Przedsiębiorstwo Dystrybucji Alkoholi Agis S.A.

Toruń

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 8 ocen.

Przedsiębiorstwo Dystrybucji Alkoholi Agis S.A.
4 8 6 1

Opinie o Przedsiębiorstwo Dystrybucji Alkoholi Agis S.A.

Administrator

Posiadasz bieżące informacje na temat wynagrodzenia w AGIS SA? Twoja opinia może być bardzo pomocna.

hej

Jest tak jak mówi @fegon. Do tego można jeszcze dodać, że jest pewnego rodzaju stabilizacja, gdyż firma zatrudnia na umowę o pracę na czas nieokreślony.

desperatka

zgadzam się, ta firma to masakra, nie polecam nawet desperatom.

Nick

Hmmm, prawda.

BoB

Niestety AGIS SA to już historia. Firma odkupiona przez "ełrokasz" od CEDC wraz z 13 innymi spółkami praktycznie stała sie już częścią ełrokesza - kadra zarządzająca i administracyjna zwolniona. Hurtownie działają w strukturze regionów pod nadzorem spółki PREMIUM. Dobra firma przemielona w "portugalski [usunięte przez moderatora]". Zarobki tragiczne, wymagania kolosalne, organizacja na poziomie agencji towarzyskiej..... zdecydowanie tylko dla desperatów......

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Dystrybucji Alkoholi Agis S.A. - Toruń

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Dystrybucji Alkoholi Agis S.A.