AGT STANISŁAW GRAŚ

Wronki

Opinie o AGT STANISŁAW GRAŚ

spawx

Brak bezpieczeństwa higieny pracy we firmie na zdz jak i na centrali syf maszyny nie sprawne brud

nowy

Idzie zima a we firmie ogrzewania niema na zdz

Aneta
użytkownik zarejestrowany

@jolipiszesz, że są plusy i minusy pracy w firmie. Chętnie dowiemy się o nich więcej. Wspominasz o problemach z organizacją pracy. Co masz na myśli? Czy od tego czasu nastąpiły w tej kwestii zmiany na lepsze? Na stronie firmy pojawiła się informacja o rekrutacji na między innymi spawacza TIG, MIG/MAG lub MMA. Co jako pracownicy firmy możecie powiedzieć na temat tego jak wygląda praca w AGT STANISŁAW GRAŚ na tym stanowisku?

kaie
użytkownik zarejestrowany

a jako ślusarz to się u was opłaca walczyć o zatrudnienie? jedni narzekają ale są też tacy co wychwalają pod niebiosa pracodawce i to stanowisko tutaj... a ja już wariowałem i nie wiem co myśleć o tej sytuacji

.........

Nie warto pracować w tej firmie. Żadnego plusa jak z wyplaty i kodeksu pracy pracownika bhp.

robert
@......... 28.06.2016, 22:50

Jak się zatrudnisz to się przekonasz jak tu jest.

ona

witam serdecznie Mogłabyś coś więcej powiedzieć o tej firmie? Widziałam nowe ogłoszenie na sprzedawcę /pakowacza w tej firmie. Pozdrawiam

Spawacz za 12zł śmiech na sali. Buraków szuka do spawania za te pieniądze. Normalny człowiek nie podjąłby się spawać za taką stawke w takim zawodzie

dostaniesz 12 zł jak przepracujesz miesiąc na czarno, potem na umowę zlecenie. Jak będziesz potrzebny to cię zostawi za te 12 jak nie to do widzenia. Młody nie ma pojęcia o pracy, pracowników traktuje jak zło konieczne.

joli

W każdej firmie są plusy i minusy. Ale mogłobybyc lepiej w agt z powodu organizacji pracy bo jest haos deorganizacja

Tobi

Firma drowis agt nauka do zawodu na portalu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tak mówi własciciel.

Anonim

Firma bez przyszłości AGT jak i Drowis ta sama firma. Pracowałam w tej firmie i nie polecam nikomu . Praca za najniższą krajowa wyzysk za grosze. Młody właściciel niema pojęcia o prowadzeniu firmy jak poszanowaniu dla pracowników.

Zostaw opinię o AGT STANISŁAW GRAŚ - Wronki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AGT STANISŁAW GRAŚ