Summit S.A.

Chorzów

Opinie o Summit S.A.

Witam, Chciałem wyrazić swoją opinie na temat firmy summit mieszczącej się w Chorzowie.[usunięte przez moderatora] to chyba największa porażka w historii tej firmy 96% pracowników tak sądzi, nie licząc tz zarządu. Jest zakłamanym człowiekiem, który wiele razy składał obietnice i etapie końcowym nic z tego nie było. Wyzywa pracowników od najgorszych. Rozmowa z nim to prawdziwe dno, zero szacunku do drugiego człowieka. Każdego traktuje jak złodzieja. Sam został zwolniony z TBS'ów, gdyż nie wywiązał się z planu rozwoju infrastruktury miasta. Na prawdę nie zn się na handlu i tworzy takie absurdy, że konkurencja z nas się naśmiewa. Porażka !!!!! Nie polecam !!!

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Summit S.A. - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Summit S.A.