Tsunami Recycling Sp. zo.o.

Opinie o Tsunami Recycling Sp. zo.o.

oskar

Witam serdecznie. To co urzekło mnie w firmie i zrobiło największe pierwsze wrażenie to na pewno atmosfera ( bo nie oszukujmy się - nie mogły to być pieniadzę). Po za tym jest umowa co mega ważne moim zdaniem

Firma daje możliwość samodzielnej pracy i rozwoju, ale tylko dla ambitnych i naprawdę chcących.

młody

jak narazie jest bardzo dobrze większośc ty wypowiedzi to brednie pracuje ta od jakiegoś czasu i mi pasuje a jak ktoś jest totalnym idiotą to wiadomo ze raczej żadna firma nawet najgorsza niechce utrzymywać [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jakoś ja pracuje i daje rade i nikt mnie nie zwolnił a kasa jest ok i przede wszystkim zawsze na czas

Zostaw opinię o Tsunami Recycling Sp. zo.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tsunami Recycling Sp. zo.o.