kompol

Brzeszcze

Opinie o kompol

Marta

@Co jaką masz umowę? Czy rozmawiałaś z pracodawcą czy jest możliwość dostania podwyżki? Czy są jakieś premie? @Mieszkaniec czy w firmie kompol nie ma możliwości awansu? Jeśli tak to po jakim czasie pracy?

Mieszkaniec

Dziewczyny tam pracują za grosze , no bo przecież szef musi mieć kasę na wyjazdy do różnych ciepłych krajów na kłada

Co

Stawka na umowie 130zł,a zarobisz ile zrobisz tj.19 gr.za kg to wychodzisz jak sie sprezysz 1200,chyba ze będziesz przychodzić z godzinę wcześniej do pracy to nadgonisz.a szef sie buja jeżdżąc na kladach.dziewczyny nie dawajcie się tak oszukiwać i wykorzystywać.jest naprawdę dużo pracy gdzie dają umowę i normalnie płacą.

Szukasz pracy?

@

H
@@ 06.02.2017 16:20
Gdzie do tej firmy sklada sie CV?

Nie musisz nigdzie zanosic CV,bo tam to nieobowiazuje:-)robisz na czarno,albo umowa zlecenie na 130zl,ale musisz pracowac 5razy w tygodniu od 6 do13.

@

!!!!

Przepracowalam tam 1 dzien,brudno i zimno,bez umowy.

kate

szef się bawi a głupie na niego pracują,też tam pracowałam,totalna klapa....

e

Przepracowałam w tej firmie długi czas,uważam go za stracony.Naiwnie licząc że zleceniodawca może w koncu zleceniobiorce docenić i dać mu umowę o pracę.ZASŁUŻONĄ według mnie i innych pracownic ,pracujacych tak jak ja przez tak dlugi okres czasu,nawet 5 lat.Naiwnie liczyłam, że z nowym rokiem z wejściem nowej ustawy tzn.13zł,brutto za godzine będziemy tak zarabiać.Ale jak zwykle się myliłam,zleceniobiorca stwierdził że pracujemy na akord i nam się nie należy 13 zł,a jak chce więcej zarabiać to muszę bardziej się starać.Od stycznia dostałyśmy nowe umowy zlecenia na 130zł miesiecznie,czyli w miesiącu przepracowłyśmy niby 10 godzin,a prawda jest taka że pracujemy od 6do 13,od pon. do pt. Na szczęście odeszłam,to nie na moje nerwy.Ta bezradność że jeden człowiek tak może wykorzystywać drugiego.

G

Przepraszam bardzo stawka wzrosla,jest20 gr,za kg,łaaaaał:-D z jedna sobota robocza,ten zaklad bawi sie w powazna firme,a nawet umow nie daja,wszyscy robia na czarno:-(

G

tomek

heh, to dosć zabawne, bo sam firmą się interesuję, ale wiem, że aktualnie ofert brak. Jak więc się nimi zainteresowałaś Janino, jeśli mogę zapytać? ze słyszenia może :)

zdziwiony

nie rozumiem tej umowy,jak pracujac od 6 do 14,pięć razy w tgodniu,czyli 20 dni w miesiacu,czyli 40 godzin tygodniowo,czyli 160 godzin w miesiącu,godzicie się na taką umowę.trzeba się zając takimi"pracodawcami"

nie

pracujesz od 8 do 14,masz umowe zlecenie a na umowie kwota 150 zlotych,ze niby tyle zarobisz,co to ma byc.

a

zarobki w tej firmie jak ja tak mozna nazwac sa ponizajace.praca na akord za 17groszy za kilogram.rzeczywiscie jak zauwazyla wczesniej osoba,jest problem nierownego traktowania,ksiegowa pracujaca na caly etat pracuje jak na umowe zlecenie,a dziewczyny ktore pracuja tam na umowe zlecenie to sa pilnowane tak jak przy umowie o prace.dodatkowo dziewczyny w ramach pracy na akord musza 'sobie'posprzatac szatnie,jadalnie,ubikacje,bo jak "szef"stwierdzil zamknie kibel i bedziecie zalatwiac sie na zewnatrz.w lecie na hali skwar,o wodzie do picia mozna zapomniec,jak poprosisz to powie ze woda jest w kranie.porazka.

zx

ksiegowa w tej firmie ma najlepiej;-)

AM

Witam Praca w firmie bardzo ciężka od 6 do 14, szef zabiera 10% z wypłaty na radio Maryja niestety nic nie możemy powiedzieć wszystkie chcemy pracować, jak tak można robić !!!!!!!!!!!!!!! Dlatego też wypłaty mamy takie mały niestety, zakaz palenia jest dużym problemem nie wolno palić w ogóle.

a
@AM 09.02.2016 19:43

o co chodzi z ta radio maryja?;)

asd

co to za praca?ze zarabiasz 1200 bez umowy?czysty wyzysk.zglosic to do PIPu,niech sie tym zajma.wspolczuje takiej pracy.

baśka

tez tam pracowalam,porazka,zwolniono mnie nie podajac przyczyny,nie rowne traktowanie pracownikow,szef wiecznie niezadowolony,odzywa sie do pracownika gdy tylko chce na niego nakrzyczec.ja pracowalam bez zadnej umowy i wychodzilam na miesiac okolo 1000ca,nawet na swieta nic nie daja.nie polecam.

Wioletka

Prace w firmie kompol nie polecam,praca na akord,ciezko trzeba sie nameczyc aby zarobic 1200zl.,na umowe o prace niema co liczyc,tylko umowa zlecenie ciagnaca sie w nieskonczonosc,dziewczyny pracujace tam,pracuja w takiej formie zatrudnienia nawet 5lat.Od strony szefa tylko nakazy i zakazy,nawet palic nie mozna ,piluje godzin pracy od 6do 13.30 tak jak by przyjmowal na umowe o prace.

olka
@Wioletka 24.01.2016 16:41

nie dodalas jeszcze ze bardzo brudno,wszedzie kurz mozna nabawic sie astmy.

Zostaw opinię o kompol - Brzeszcze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kompol