SYLWAKO Sylwester Woźniak

Zawiercie

Opinie o SYLWAKO Sylwester Woźniak

janek u

no tak, tutaj się jak najbardziej z tobą zgodzę, nie każdy fizycznie da radę w takiej pracy w budowie, wykonczeniach i ogólnie w inwestycjach budowlanych. fizycznie trzeba się napracować, warunki atmosferycznie nie zawsze są twoim sprzymierzeńcem ale kasa dobra

zielony

Ja polecam Firmę z czystym sumieniem, zarówno ja jak i kilkoro znajomych korzystaliśmy z ich usług i nie było żadnych problemów. Pracownicy rzeczywiście pracują. Szef bardzo rzeczowy, konkretny i jak dla mnie podstawowa zasada to wiedzieć czego się chce. Polecam.

lusia1234

ocieplał mi dom.partactwo.wzywałam do poprawek wielokrotnie.ciągłe wymówki.odbiera lub nie odbiera telefonu.mam dość.nie polecam.popieram poprzednie opinie

abcdef12

nie polecam.krętacz i oszu----e podwykonawców.pracowników traktuje przedmiotowo.w swoich okularkach wzbudza zaufanie.ale potem wychodzi szydło z worka.nie polecam.z daleka od niego i jego firmy

on

Firma może i spoko ale dużo jest naciaganej prawdy i nie domówienia a tak to spoko

pomocnik Piotrek

Firma nieźle prosperuje, zatrudniają sporo osób ale ciężko się tam dostać bo przyjmują z doświadczeniem i trzeba się wykazać żeby przejść testy. Jak ktoś potrafi szybko i dokładnie ocieplać to polecam, ale jak ktoś jest wolniejszy lub niedokładny to szkoda czasu bo długo nie zagrzeje miejsca.Mnie po miesiącu podziękowali. Szef jest spoko.

Zostaw opinię o SYLWAKO Sylwester Woźniak - Zawiercie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SYLWAKO Sylwester Woźniak