PWNS ALMAX

Radom

Opinie o PWNS ALMAX

Joanna

@mieszkanka snopkowa kontaktowałaś się może w tej sprawie bezpośrednio z firmą? Zawsze warto takie uwagi przekazywać. @gość zdecydowałeś się na aplikację? Jeśli tak, to podziel się informacjami na temat tego, jak wygląda proces rekrutacyjny do firmy.

mieszkanka snopkowa

Co to za firma ? Po co staje do przetargu jak nie mają sprzętu i ludzi do pracy. Nie wywiązują się z terminów odbioru śmieci nawet do tygodnia są opóźnienia. Ciągle samochód popsuty. Niepoważne podejście i lekceważące co do wykonywania - świadczenia usług. Nawet nie ma logo na pojemnikach tej niby firmy, pewnie się wstydzą. Dziadostwo pod każdym względem.

gość

Poszukują teraz Kierownika Działu Obsługi Klienta. Warto aplikować? dlaczego poprzedni odchodzi?

Joanna

Pracujesz w PWNS ALMAX? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia na jakie mogą obecnie liczyć pracownicy firmy.

już w innym miejscu

Cześć. Co się dzieje w Puławach? Ogłoszenie na Kierownika Oddziału, gdzie się podział dotychczasowy?

syndrom programisty z radwaga

ty to chyba z radwaga uciekłeś... styl podobny do bellmendy na każdej firmie piszesz to samo, jakby cie kierownik skrzywdził gdy nikt nie patrzył. może zostań na wsi i złap krówkę za cycora, to ci przejdzie :P

bliny

mam pewne doświadczenie kilkuletnie w pracy administracyjnej związanej z wywozem nieczystości, ale szukam nowego pracodawcy - czy u tego docenia się fachowców?

Były

Popieram powyższe oceny odnośnie pracy w firmie Tonsmeier Wschód Sp. z o.o. Mobbing jest na porządku dziennym, zarówno jak i wyzysk pracowników ( niepłacenie za nadgodziny) . Panie kierowniczki z O. Radom, na czele z Panią Prezes, niestety nie mają zielonego pojęcia o pracy podlegających im Oddziałów., nie wspomnę już o warunkach socjalnych panujących w biurze w jednym z oddziałów firmy , ( a właściwie ich brak)!!! Odpowiednie instytucje powinny się tym zainteresować... Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie.

były

Kiedyś to był dobry pracodawca, ale od momentu gdy stery tej firmy dostały się w ręce ludzi zupełnie niekompetentnych ta firma idzie kompletnie na dno. Obecna Pani Prezes to w mojej ocenie osoba skrajnie niedecyzyjna, figurant za którego ktoś inny podejmuje decyzję, Ludzi traktuje się tam jak śmieci,mobbing jest na porządku dziennym. Szkoda czasu i zdrowia żeby tam pracować. Pozdrawiam wszystkich byłych i obecnych pracowników

manitou

Almax to kiedyś był niezły pracodawca, natomiast teraz idą oszczędnosci kosztem ludzi i sprzętu. Głupawe pomysły wymyślają osoby, które nigdy nie pracowały na rejonach i pojęcia o tym nie mają. Ale papier wszystko przyjmie. Potem rwanie włosów,bo dlaczego nie da się skończyć rejonów i nalezy wysyłac trzy inne samochody. Nepotyzm,układy,duza rozbieżnosc przy pensjach,mimo wykonywania takiej samej pracy.Pracownik który nie ma wtyki jest ponad miarę obciążony obowiązkami.Czas pracy w ogóle poza zdrowym rozsądkiem i przepisami prawa.Brakuje tylko kontroli ITD.Ręce opadają,pracują tam tylko pociotki lub tacy co maja blisko emerytury.

nowy

Normalny człowiek,który chce zachować resztki zdrowia psychicznego i spędzić trochę czasu z rodziną daje stamtąd dyla.Ja też to uczyniłem i czuje się bardzo dobrze,podjąłem pracę w innej firmie i wracam do normalnosci.Pozdrawiam tych ,którzy pozostali i harują dla Niemca za grosze dniami i nocami

Mak

Czyli jednym słowem należy ta firmę omijać z daleka.

dyspozytor

poszukiwanie nowych pracowników to nie wynik zmian zarządu, to wybory ludzi, którzy zmieniają się jak w kalejdoskopie - ledwo przyjdą, popatrza co to za miejsce i odchodzą. sami nowi pracownicy w tej firmie, starzy z doświadczeniem juz wszyscy prawie odeszli, została dogorywajaca resztka, ktora predzej cz później pójdzie sobie.

Tao

Co się dzieje w jednym z oddziałów tej firmy. Niedawno poszukiwali kierownika oddziału, a teraz poszukują dyspozytora. Duża rotacja, czyżby zarząd wprowadzał jakieś daleko idące zmiany ?

sir

łącze się w bólach "jack" z tobą, Pani N>P lubi sobie nawrzeszczeć zawsze wszystko obróci tak, że wychodzi twoja wina! A ty gdzie pracujesz Radom, Puławy,Grójec? W moim oddziale jakoś podwyżek od niej nie widziałam jedyne co słyszę od kierownika to, że ona kazała to czy tamto a jak wpadnie na Oddział to popłoch... każdy spier... byle by nie spotkać jej, ogólnie jak ktoś nie trafi do Radomia to można jakoś robić, chociaż niektórzy kierowcy ją chwalą, że jak coś już obieca to tak jest. Zobaczymy jak będzie dalej.

jack

ja aktualnie pracuję ale nie wiem ile jeszcze dam radę, kierowniczka szanowna N.P- logistykę przejęła oddziału Radom, chociaż wszędzie jej pełno w każdym oddziale jest, jest przerażająca !!!wszystko widzi wszystko wie każdy chodzi na palcach strach coś powiedzieć. kiedyś można było bez stresu pracować jeździło się jak chciało i gdzie chciało teraz zaraz potrafi zadzwonić sprawdzić jak przerwa dłużą. nie wspomnę już że na bazie musi być porządek wszystko lśnić musi, nie dociera do niej że śmiecie odbieramy coś może się pobrudzić. każdy schodzi jej z drogi bardziej jej się bolą niż prezesowej, niby podniosła stawki ale w zamian doj.... tyle robot że szkoda gadać. Za każdą żarówkę rozliczy człowieka, nie wolno samochodu zarysować bo straszy zabraniem premii. trzeba się zastanowić przed przyjściem tutaj bo to już nie dawne czasy ....

uff

OPISUJE ODZIAŁ ZGIERZ :)

uff

PRACA JAK PRACA - ŚMIECI WIADOMO , A TERAZ ZOSTALI LESERY I EMERYCI , A DOBRZY LUDZIE SAMI ODESZLI ,LUB IM PODZIĘKOWALI BO W DUPĘ NIE WCHODZILI DYSPOZYTOROM , FIRMA STAWIA NA PODPIERDALACZY LESERÓW I LIZUSÓW CO W TYŁEK DYSPOZYTOROM WCHODZĄ I ŁATAJĄ ICH BŁĘDY NA REJONIE ,OBSADA KTÓRA NIE NADAJE SIĘ DO TEJ ROBOTY , TERAZ TO JU WIĘKSZOŚĆ , A ORGANIZACJA PRACY :) DNO NIC DZIWNEGO ŻE FIRMA SAMA ZREZYGNOWAŁA Z BAŁUT SKORO ZOSTALI JUŻ LESERY I CWANIACY , A DYSPOZYTORZY NIE MAJA POJĘCIA O SWOJEJ PRACY , W TEJ FIRMIE BY BYŁO DOBRZE TRZEBA BY NAJPIERW WYWALIĆ CAŁE BIURO

narezcie

Zero szacunku dla pracownika.Zwalniają kiero i dyspozytorów z doswiadczeniem,a wsadzają paly bez pojęcia.Pracownicy,ktorzy tam zostali to emeryci i tacy,co pracują chyba z przyzwyczajenia. Nie polecam tej firmy, za takie pieniądze wstyd tam pracować.

byly

Nie polecam kierowcom z doświadczeniem.Szukajcie gdzie indziej,bo tutaj nawet jak was przyjmą,w krótkim czasie odejdziecie sami.Brak organizacji,kierowca to zlodziej i krętacz,nie ma rozmowy z przełozonym.Szkoda zdrowia,pieniądze śmieszne i ciągły stres.Nie polecam. Kierowcy szanujcie siebie i swoje doświadczenie,warto spróbować w innych firmach,a nie charowac i łamać czas pracy dla chciwego Niemca!

soli

W biurze też panuje tak nieprzyjemna atmosfera jak na placu?

Teze

Powiem tak,byłem swego czasu na rozmowach u nich w Radomiu,potraktowano mnie jak intruza,nikt nawet nie zapoznał się z CV,obiecano że powiadomią o wynikach rozmów i tak powiadamiają że do dziś brak odpowiedzi.Szkoda czasu na tą firmę. Nie jest wiarygodna.

loko

Witam.już dawno odszedlem z tego bagna ale widze po wpisach ze wiele sie nie zmienilo.Az wierzyc sie nie che ze taka potezna niemiecka firma nie moze sobie dac rady z radomskim dziadostwem(nepotyzm,uklady)moze wkoncu zaczelaby przynosic zyski ale widze ze co nowa miotla zamiata pod siebie.puki co zdaleka od "Almaxu".Ps plus za pobycie sie tego pijaczyny z Puław i dyspozytora kartofla;)ale jesze duuuzo do roboty

Maks

Powiem tak że firma nie szanuje pracowników, w szczególności Pani prezes. Taka młoda a do ludzi nie ma szacunku, ciekawe gdzie się tego nauczyła. Oby kiedyś też tak została potraktowana.

W-s

Jednym słowem totalna porażka. Nic dodać, ująć nie ma już z czego.

Squizak

Dziadostwo straszne. Radzę omijać szerokim łukiem. Pracownicy nie mający żadnych pleców w postaci pociotka będącego na stanowisku są traktowani jak biali murzyni. Nie boję się użyć takiego stwierdzenia! Zwykli pracownicy mają zabierane premie pod pretekstem otrzymanego mandatu za niewłaściwy stan techniczny pojazdu, za "nie zostawienie w furtce płotu ulotki informującej o terminach następnych segregacji". Przecież to jest zwykła kpina. Zadzwoni klient który wystawi śmieci kolo 9:00 i dzwoni do biura że nie zabrane, jak ciężarówka w harmonogramie jeździe kolo 7:00. Kogo to obchodzi, a wiec zwalić winę na kierowcę i jeżdżącą z nim ekipę. Niektórym się wydaję, że jak są w hierarchii jedno piętro wyżej to można "zwykłego robola lać po łbie". I tu nie chodzi o kwestię bystrości. Jak wiadomo, że rządzić jest łatwo tylko robić nie mam komu.

kamil

Co z tego ze niemiecka firma.Gdyby Niemcy wiedzieli co sie tu naprawde dzieje dawnoby rozwalili to towarzystwo.

Ad

Chyba zmienili nazwę, zeby nie bylo watpliwości, że to niemiecka firma:). Ciekawe co na to poprzedni właściciele.

dudek

dobrze ze tego małorozgarnietego dyspozytorzyne do grójca wywalili.inne zycie jest

poli

Masz racjie.i nic nie daja kontrole Rudy Śląskiej,każdy się z tego śmieje.Samochody są wyprowadzane na czas kontroli na plac zaprzyjaźnionego podwykonawcy niby,ze pracują a trawa malowana na zielono.Władza w rękach dyspozytorów.oby tak dalej

bolek

(usunięte przez administratora)niekompetencje decyzyjnych wszech panujące układy i nepotyzm.

zazz

Teraz to w ogóle firma nazywa sie Tonsmeier Wschód, a nie pwns almax, cos sie zmieniło oprócz nazwy?

podatek smieciowy

Nie rozumiem Co druga smieciarka na miescie to Almax,nowe fury a rzna na pensjach.Pewnie prezesura sie bogaci a zwykłego szaraka po premii.Oto nasz wspaniały Radom

kolorowy

jakie warunki człowieku.nowe samochody dostaje stara świta nawet bez odpowiednich uprawnień.Nie ważne ile pracowałeś i co robiłeś tam bez znajomości jesteś śmieciem.W śród dydpozytorów np były policjant i nieudacznik,który siedział na zwolnieniach na oddziale w Puławach i wrócił z powrotem nie wiem po co.Na miejsce jednego kierownika przyjeli 4 osoby(cały czas oszczędzaja)Chyba plac zamiatać.Myślalem że nowy dyrektor będzie troche bardziej rozgarniręty i weźmie się i za porządek ale widać że nie ogarnia i nie długo pójdzie z torbami jak będą mu tak dalej oczy mydlić.Taka firma jak sama ocena.Pozdro

Marcin_ były pracownik

korpo w najgorszym słowa tego znaczeniu, do tego jest kilku lizusów (usunięte przez administratora), Miłą atmosfera jest tam tylko na obrazkach, zdecydowanie odradzam. Firmy które szukając oszczędności zabierają pracownikom chleb nie są godne szacunku! Jeżeli chcecie dłużej pożyć i zaoszczędzić nerwów szukajcie pracy gdzie indziej!

slepy

Nie polecam. Jak nie masz rodziny i Ci się nudzi w domu to ok.(usunięte przez administratora)

murzyn

Pracowałem tam kilkanascie miesięcy jako kierowca.Wypłata+premia 1700 za cały miesiąc i często soboty.Stawka godzinowa jak w biedronce.Jak masz dużo godzin obcinają premię,zeby za duzo nie zapłacic.Ogółem straszna lipa.Dziwię sie,ze kierowcy z takim doświadczeniem jeszcze tam pracuja.Powinni dac kluczyki prezesowi i niech sobie poćwiczy ..

R-M

Wyzysk zwyklego pracownika,kierowca 12godz,dziennie,2 soboty 9godz.2000zł na reke.NIEPODOBA SIE TO FIRMA DZIEKUJE.

slepakura

zapraszamy kierowcow do almaxu pensje zaj....jedyne 8 godzin pracy,wysoka premia,zero stresu,mila atmosfera farbowanie włosow na siwo gratis

stary

Firma dziad Zarobic tam 2k to trzeba się obryć niekiepsko ale osiolek zarabia 5k i więcej Pokaz pasek idioto nie bzdury wypisujesz

Sony

To jest tylko wina kierowców że dają sie tak robić w bambuko.i niech dalej jezdżą po nich jak po łysych koniach. Amen.

sonik

Jasne.Zależa od zwinności języka wiadomo do czego i od tego czyim jest sie znajomym lub kuzynem.

osiolek

Płaca w almaxie zależy od stopnia bystrości, najlepiej płacą ludziom z jajami. A na tumanach jeżdżą jak na łysej kobyle za grosze. Sam na zarobki nie narzekam.

Wilson

Kupują nowy, niepotrzebny sprzęt do firmy, a ucinają pracownikom pensje. przyjmują na umowę zlecenie obiecując umowę o pracę, ale tego się człowiek nie doczeka. Pracownicy przychodzą na 14 godzin cieżkiej pracy, aby w zamian odebrać najniższą krajową

lolek

W Radomiu wielka lipa,jak tak dalej będzie zostaną Ci którym brakuje parę lat do emerytury i Ci których wyrzuciła fala radomskiego rynku pracy a zarząd obudzi się z ręką w nocniku bo nie będzie kim pracować

jaaa

Kierowca w oddziale starachowickim zarabia obecnie mniej więcej 2k. Jeszcze kilka miesięcy temu pensje (w moim przypadku) były na poziomie 2,4-2,7k na miesiąc, obecnie jak widać w znacznym trendzie spadkowym, dodatkowo są ucinane premie. W Radomiu podobno jest trochę lepiej. Sytuacji w pozostałych oddziałach nie znam.

ktoś

Witam,czy mógłby ktoś napisać ile mniej więcej się zarabia w almax jako kierowca tak zwanej(śmieciarki)Pozdrawiam

?

mnie interesuje jak jest z płacą w twej firmie, bo na podstawie przeczytanych wyżej postów to mogę się domyślać że słabo, a słuchy mnie doszły że wprost przeciwnie, chciałbym też wiedzieć ile zarabiają w dziale administracji, bo moja żona chciałaby tam aplikować, ale bez znajomości w tej firmie to ani rusz

yogi

a kto był tym "złym" prezesem?

mati2566

Pracowałem w kilku firmach ale to co widziałem w Almaxie przechodzi ludzkie pojęcie. (usunięte przez moderatora),bałagan brak kompetencji zarządu, spycholandia i czeski film.(usunięte przez moderatora)

Zostaw opinię o PWNS ALMAX - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PWNS ALMAX