą, albo osoby bez jakichkolwiek ambicji. Pamiętaj, nikt tak cię nie wyru..a jak państwo Zapotoczni. Firma za-bel lub też mają fi-pro.

BIURO
@Jarus. 16.10.2016 14:47

Wieśniakiem to jesteś Ty jednym wielkim, nie mówiąc już o porządku na mieszkaniu, zostawiłeś je w takim stanie, że można ręce załamać. łóżka połamane, ściany popisane itp. Zero kultury z Twojej strony, nie mówiąc już o Twoich wyzwiskach. A jakie są zasady wypłacania wypłat, po przepracowanym miesiącu, a nie w trakcie wybierzesz w zaliczkach i na koniec żona zdziwiona i krzyczy, dlaczego dawaliśmy zaliczki, bo wszystko mąż przepił,a ona nie ma za co żyć!!! Jak dostaniesz w piątek zaliczkę to do środy nie ma co liczyć, że stawisz sie do pracy, bo stan upojenia alkoholowego na to nie pozwalał. Jeden weekend i 300 Euro nie ma. i w kolejny piątek dzwonisz po kolejne 300 Euro. I nie wspomnę o innych używkach.Tak postępuje rozsądny człowiek!!!! Dobra zasada, żeby osądzać innych, trzeba zacząć od siebie i swojego życia, a nie krytykować tylko. Pozdrawiam BIURO

miły rzyczliwy

Nie polecam Tej firmy żadnej tolerancji dla pracownika!! gorzej niż świni w korycie pracuje!! niby stawki ok ale naprawde odradzam pracy w tej firmie!! pracuje sie 2 lata a nawet dłużej bez podania przyczyn z Dnia na Dzień tel prosze zjeżdżać do polski! dla cb 2eur dla nich 8eur umowa polska (delegacja) 1900zl max umowa zlecenie O D R A D Z A M

Moj maz tam pracuje nie narzeka i nie zamierza zmieniac pracy i za zarobkami tez jest dobrze wyplacaja co do centa

robert

Masakrą jest ta cała jebana firma za-bel,nie polecam nikomu tych oszustów,ani żadnej pracy od nich w belgi.

Robert

Tragedia nigdy tam nie pracujcie tam jest masakra!!!!!!!!

Sławek

Witam ja pracuje u nich w Belgi na budowie,również nie polecam robie bo musze ale jeszcze tylko troszke.

Darek

Odradzam stanowczo to oszusci i złodzieje nie polecam!!!!!!!!!

Mateusz

To prawda,wysłali mnie do Belgi mieszkanie syf,zero łóżek spisz na materacu jak masz lub na podłodze,żadnego kontaktu z firmą za-bel nie odbirają telefonów jak juz tylko cie wyslą,no i robisz za smierdzące 7.50 na godzin po 12 godz i jestes traktowany jak jakiś Beduin,nikomu nie polecam!!!

Darek

witajcie odradzam agencje za-bel całkowita porażka daja ci polską umowe a w Belgi jebiesz jak pies i jeszcze cie od pedałów wyzywają dajcie se spokój z tą firmą,dobrze wam radze.

Robert

Zgadzam sie najgorsza firma(usunięte przez administratora)

Andrzej

Tragedia nie polecam pracy w Belgi,zostaniecie z długami,jak nas wielu!!!

juzek
@Andrzej 25.02.2015 12:25
Tragedia nie polecam pracy w Belgi,zostaniecie z długami,jak nas wielu!!!

Zgadzam sie z kolega nas wysłali do Belgi na budowe pracowalismy 2 dni i kazali zjechać,nie polecam nikomu tej firmy bo tylko stracicie kase na wyjazd i nerwy,firma dno.

Zostaw opinię o ZA-BEL SP. Z O.O. - Nysa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZA-BEL SP. Z O.O.