Opinie o Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V. w Den haag

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V. w Den haag

jaroo

patologia zero ogarniecia nikt sie toba nie przejmoje dymasz do roboty 9 km same negatywy

Stp

Fgfb masz rację hu... Nie agencja pracy (usunięte przez administratora) tak można nazwać bo dużo ludzi poścągają ludzie wyjścia nie mają i chociaż u (usunięte przez administratora) siedzą a oni ich okrada ją przepracowałem w 1 tyg 42, 2, 48, 3,46 a najlepiej zarobiłem za pierwszy 353, 350,i 349 to co stawki są pływające w tej firmie a ten co tak pisze że mu przez tą agęcie dobrze to niech beduinek w Holandii na pośredników gratuluję Ci zamiast starać się o kątrakt a pracowałem w action przez vke lipa i NIK dobrego słowa nie powie po proztu i w skrócie do tych co mają wyjechać dopiero czytajcie opinie wiadomo są podzielone ale w większości prawda. A jeszcze jedno jak ci tak fajnie to chyba na chotelach nie mieszkałeś

Sebastian
@Stp

Jakie konkretnie miałeś zadania pracując w tym miejscu? Szkoda że Twoja opinia jest negatywna, tak jak piszesz- opinie są podzielone i wiele osób jest zadowolonych. Jak długie wyjazdy proponuje firma, wiesz coś na ten temat?

Spaw

Najlepsze to jest że z następnej zaj agencji bestma opowiada fajne opowieści a jest całkiem co innego przez inne agencje płacisz Za mieszkanie max 100eur a w vke jest od przepracowanych godzin 2.48 z godziny pracy dobre tylko Polak pracujący w holl i do tego w vke może coś takiego wymyśleć przecież nie ma cie na mieszkaniu nie korzystasz z niczego to i opłaty mniejsze powinny być

Stp

Jak tak piszecie jak jest tak fajnie to może za soboty się więcej płaci przecież to nie jest polska cztero brygadówka i jak pracodawca daje ci wolne to z jakiej okazji potrącenie za spanie jak nie pracuje się przecież dużo kasujecie za pośrednictwo i nie tylko a z Tom opiekom koordynatora polskiego to przesada i jak w pracy jak i dobiura dzwoniąc lipa

@Stp

Niestety nie mamy wpływu na ustalanie stawki za wykonywaną pracę.

Order picker

atmosfera jak w barze . Jedzenie na biurkach z KFC oraz pytanie . Gdzie sa ich kontrakty ... Lol ta firma to jakis zart . Solarisy oszukane na 100euro za tydzien pracy . Uwazajcie na ta fime i bron boze zdala od Baxshop .

Kruszynką

Ja pracowałam tam dość długo mieszkania były okej całe wyposażenie czysto wypłaty zawsze był okej zawsze na czas i wszystko się zgadzało do czasu gdy była na urlopie i dowiedziałam się że miałam dostać faze B wtedy wypielii się na mię i musialm na szybko szukam nowej agencji

@Kruszynką

Czy zgłaszała Pani tę nieprawidłowość do Polskiego biura?

Stp
@Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V.

A umowa z kim jest z polskim biurem czy vke

@Stp

Biuro w Polsce jak i biuro w Holandii jest jedną firmą, więc, jeżeli jest jakiś problem, który nie potrafili rozwiązać na miejscu, zawsze macie Państwo możliwość zgłosić się do kolejnego biura w Polsce, abyśmy mogli się tą sprawą zająć i zareagować.

Stp

Na waszej stronie macie ofertę pracy załadunek rozładunek a vke uświadamia ludzi na czym to polega nie myślcie z wózkami widłowy i czy skuterami i tylko ręcznie kosze ważą max 250 kg +kosz 8 godz

Stp

Pracuje drugi tydzień i nic się nie zgadza za wszystko by odtrancali a sami nie umiom godzin policzyć dobre

Dagusia

zawsze glupkow znajda a te pozytywne opinie pisza ludzie z biura zmieniajac nick. Jeszcze nie slyszalam o nich dobrych opini, to czemu ludzie na fb pisza same negatywy? Byli to wiedza jak jest ja tak samo potwierdzam (usunięte przez administratora) i zlodzieje. Wakacyjnego i urlopowego dostalam 0.00zl tak ku..y kradna. ????????

@Dagusia

Pani Dagmaro, po zakończeniu współpracy z VKVE, wszystkie rezerwowe (vakantiedagen oraz vakantiegeld) zostają wypłacane w 7-mym tygodniu od momentu zamknięcia kontraktu. Czy minął już u Pani ten termin?

Zdzisiek zagranica

Nie wiem dlaczego ludzie do nich nadal przyjezdzaja ??!! Jest tyle negatywnych miazdzacych opini sam bylem i widzialem ten (usunięte przez administratora) to przeciez trzeba takie " biuro " omijac jak smierdzace (usunięte przez administratora) w lesie

Siwek

Ja nie narzekam pracuje jiz prawie 2 lata wyplaty na czas sa na koncie bankowym. Wiadomo czasem znajdzie sie minus ale wystarczy problem zglosic do kordynatora lub dzwonic do biura i wszystko sie zalatwia na spokojnie. Zaczelam prace w van koppen na kwiatach i siedze na jednej szklarni od poczecia umowy. Ja polecam biuro Pozdrawiam

asfsdagadfgdafga

NIE JEŹDZICE TAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jarek46

Czy są tu jacyś rzeźnicy,którzy pracują w tej agencji ? Jakie są zarobki tygodniowe ???? Będę wdzięczny za prawdziwe informacje.

Dic

Ktoś coś wie na temat pracy na recyklingu?jak to wychodzi tygodniowo ...jak tam jest ?

No cóż.. nie ma płacy to nie ma i pracy ;) nikt nie bedzie j***ł za darmo wysłuchując kolejnych wymowek że wypłata przyjdzie tylko „pozniej” haha to jest złamanie warunkow umowy i to nie wina pracowników, którą najczęściej są obarczai. Koniec walenia w c***ja, na dniach zjezdzam do polski a współpraca z Vankoppen była najgorszym, co spotkało mnie i moich współpracownikow kiedykowiek za granicą. Serdecznie ODRADZAM komukolwiek, kto ma za grosz szacunku do samego siebie i kto chce zarobic, bo tutaj wzamian za pracę nie dostaniecie pieniędzy, a kolejny stek wymowek. Oby nikt z was nie podzielił tego samego losu bo będzie to tylko kolejny przypadek naiwniactwa i tego, jak agencja ta kasuje kolejną osobę i zdziera z niej co tylko może. Dziękuję serdecznie.

@Piotr

Panie Piotrze, jest nam niezmiernie przykro, że nasza współpraca Panu nie się podobała. Czy wszystkie problemy o których Pan opisuje były zgłaszane do biura? Czy to było tylko biuro Holandii czy też do biura w Polsce? Abyśmy mogli stąd pomóc i zareagować, potrzebujemy też zgłoszenia problemu do polskiego biura (może być mailowo).

Magdalena
@Piotr

Popieram Cię tez ucieklam z chlopakiem z tej firmy i tez inni ludzie. Z wyplatami leca w hu.a moj komentarz negatywny zostal usuniety bo tak ich opisalam.

@Magdalena

Pani Magdaleno, jeżeli nie pojawił się Pani komentarz na forum, to tylko dlatego, że pewnie naruszał regulamin portalu go work. My jako firma nie mamy możliwości blokowania komentarzy. Wszystkie komentarze poddawane są moderacji przez pracowników portalu go work, jeżeli jakiś z nich narusza regulamin, nie zostaje opublikowany.

Sara

Pracuję w tej firmie ponad 3 lata i nie narzekam . Domek ekstra , jeden z lepszych ???? co prawda mieszka nas 8 osób ale jesteśmy zgraną ekipa . Co do pieniędzy nigdy nie miałam z tym problemu , zawsze na czas i wszystko się zgadza , praca super pracuje przy kwiatach na giełdzie kwiatowej , ogólnie jestem bardzo zadowolona .

Hdbeje

NIE POLECAM, ZA CAŁY TYDZIEŃ OD 6 RANO DO 17,18 SOBOTY NIEDZIELĘ, DOSTANIECIE 200 EURO TRZYMAJCIE SIĘ Z DALEKA!!!

Marcelina

Jak najbardziej POLECAM tą agencję. Pracuję już 3 miesiąc i nie miałam żadnych kłopotów z czymkolwiek. Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami, ponieważ koordynator pomógł mi załatwić wszystkie formalności. Warunki mieszkaniowe nie są złe, wiadomo mieszka się w kilka osób na domku ale tak to jest na pracach na wyjeździe, tym bardziej, że przyjechaliśmy tutaj PRACOWAĆ a nie wylegiwać się w 5 gwiazdkowym HOTELU! Uważam, że jak ktoś chce pracować, jest uprzejmy i sumienny to tak samo jest traktowany przez innych. "Pamiętaj - to co dajesz, to dostajesz" ! I tego należy się trzymać. Polecam każdemu Van Koppena!

@Marcelina

Bardzo dziękujemy za Pani opinię. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona ze współpracy z nami. Dokładamy wszelkich starań aby przebiegała ona jak najlepiej :)

nikkifor
@Marcelina

Marcelinka gdzie (przy czym) pracujesz skoro tak bardzo chwalisz sobie prace. Planujemy ze znajomymi wyjechać do Holandii, praca polowa przy kwiatach. Tyle tu negatywnych opinii i zastanawiam się nad rezygnacją z wyjazdu. Ta opinię widać, że pisał ktoś z biura

Marcelina
@nikkifor

Pracuję przy układaniu bukietów, pracuję 6 dni w tygodniu, podoba mi się ta praca. To też pewnie zależy od tego co kto lubi, ale czytając niektóre komentarze tutaj czy też o innych firmach, cieszę się, że trafiłam na tą pracę.

Anielka

My też zadowoleni z domku i również pracą jesteśmy prawie 2 miesiąc

Dziadek
@Marcelina

Przestań istoto X wypisywać takie bzdety. Z własnego doświadczenia wiem że w Holandii myślący Polacy traktowani są co najgorsze przez Polaków będących na funkcjach liniowych jak śmiecie. Zastraszeni i ogłupieni są wykorzystywani na MAXA.

vandupen

Ludzie OSTRZEGAM i ODRADZAM wyjzdu do pracy w Action w Echt! Rekruterzy wysyłają piękne zdjęcia domku 6-osobowego na którym będzie się mieszkać po czym na miejscu kwaterują osoby w domie jednorodzinnym 200 m kwadratowych w którym mieszka 24 osoby!! Mały metraż, zimna woda do kąpania, przegroda z kartongipsu do spania na strychu lub w piwnicy obok cmentarza i obory, brak higieny. Melina i (usunięte przez administratora) Czasami zdarza się tak, że ludzie śpią w salonach. Rekrutują więcej ludzi niż mają noclegów!!! STANOWCZO ODRADZAM. BRAK GODNOŚCI CZŁOWIEKA.

@vandupen

Sprawa ta została już zgłoszona na reklamację i jest w trakcie wyjaśniania.

Pracownik123
@vandupen

Dokładnie, pokazują piękne domki 6-osobowe a rozczarowanie na miejscu gdzie jest dom 24 osobowy.. Masakra!!! Poniżanie ludzi..

Michal
@Pracownik123

Gdzie Wy na takie domki trafiliscie? Pracuję już rok przez tą agencje i nie mam zadnego problemu z domkiem i noclegiem, jest nad 6 osob na domku, dogadujemy sie i wszystko w porzadku. Moze nie jest to hotel Hilton, ale widzialem juz w zyciu wiele gorsze warunki, takze nie mam zastrzezen tutaj.

@Michal

My też mieszkaliśmy na domkach 2 miesiące na parku, ale zostaliśmy przeniesieni.. Pokazówa na początek i tyle

@Michal

Dziękujemy za opinię, cieszymy się, że dobrze Panu się z nami współpracuje. Pozdrawiamy serdecznie

Prosimy zgłosić się z tą sprawą do biura w Polsce w celu wyjaśnienia. Gdańsk - 733 355 263, Jasło - 797 821 257 / 798 113 596, Katowice - 790 570 454 / 508 569 173, Kluczbork - 516 083 320 / 537 805 896, Poznań - 733 359 207, Radom - 696 014 236 / 692 458 100, Wrocław - 537 810 496, Zamość - 515 086 121 /508 569 205, Złotów - 575 551 900 / 533 630 149.

Pracuje w tym biurze już 7 rok i jak dla mnie jedno z lepszych biur z jakimi miałam przyjemność Zawsze mam stała prace ,wszystko wypłacone

@Ania

Dziękujemy za opinię, cieszymy się, że jest Pani zadowolona i liczymy na dalszą owocną współpracę :)

Norbert

Agencja tragedia koordynator nachodzi co chwile w domu zero prywatności ja miałem sytuację gdzie miałem wolne lub rezerwę dzwonią godzinę przed pracą np. Dzwonił o 8 rano że mam być na 9 w pracy agencja nie daje transportu z kierowcą tylko rower miałem do pracy 14km i każe tam byc za godzinę jak sie odmówi za chwile przychodzi koordynator puka do dzwi jak sie nie otwiera dzwi wchodzi do pokonu muwi kontrola i zagląda po szafkach ogląda pokój i sprawdza czystość kary daja nawet za okruszki na dywanie mieszkanie katastrofa śmierdzi pleśnią ściany brudne pleśń brak ogrzewania kordynator nachodzi co chwile czasami się to wszyscy bali w domku agencja i kordynator nie pomaga nic w załatwianiu np. Lekarza jakiś spraw związanych w Holandii wszystko ja za samemu mając to gdzieś dzwonią na ostatnią chwilę jak nie odbiera się telefonu jedzie do domku i sprawdza czy jest się w domku jak zastanie wydziera się straszy że telefonu się nie odbiera ta agencja to horror

Zostaw merytoryczną opinię o Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V. - Den haag

• Jak się pracuje w Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V.?

Kandydaci do pracy w Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V.