Opinie o Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V. w Den haag

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V. w Den haag

Kamaro

Biorą ludzi bez zaświadczeń o niekaralności kwateruja z normalnymi ludźmi i trzeba się uderzać z (Panami Zycia) mieszkania nie są najgorsze zależy kogo wprowadza jak brudasa który sam się nie myje , to wiadomo jak wygląda zakwaterowanie ,co do pieniędzy to nie mogę nic powiedzieć że kradną pobierają za ubezpieczenie domek i podatek ,co mnie zdziwiło bo jedne z lepszych agencji zawsze coś przytna A Ty się zgadza,

Na jakie benefity można liczyć w Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V.?

LordVader

(usunięte przez administratora) Jeżeli wystąpi sytuacja ze będziesz musiał jechać własnym autem do pracy - zapomnij o zwrocie kosztów ! Tragiczne warunki w miejscu zamieszkania. Brak pomocy koordynatorów z benefitów to by było tyle ???? wydaje się interesujące ;) doświadczyłem tego na własnej skórze ???? niepozdrawiam oddziału Roosendall

Dream

Żadne..

beti
@Dream

Jak zachorujesz,to Cię zwolnią.

Kazimierz
@beti

Jak to zwolnią? Mam przez to rozumieć, że nie ma możliwości wzięcia zwolnienia lekarskiego, ponieważ może to się skończyć zwolnieniem danego pracownika? Zaniepokoił mnie Twój wpis, dlatego, proszę o wyjaśnienie.

Emigrant
@Kazimierz

Tak. Ja pracuje akurat w innej firmie ale to nagminny przyklad w biurach posrednictwa pracy, w ktorych zatrudniani sa Polacy przez Polakow ;-) Umowa o prace sklada sie z 3 faz : A, B i C. Faza A to typowa smieciówka bez potrzeby okresu wypowiedzenia. Do tego dodac drugi fakt, że w Holandii cos takiego jak L4 nie istnieje. Jezeli jest sie niezdolnym do pracy to tylko wystarczy samemu o tym poinformowac pracodawce. I TO jest własnie problem. Chory pracownik nie ma zadnego dokumentu poswiadczajacego niezdolnosc. I nieuczciwe biura pracy ( a jest ich 99%) wykorzystuja ten fakt. Kuedy pracownik nie przyjdzie do pracy bo np. ma gorączkę, może zostać jak to sie mówi ,,wywalony na zbity pysk” z dnia na dzien i nikt im nic nie zrobi. Dla Holendrow nie przyjscie do pracy z powodow osobistych jest czyms normalnym, dla polskich koordynatorow niestety czesto jest jak przestępstwo. ????

Artur
@beti

Nie prawda....

Eliz

Ciekawe czemu vke nazwę zmieniło na Charlie zewzględu na opinie ale jak to mówią szata nie zdobi

ela
@Eliz

kumpela która pracuje powiedział a że to dlatego że ktoś od nich jakis dyrektor czy właściciel poszedł do więzienia za wały na ludziach na kasę ich walił

darekiu

Pracują tam same, (usunięte przez administratora) i ułemy w tym biurze.

Order picker

atmosfera jak w barze . Jedzenie na biurkach z KFC oraz pytanie . Gdzie sa ich kontrakty ... Lol ta firma to jakis zart . Solarisy oszukane na 100euro za tydzien pracy . Uwazajcie na ta fime i bron boze zdala od Baxshop .

Spaw

Lordvader masz rację co do tej agencji a co do koordynatorów po co oni są gadają tylko przez telefon prywatnie i nic nie robią a jakie gadanie opieka polskich koordynatorów uuuu.. Teraz ta z biura vke nic nie odpowie

@Spaw

Tak jak już pisaliśmy wcześniej, nasi koordynatorzy są od pomocy w załatwieniu spraw formalnych związanych z pracą. Jeżeli dotknęły Pana jakieś nieprawidłowości prosimy o zgłoszenie tego do biura.

Witam Mam pytanie macie może jakieś oferty pracy dla dziewczyny 25lat szybko się uczę ale chciałabym od zaraz bo nie mam dachowe nad głową a jestem w Holandii mój nr +48798983643

@Karolina

Oczywiście, zapraszamy Panią do kontakt z naszym biurem w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Kinga

Witam czy jest u was wiekowka?

@Kinga

W większości ofert nie posiadamy "wiekówki".

Ika

Zanim wyjedziesz do pracy za pośrednictwem tej firmy dwa razy się zastanów. Opinie negatywne to czysta prawda. Nie jestem w stanie znaleźć czegokolwiek na plus. Obiecany domek to brud, zaniedbanie i brak jakiejkolwiek kontroli osoby za to odpowiedzialnej (wg niego wszystko jest ok ). Praca oddalona od domu i to nie 5-10 km tylko 50-70. Dojazd wprawdzie darmowy ,ale chyba nie dla wszystkich. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

LordWader

Byłem z nimi 2 lata temu w Holandii. Oddział Roosendaal. Szkoda czasu zdrowia i nerwów na nich. Odpuśćcie i poszukajcie uczciwego pracodawcy. Za prace potrafili nie zapłacić - pomimo zgłoszeń po wypłacie ze oddelegowanie do innej firmy mam nie zapłacone stwierdzali ze wyjaśnia i tak wyjaśniali kilka tyg, ze do dziś wiele ciężkich godzin robiłem za darmo. Kontakt z koordynatorami śmieszny. Obiecują mówią co innego a na miejscu zastajemy zupełnie co innego. Zapomnijcie ze w weekend czy w nocy coś z kimś z biura załatwicie - rozumiem noc i czas wolny ale ktoś powinien mieć dyżur i sprawować opiekę jak oddelegowywuja ludzi w tym czasie do pracy. Hotele i domki to masakra- gorzej niż zle. No i niestety biorą do roboty ludzi jak popadnie wiec wszędzie w każdej firmie spotkacie totalnie polska patologie i to niestety będą ludzie z Kopena;) Firma Van koppen & van eyjk wg mnie jest dobra dla desperatów ewentualnie jak ktoś chce się kilka dni zaczepić w NL i poszukać na własna rękę czegoś normalnego.

Milka

Czy ktoś z okolic Zamościa jedzie do Holandii do pracy?

xxx
@Milka

Jak jedziesz na sałatki to od razu odradzam!!!

@xxx

Dostałam propozycje na pakowanie drobiu do pudełek

@xxx

Możesz coś napisać więcej o pracy

Mario7156

Nie jedzie do holandi mieszkalem tam 6 lat , to stracony czas , caly czas musisz zasuwac jak krolik , poganiacze srubuja normy , albo nie ma godzin albo pracujesz ponad sily, teraz w polsce mam wiecej niz w holandi zarabialem, to wyzysk ,pozatym na w holadi nie da sie osiedlic kupic nieruchomosci i zasilowac sie i zostac holedrem polskim

@Mario7156

Hej ja mam propozycję wyjazdu do Holandii możesz coś mi opisać więcej o tej pracy

FGFB

Nie polecam , traktują gorzej jak psów, koleś z Polski organizował nam wyjazd to zapewniał góry , szczyty, a okazało się że to gorzej niż dno, stawka na godzinę śmieszna , w (usunięte przez administratora) dużo godzin pracy ( pracujesz na podatek Holenderski) , za mieszkanie 2,48 za 43 godziny to wychodzi około 107 euro , są kary jeżeli np boli cię noga, brzuch czy poprostu sytuacja losowa, że nie możesz iść do roboty to dodatkowo 17 euro za ten dzień , ogólnie patologia

Gormerdenfx
@FGFB

Człowieku w umowie masz napisane wszystko ją pracowałem z tą agencja i bardzo byłem zadowolony i wyjechałem ponownie czytaj umowie że zrozumieniem 17euro to nie kara tylko opłata za dom dokładnie dzień w którym nie było Cię w pracy np. Boli Cię noga źle się czujesz albo Ci się nie chcę dobrze robią komu nie chcę się pracować płać za dom czemu oni mają Cię utrzymać skoro ty do pracy nie idziesz

Magdalena
@FGFB

Nam tez w Polsce obiecywali góry i domek a wyladowalismy na jakims hotelu co trzeba placic za jakiej paskudne obiady co nie dalo sie tego jeść totalnie masakra. Na szczescie z stamtąd ucieklismy.

@Magdalena

Pani Magdaleno, czy zgłaszała Pani te nieprawidłowości do biura w Polsce z którego została Pani zaoferowana oferta pracy?

Helena
@Gormerdenfx

Z Twojego komentarza wynika, iż cenisz sobie pracodawcę jakim jest Van Koppen & Van Eijk Projectservice. Jak sam widzisz na forum są różne opinie i nie zawsze pokrywają się one z rzeczywistością. Problem nieczytania umów przed ich podpisaniem przez pracowników jest częstym - dochodzi wtedy do nieporozumień. Powiesz coś więcej na temat podatków jakie płaci się w tej firmie? Użytkownik FGFB wspomniał, że pracuje się na podatek Holenderski, to prawda?

Zwaagdijk Echt
@Helena

Przepracowałem 3 lata w VKVE i nie narzekam zazwyczaj narzekają ci którzy mieszkają na ich mieszkaniach że za drogie ale jak komuś nie pasuje może sobie wynajać prywatnie wyplacają zawsze na czas bo inaczej być nie może a podatki odprowadza sie tam gdzie pracuje i nic w tym dziwnego skladki emerytalne też dobrze że odprowadzają w Holandii a nie w polsce ludzie co wy za głupoty piszecie każdy wyjeżdzajac myśli że w Holandii nie narobi sie i zarobi dobrze trzeba pracować niestety jak wszędzie

Wiolka
@FGFB

Ah wypisujesz glupoty ja pracuje juz prawie 2 lata gdyby noe przerwa pracowalabym noecale 6 dobra firma na czas pieniadze platne dojazdy prywatnym samochodem. Jak napisales co do choroby to wymyslasz farmazony ja czesto choruje i problemow nie robia placa za chorobowe jezeli jestes ok do nich to oni cie tez beda normalnie traktowac ale niestety ja widze jacy ludzie przyjezdzaja maja w (usunięte przez administratora) prace nie chce im sie pracowac ale narzekać i zarobic to chca

Stp
@Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V.

I co z tym robicie nic jak grochem o ścianę tylko się liczy dla van kop potrącenie z wypłat i nawet nie wiadomo za co

Paula
@Wiolka

To są (usunięte przez administratora) I nie broń ich chyba że współpracujesz z nimi .wazelina być może albo jesteś taka jak oni.

Stp
@Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V.

Jak jak tak pani tymi biurami w Polsce się wyciera to proszę zadzwonić z informacjami jak tu jest na miejscu i Odrazu niech informują biura w Polsce mówią do 5 kilometrów na rowerze a powyżej wozimy a po przyjeździe okazuje się że do 10km rower to jak pani jest tak prawdomówna to proszę powiedzieć jak ktoś będzie dzwonił w sprawie pracy o tym że wiatry deszcze i śniegi i do 10 km na rowerku a później jeszcze 7 godz bieganie jako orderpiker powodzonka życzę z zatrudnianiem

@Stp

Panie/Pani STP aby móc zareagować z biura w Polsce, musimy dostać zgłoszenie/reklamację od osoby, którą spotkały te przykre nieporozumienia.

Magdalena35
@FGFB

tez tam razem z chlopakiem pracowalam, tak jak Pan napisal tak jest ja to przerabialam. Powiem tak Van Kopen sie nadaje na Kut...a

Dagusia34
@Wiolka

Widać że to ktoś z biura pisze. Ja chciałam pracować na wolnym nie byłam nigdy nawet 17potracili że święto było to moja wina ? Ja chciałam iść do pracy. Więc (usunięte przez administratora) bzdur że tam jest dobrze bo każdy z biura może napisać dobrą opinię.

Sara
@Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V.

Tak wy macie ludzi za nic (usunięte przez administratora) bzdur że wy niby tacy pomocni jesteście.

Paula
@Stp

Dojeżdżam 12 km autem i dlaczego nie mam dopłaty skoro tacy uczciwi jesteście?!

@Paula

Pani Paulino, prosimy o kontakt w tej sprawie z naszym biurem w PL. Biura w Polsce i Holandii to jedna firma, jeżeli w Holandii nie potrafią pomóc, należy wtedy zwrócić się do Polskiego biura, abyśmy mogli zareagować.

Daro
@Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V.

Wy tylko czy zgłaszane a jak się zgłasza to i tak odpowiedź jest zawsze taka sama u nas jest wszystko ok.

Gabryśka
@Daro

Nie zgodze sie z twoja opinią. Owszem, nie raz zdarzyły sie jakies nieprawidlowosci, ale za kazdym razem biuro pomoglo mi roziwazac te problemy.

Miki
@Gormerdenfx

Nie wiem kto ci zapłacił za komentarz ale niezła kasa musiała ci na konto wpłynąć

@aaa
@Magdalena

Dokładnie, obiecują domek, okazało się, że wylądowałam w hotelu gdzie jestem zmuszona do zapłacenia za obiad, który i tak ląduje w koszu, gdyż jest mi po nim nie dobrze. Czas do piątku tak jak obiecaliście, jeśli nie otrzymam domku, dzwonie po busika i wracam. Każdemu odradzam to biuro

@@aaa

Szanowna Pani, prosimy o kontakt w tej sprawie z biurem w Polsce, z którego Pani wyjechała lub poprzez drogę mailową vkve.marketing@gmail.com

Robo
@Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V.

Słyszałem że ostatnio ktoś znalazł robaka w ziemniaku a biuro dalej nie robi z tym nic. Poza tym do koordynatorów dodzwonić sie jest cudem a na email tez nie odpowiadaja

LordWader
@Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V.

Biuro w Polsce i Holandii to jedna firma ? Dobre sobie ! Ustalenia w Polsce miały się nijak do warunków które otrzymaliśmy w Holandii. Holenderski oddział o niczym nie wiedział co nam pl biuro obiecało.(usunięte przez administratora)

Olek

Moją opinia o tej firmie jest jak najbardziej krytyczna. W Polsce zapewniali pracę na 3 tyg po przyjeździe tutaj tylko 2 tyg pracowałem. Przed przyjazdem do Holandii praktycznie" jeszcze nic nie wiedzą" gdzie będziesz mieszkał gdzie będziesz pracował itp ponieważ nikt by się nie zdecydował na przyjazd gdyby wiedział że np do pracy musi dojechać "tylko". 70 km. I zabierz jeszcze " po drodze" (ok 15km w inną stronę) ludzi. No i jeszcze rób za kierowcę bo nikt nie chce jeździć . Reasumując wstań po 5 zbierz ludzi jedź 70_80 km potem do 18 w pracy wróć, rozwiez ludzi i już jesteś w domu czyli ok 19:30 a wszystko to za 7 euro za godz. Kto nie spróbuje nie uwierzy. I jeszcze pseudo koordynator zawsze kiedy jest potrzebny ma cię w (usunięte przez administratora) Kłamstwo obietnice bez pokrycia i " mydlenie oczu" to ich sposób na wszystko

PRACA OD ZARAZ!
Poszukujemy pracowników w ubojni drobiu.
Stawka: 11.12€/godzinę brutto.
Miejscowość: Blokker/ Holandia

Doświadczenie oraz znajomość języka nie są wymagane!
Oferujemy:
- legalną prace za granicą w dynamicznie rozwijającej się firmie,
-dopilnowanie niezbędnych formalności związanych z zatrudnieniem,
- opiekę polskojęzycznego koordynatora,
- firmowe zakwaterowanie,
- transport z miejsca zamieszkania do miejsca pracy,
- ubezpieczenie.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu:.
Poniedziałek – Piątek 9.00-17.00

Poznań - 733 359 207,
Radom - 696 014 236 / 692 458 100,
Wrocław - 537 810 496,
Zamość - 515 086 121 /508 569 205,
Złotów - 575 551 900 / 533 630 149.

Serdecznie zapraszamy!

PRACA OD ZARAZ!
Poszukujemy pracowników w ubojni drobiu.
Stawka: 11.12€/godzinę brutto.
Miejscowość: Blokker/ Holandia

Doświadczenie oraz znajomość języka nie są wymagane!
Oferujemy:
- legalną prace za granicą w dynamicznie rozwijającej się firmie,
-dopilnowanie niezbędnych formalności związanych z zatrudnieniem,
- opiekę polskojęzycznego koordynatora,
- firmowe zakwaterowanie,
- transport z miejsca zamieszkania do miejsca pracy,
- ubezpieczenie.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu:.
Poniedziałek – Piątek 9.00-17.00

Poznań - 733 359 207,
Radom - 696 014 236 / 692 458 100,
Wrocław - 537 810 496,
Zamość - 515 086 121 /508 569 205,
Złotów - 575 551 900 / 533 630 149.

Serdecznie zapraszamy!
ColA

Jak każda firma ma plusy i minusy, Ja pracuje już 2 lata przez pierwszy rok na domku firmowym warunki względne wszytko zależy od osób z którymi się mieszka i jak się dba o porządek. Wypłata czasem jest problem że godzina lub 2 się nie zgadzają pisze e-mail do biura i po tyg mąż 2 mam korekcje. Rowerem do pracy to prawda do 10km trzeba się liczyć.

Zuza

Witam wybieramy się właśnie w parze do tej agencji na produkcję sałatek był ktoś może tam? Może mi ktoś powiedzieć jak tam jest jakie domki itd? Bo po tych opiniach to szczerze się boję proszę o odp!

Basia
@Zuza

Pracuję na sałatkach już dłuższy czas i powiem Ci, że nie narzekam. Praca jest, wypłata jest, mieszkanie też w dobrych warunkach. Co do opinii jak widać są naprawdę różne, czasami to ludziom się nie dogodzi, bo chcieliby gwiazdki z nieba. Jak pracujesz i jesteś uczciwa wobec firmy to nie ma żadnych problemów.

Magdalena
@Basia

my żeśmy caly czas chodzili do pracy ale co z tego jak o wyplate trzeba sie upominac i czekac nawet 3 tygodnie, to dlaczego ja mam siedziec na tej firmie skoro leca w hu.a? Poszlam do innej firmy i jestem mega zadowolona☺ wyplaty na czas i kontakt z biurem (usunięte przez administratora)

Zuza
@Basia

A MOGŁAMBYM NR TELEFONU ŻEBY POROZMAWIAĆ O TY BO SŁYSZAŁAM ŻE TUTAJ SPECJALNIE Z BIURA NIEKTÓRZY PISZĄ POZYTYWNE KOMENTARZE NA TEMAT TEJ AGENCJI

sałatki
@Zuza

Jeśli na sałatki w Wezep to nie ma godzin praca trzy cztery dni w tygodniu i nie zawsze po 8 godzin a mieszkania nadają się do remontu , Harderwijk i t'Harde to stare rudery zagrzybione gdzie wszystko się rozlatuje i problemy z ogrzewaniem a bungale w Doornspijk też nie lepsze stare budy w lesie .

Aktualność
Już juto zapraszamy do Częstochowy, gdzie odbędzie się spotkanie informacyjno -rekrutacyjne.

Odwiedź nas, a my pomożemy Ci znaleźć pracę za granicą !

Spotkajmy się razem w Częstochowie!

Spotkanie odbędzie 27 sierpnia 2019 r.

godzina 10:00-13:00.

Młodzieżowe Biuro Pracy w Częstochowie

al. Niepodległości 20/22, I piętro, pok. 116 B

42-216 Częstochowa

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny: 537 805 896 / 516 083 320

Zapraszamy!

Bartek

Pracuję poprzez tą agencję na magazynie. Praca czasami bywa ciężka, ale w każdej pracy czasami trzeba się narobić. Co do wypłat, mieszkania nie mam żadnych zastrzeżeń. Wiadomo każdy by chciał zarabiać miliony i mieszkać w willi z basenem. Ale tutaj przyjeżdża się do roboty, a nie na wczasy wypoczynkowe. Także jak na te okazję, mieszkanie spełnia wystarczająca wszystkie wymagania.

Jak czytam te wasze opinie to mi się słabo robi. Tyle w was jadu i nienawisci... Brak słów. Ludzie ogarnijcie sie! Ja pracuje przez tą agencje już ladnych kilka lat i nie powiem zlego slowa na nich. Kurde jak ktos chce pracowac i nie szuka tylko jak tu sie wykrecic zeby nic nie robic a zarobic , to praca jest. Warunki mieszkaniowe tez sa okej. Wyplaty na czas, i pieniadze takie jakie sa oferowane, wiadomo sa potracenia za nocleg itp ale o tym wszystkim informuja przy wyjezdzie, no ale jak kts tylko slyszy ile zarobi a reszte wypusza bokiem to co sie dziwic....

Zostaw merytoryczną opinię o Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V. - Den haag

• Jak się pracuje w Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V.?

Kandydaci do pracy w Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Van Koppen & Van Eijk Projectservice B.V.