Opinie o Pronar Sp. z o.o. w Narew

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Pronar Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Pronar Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pronar Sp. z o.o. w Narew

mądra glowa

w koncu na handlowej robia porzadek,pan ch sie doigral i chyba na dywaniku w narwi mu sie oberwalo.i wylało -ciekawe kogo zatrudnią na jego miejsce??? drugi pan W ?malo kumaty czy pan jeszcze mniej kumaty M

Nagły atak spawacza

Cześć. Szukam pracy jako spawacz. Aktualnie zarabiam w okolicach 5.5 - 6.3 tysięcy miesięcznie. Mam doświadczenie, spawam na szczelność i ciśnienie. Czy w Pronarze jest szansa że ma start zarobię więcej? Praca po godzinach i w soboty nie jest mi straszna.

Spawacz
@Nagły atak spawacza

Przyjdź i zobacz. Naobiecują ci gruszki na wierznie a co do czego to ledwo do konca miecha wystarczy. Chyba żeś kawaler. A i jak lubisz poniewieranie i wyzywanie to idealna praca dla Ciebie. Kadry obiecują byleby tylko krzyżyki postawić w planie zatrudnienia

Andżej
@Nagły atak spawacza

Szans nie ma żadnych. Ale jak możesz to daj znać gdy zrobisz miejsce. To wtedy też się zwolni miejsce w pronarze. ????????????

SAWA z UB

Jeśli wg twojej ułomnej świadomości obecna Polska i Białoruś niczym się nie różnią, to wsiadaj w swoje Volvo i wypierd.laj stąd. Tam Aleksander Grigorjewicz zrobi z ciebie bohatera, długo nim nie będziesz. Poglądowo tyle co ten ”pogranicznik", któremu kaczystowski chleb utknął w gardle. I nie ubliżaj tym, co w Białej rusi siedzą po katowniach, więzieniach i obozach oracy i o takiej Polsce, na którą ty kana.(usunięte przez administratora)z- nawet nie marzą.

Były

Demolka i stołp pracują jeszcze na prototypowni?Miło wspominam chłopaków....

Radek
@Były

Demolka to ten tester z dużym brzuchem?

Dominika
@Były

Miło - chodzi o względy towarzystwie? Czy to jacyś wyjątkowi pracownicy w tej firmie?

Mirek
@Były

Stołp i demolka to chyba testerzy najstarsi z całej załogi.Najlepiej spytać kogoś z tego działu.

Firma Pronar Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Elektryk - pomiarowiec. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Krzysiek42

Weźcie mi wytlumaczcie o co chodzi z Marketingiem tej firmy? Jest sens aplikować i starać soę o jakąkolwiek posadę? Prowadzenie mediów, kontakt, opracowywanie strategii marketingowych, eventów.

Ani ta, ani tamta

Działania marketingowe widzę coraz bardziej nowoczesne, raczej spójne i idące w dobrym kierunku. W czym więc problem? Kto podejmuje decyzje? Kierownik/cy działów czy sam prezes? Jak atmosfera w dziale? I jak długo się czeka na kontakt z HR po wyslaniu CV?

Krzysiek42
@Ani ta, ani tamta

Właśnie jak atmosfera? Kierownictwo jak w innych działach czy może chociaż tutaj bardziej ludzcy ludzie?

O

A zatrudniają obiektywnie czy raczej bez znajomości ani rusz?

Orthodox

Zagadaj po chachłacku, przynieś 1,5-2l bimbru a zobaczysz jaki gest mają orthodoxyjni chrześcijanie kiedy jesteś swojak i to jeszcze posłuszny.

Znajomy
@Krzysiek42

Oczywiście że nie. Marketing dla Prezesa to (usunięte przez administratora). Graficy noszą stoły i rozkładają ławy na urodziny dyrektorów. Budżety na dowolne kampanię nie istnieją. Spójrz na FB tej firmy liczącej 3000 pracowników a nawet ten GoWork. To dramat. Marketing to miejsce gdzie jak ktoś jest czyimś znajomym a do niczego się nie nadaje konkretnie to tam go się upycha. XD

Na jakie benefity można liczyć w Pronar Sp. z o.o.?

kadrowy

Pozdrawiamy kadry z pronaru :) Autopromocja pełną parą hahahah

Zaden

Na żadne. Zapomnij o tym (usunięte przez administratora) i wytworni bubli. Ja pracuje bo jic tutaj blisko nie ma, ale to kwestia cAsu. Rok w tej firmie liczy sie za trzy jeżeli chodzi o zdrowie. Na kolowni maszyny w lipcu nie wytrzymują a co mówić człowiek. Tomk......potrafi tylko wyciskać z ludzi poty. Żeby sie utrzymac na stołku musi w doope wchodzić szefowi. Jak trzeba to cie zwyzywa i zniewazy, aż ci sie płakać chce (usunięte przez administratora) jeden.

Kierownik

Na zadane przyjacielu. Tylko ci którzy włażą w (usunięte przez administratora)przełożonym maja szanse. Ale najpierw dwa lata zanim Ci zaufają. Firma z cechami (usunięte przez administratora)stosujących manipulacje ludźmi (kadry) oraz metody (usunięte przez administratora). Zastraszanie o podstawa egzystencji tej firmy od chorego szefa poprzez Królika a skoczywszy na Krzysztofie z kadr i Wojtki T z kolowni..

Nina

Traktowanie kobiet w Pronarze przypomina XVIIIw. Gorsze pensje, seksizm, (usunięte przez administratora)i niewybredne żarty. Zbiór wszystkich (usunięte przez administratora) w jednym miejscu. Radzę unikać.

Ciekawa
@Nina

W biurze czy na produkcji?

Stachanowiec

Nigdy nie zmieniaj obecnej pracy na PRONAR. Cyrk na kółkach. Skansen lat 90, (usunięte przez administratora) 100/100. 0% premii choć na rozmowie kwalifikacyjnej dostaniesz informacje jakie to premie na Ciebie nie czekają i są niemal gwarantowane a w praktyce wystarczy, że się komuś nie spodobasz i nie ważne jak dobrze czy ciężko pracujesz premia wyniesie 0zł. Brak dojazdów do pracy, jak dojedziesz swoim samochodem to czeka na Ciebie parking w postaci klepiska zmieniającego się przy każdym deszczu w bajoro. Chcesz wziąć urlop? Zapomnij bo jest to "źle widziane" w firmie. Nadgodziny chętnie ale za darmo bo firma ich nie płaci mimo, że często wymaga. Nie polecam.

Chłopo-robotnik
@Stachanowiec

Nigdy nie zmieniaj obecnej pracy na PRONAR. Cyrk na kółkach. Skansen lat 90, (usunięte przez komu.na 100/100. 0% premii choć na rozmowie kwalifikacyjnej dostaniesz informacje jakie to premie na Ciebie nie czekają i są niemal gwarantowane a w praktyce wystarczy, że się komuś nie spodobasz i nie ważne jak dobrze czy ciężko pracujesz premia wyniesie 0zł. Brak dojazdów do pracy, jak dojedziesz swoim samochodem to czeka na Ciebie parking w postaci klepiska zmieniającego się przy każdym deszczu w bajoro. Chcesz wziąć urlop? Zapomnij bo jest to "źle widziane" w firmie. Nadgodziny chętnie ale za darmo bo firma ich nie płaci mimo, że często wymaga. Nie polecam.

Edek
@Stachanowiec

Kadry to efekt zmian szefa, ale na gorsze. To co wyprawia Pan Krzysio to horror. Przyszedł trep z wojska z miną Pedro i narzuca ci swoje zmiany. Rozpierdzielą firme z Andrzejem w mig. Niedługo będzie sie Radek z nimi bil o udziały. A Najśmieszniejsze to to, ze wspolwlasciciel jest pionkiem niemającym nic do powiedzenia. Siedzi tylko z jednego powodu, żeby utrzymac przy stanowisku synka. To (usunięte przez administratora) firma z niekompetentnymi prowajderami.

Nowy pracownik -kandydat

Czytam te opinie i az mnie strach obleciał co tu sie wypisuje. Wiem ze duzo w tym prawdy bo mam kolegów którzy pracowali w Pronar, ale ze aż tak tragicznie to nigdy nie przypuszczałem. Najgorsze, ze jeden drugiego wygryza i podpierania by przetrwać bo gdzie Ci ludzie maja isc jak q promo niu 100km nic nie ma. Dlatego pracują żeby utrzymać rodziny. To obłęd i ciekawe jak po kilku latach z ich psychiką, bo moi koledzy poddali sie po roku.. To jakiś horror!!! Wiem, ze Martyniuk potrafi upodlic pracownika, który mu sie sprzeciwia i ma swoje zdanie, wiem ze kierownicy zostali tylko ci z lat 90 bo nowo jak są to tylko dla dobrej kasy i daja sie upodlic bo podobno na naradach potrafi Martyniuk mieszać kierowników z błotem i wiem, ze pracownicy produkcyjni to śmiecie dla kierownictwa a stary tylko nagradza dobrze kierowników żeby trzymali pracowników w ryzach. Moj sąsiad byl kierownikiem i po kilku latach sfiksowal. Inni koledzy z produkcji wyjechali do Niemiec i Danii i tylko rece zacierają ze ich za darmo nauczyli spawać. A chciałem z Białego sie przenieść bo trochę daleko ale w tej sytuacji wole pozyc dłużej niz paść dla chorego starca. Na koniec tylko nasuwa sie jedna mysl, ze jest to zakład z (usunięte przez administratora) w tle .

PanTraktor

Atmosfera w pracy taka sobie... ale chociaż pieniądze, jak na wschód Polski naprawdę dobre

Gags
@PanTraktor

Żadna kasa nie jest warta rozchwianego zdrowia w imię tej firmy. Zastanówcie się

Daniel
@PanTraktor

Atmosfera to jest coś strasznego w tej firmie.(usunięte przez administratora)

Stuk
@Daniel

To jest jakaś szczurolandia. Firma nie dba o ludzi. Rzuca jakieś ochłapy, by ludzie się kłócili między sobą . Stawia na ludzi bez wykształcenia. Ważne aby potrafili strzelać z ucha. Mierni ale wierni. Dlatego siedzą latami tylko ci co wygryźli się w ten chory system. Nowi przychodzą i odchodzą. Rotacja potężna. Ogłoszenia o prace na wszystkich portalach wiszą od lat na te same stanowiska. Ciagle poszukiwani są nowi jelenie. I tak będzie dopóki w firmie panować będzie styl Łukaszenko

szarak
@Stuk

to prawda w narewce majstrowie z łapanki nic nie wiedzą pracownik sam ma zalatwiac detale do przyczep by zarobic czy ktos za narewke sie wezmie wrescie kierownicy zyją w innym swiecie

Handel.....
@Daniel

To co napisałeś to cala prawda o tej firmie. Kadry (usunięte przez administratora) ludzi wartościowych zastępując nowymi (usunięte przez administratora). Jeden drugiego podpiernicza a potem patrzy na Ciebie i mówi jaki jesteś jego wielki kolega. Nawet kierownicy nie maja wpływu na te zmoany. Wymyśli sobie nowy kierownik kadr że Trzeba swojego znajomego zatrudnić albo tego co mu w (usunięte przez administratora) włazi posadzić na jego miejscu. Mylicie ze np. Dyrektor Handlu rządzi swoim działem ???? a niic bardziej mylnego, to kontroling teraz to juz Andrzej jest dyrektorem ds. Optymalizacji sprzedazy hehe (człowiek be pojęcia i zerowej wiedzy na ten temat) , ale rodzina szefa to a jakże w (usunięte przez administratora)trzeba włazić tak, ze tylko palec wystaje.. A szczególnie dzial kontrolingu to gorzej jak policja. Pracuje na pierwszym pietrze w nowym budynku i widze co się dzieje. Ściany maja uszy i wszędzie wywiad starego. Najlepszy przykład bezmyślności kadr i obsadzanie e miejsc swoimi lub (usunięte przez administratora) to obsługa pisprzedazowa. To co zrobili z kierownikiem tego dzialu który od podstaw postawili ten dzial to czyste dranstwo. Imna sprawa , ze pomógł mu w tym człowiek którego za soba pociagnal. Latal i (usunięte przez administratora) człowieka który bezinteresownie mu pomagał . Tak, ze jak masz kogoś wysoki postawionego kto cie będzie chroni i pchał w gore to idź i nie patrz. Ale jak wpadniesz z ulicy to będziesz zwykłym (usunięte przez administratora) Zero szacunku jesteś (usunięte przez administratora) A nowa kadra zarządzająca zrobiła taki ruch , ze firma(usunięte przez administratora) Reklamacje to działanie na korzyść własną a klient niech się buja sam. Zero wspólnego działania produkcji handu i after sales service

Seba
@Handel.....

Takie działania to woda na młyn konkurencji, która często korzysta z ludzi posiadających doświadczenie zawodowe zdobyte w tej firmie.. Nie na to jak poświecić miesiące albo i lata na wdrożenie pracownika, by potem go bezmyślnie zwolnić. Często pod byle powodem, robiąc sztucznie nagonkę, by zrobić miejsce dla swojego. Konkurencja docenia pronar pod tym względem. Zwróćcie uwagę ilu byłych pronarowcow znalazło swoje miejsce u konkurencji. Rewelacyjna polityka kadrowa. Pogratulować

Tomek .

Co mas na myśli pisAc takie wywody. Moz doprecyzować o co chodzi z ta lopata. Piszesz o sobie??

Kolejny miesiąc w dół

Styczeń 2023 znów spadek sprzedaży na rynku krajowym przyczep rolniczych dla producentów ogółem o -7% r/r. I tak Pronar jako lider spadek o -9%r/r tj.203szt. przy 223szt w styczniu 2022 oczywiście nie jest to tak drastyczne jak Cynkomet -68,4%, Techmont -50%, Metaltech -12,5% ,nie którzy sprzedali więcej niż rok temu i tak np. Metal-Fach +30% . Więc nie ma co szczurzyć tylko uderzać po liderach i jak Sokółka może to tym bardziej Pronar

Sokołów

Robi jeszcze ten starszy pan na przeróbkach przyczep co zawsze mówił "mnie 29 liet (lat)"?

Jak tu jest z podwyżkami? Trzeba walczyć o swoje i sie prosić czy co jakiś czas systematycznie zwiększają podstawe? I jakie są obecnie widełki na poszczególnych działach przy akordzie ewentualnie pracy na kontroli?

Best

W tej firmie jest tak ze jak wszędzie zarobki idą w górę to tutaj jest odwrotnie. Z miesiąc na miesiąc systematycznie jest coraz mniej. Nie polecam nikomu. Na początku może jest niezłe ale później będą walić na kasę se odechce Ci się wszystkiego. Zarabiają tylko swoi ludzie. To jest dno i wodorosty co ta firma robi z ludźmi.

Firma porazka

Czy w każdej filii pronaru jest tak jak w siemiatyczach ze jak chcesz zarobić pieniądze to musisz dla kierownika włazić w (usunięte przez administratora) I tak samo dla pijaków są zawsze pieniądze a dla uczciwych pracowników zawsze mówią ze słaby miesiąc. Mam wrażenie ze siemiatycze są ewenementem na skale światowa.

Nie ewenement -to standard
@Firma porazka

To nie jest żaden ewenement w tej "firmie". To standard.

Potwierdzam
@Nie ewenement -to standard

Tak to jest prawda. Już któryś raz z rzędu się przekonałem ze jak nie będziesz się podlizywać to nic nie będziesz miał. Taka to jest super firma

Wesoly 12

Chciałbym się dowiedzieć i zapytać uprzejmych ludzi ile teraz miesięcznie wyciągają spawacze na przyczepach i kolowni , z góry dzięki za odpowiedź

Olga

W tej ofercie pracy na specjalistę czy inaczej mistrza ds. serwisu obiecują atrakcyjne zarobki. Tylko jakoś brakuje konkretów, nawet widełek nie podali. Można wiedzieć, jak się zarabia u nich?

Pracownik serwisu
@Olga

Moze i kasa jak na wschód do przyjęcia, ale z kim sie współpracuje i jak Cie traktują to mocno b sie zastanawiał. Nastąpiły ostatnio zmiany kadrowe na niekorzystne, mowy humorzasty kierownik, nowy kierownik posprzedażny pod którego podlega serwis nie mający zielonego pojęcia o serwisie i mający w (usunięte przez administratora) kolegów z którymi pracował i zazdrość innych mechaników. Niby sztama a tak naprawdę jak ktoś napisał o Pronar, jeden drugiego w łyżce widy by utopił. Każdy tylko broni swojej (usunięte przez administratora) Wózkowy jest traktowany jak pomocnik mechanika a nie mechanik któremu nie daja możliwości rozwoju. To taka buda dla (usunięte przez administratora). Reasumując klimaty niewarte tych pieniędzy i nerwów.

Olga

Na specjalistę ds homologacji w ogłoszeniu gwarantują stabilne zatrudnienie. To jaka umowa na start? Nie chodzi mi tylko o rodzaj, ale też to, na ile będzie?

Igor

Kto to ostatnio krzyczał w piątek na parkingu "czosnek naucz się wkońcu spawać"?

Aga

Dlaczego nie zawiadomiłeś przełożonego ?

Kos

A ten Białorus z handlu. Tez spędza 3/4 dnia w kuchni. Wiecznie głodny.

Obstruktor
@Kos

Dla wiecznie głodnwgo na cudzy koszt, coś na (usunięte przez administratora) się należy.

Widać posmakowała strawa
@Kos

Co tu ukrywać sprzedaż przyczep na rynku krajowym spadła rok do roku dla Pronaru o 7,8% tj 252 sztuki w porównaniu do metal-fachu spadek 25,6%, zasława 21% czy cynkometu 39% to dosyć mało choć dla lidera krajowego to dosyć spory spadek gdzie pierwszy kwartał szedł na rekord w ujęciu rocznym.

Pik
@Kos

Ciężko pracuje dlatego głodny, albo udaje ze pracuje i siedzi w kuchni czy na stołówce

Zostaw merytoryczną opinię o Pronar Sp. z o.o. - Narew

• Jak się pracuje w Pronar Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pronar Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 286.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pronar Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 197, z czego 16 to opinie pozytywne, 106 to opinie negatywne, a 75 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pronar Sp. z o.o.