GepardExpress

Opinie o GepardExpress

termy

nie wiem jak firma płaci, ale na ich stronie widnieje jasna informacja. Szukają obecnie kurierów samochodowych i.... rowerowych, gdyby ktoś był zainteresowany to można śmiało słać do nich swoje CV. :)

byly pracownik

nie zwracaja kasy za jeżdzenie(usunięte przez administratora)

eeeeeeeeeee

Witam no ja niestety też sie dałem nabrać najpierw jeździłem cały dzień za freeeeeeeeeeee z jakimś grubasem z tej firmy śmierdziało od niego strasznie ale wytrzymałem. następnego dnia wietrzyłem cały dzień samochód pracowałem 1 miesiąc hajs 1200zł -100 za jakąś fale radiową ogólnie nie polecammmmmmmmm

Nie polecam tej firmy. Najpierw mówią że zatrudnią ale trzeba polatać na mieście za własną kasę 1 lub 2 dni z pracownikiem a potem kontakt się urywa i takim sposobem oszczędzają na paliwie. nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o GepardExpress - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GepardExpress