Money Expert

Gdańsk

Opinie o Money Expert

janek

Hej, a za te 3 miesiące szkoleń to oni płaca normalna pensję?

Wiwien

Nie było najgorzej, duży plus za 3 miesiące szkoleń, które akurat nie było zapychaczem, ale praktyczną wiedzą. same warunki na średnim poziomie i system prowizyjny dla [usunięte przez moderatora] ambitnych ludzi

totalna kicha,[usunięte przez moderatora] na maxa

beznadzieja szkoda czasu

a co bys wiecej chcial trzeba bylo dobrze dowiedziec sie na rozmowie i czytac umowe przed podpisaniem

[usunięte przez moderatora] co to za firma???/ masz 2 umowy 1 o prace na 1/64 etatu!!!!!!!!!!!! 2 umowa zlecenie!!!! super robota ostatia moja wyplata to 472zl nie polecam[usunięte przez moderatora]

[usunięte przez moderatora] nie zrobilem wolumenu i nie dostalem podstawy wiec pracowalem miesiac za darmo nie polecam [usunięte przez moderatora] [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Zostaw opinię o Money Expert - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Money Expert