Opinie o AK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Komorniki

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy AK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w AK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Komorniki

Eni

Po odejściu Basi może być tylko gorzej.

Ktos

Pracowałem w tej firmie i złego słowa nie mogę powiedzieć

Kryst
@Ktos

Dobra firma. Mnie co prawda zwolnili, ale byłem leserem .

Adi22
@Kryst

Taka prawda firma dobra a ty faktycznie byłeś leserem

Simon
@Ktos

No,jak tam jest? Gryzą się między sobą podludzie?

EJE
@Simon

GORZEJ BRYGADZISTKA NAWET OBGADUJE

Straf
@Simon

Podludzie a kim Ty jesteś nad człowiekiem. Trochę szacunku dla ludzi

UR

Prawda.Pozdrawiam

Ble

Pamiętajmy że z tej mąki chleba nie będzie.

Mąka Poznańska jest do (usunięte przez administratora)

Leszno

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w ak Andrzej Kaczmarek?

Namor

szybciej szybciej bo to musi np.o 12 wyjechać.to nic ze na dworze plus 35 a na hali plus 40.

Firma tragedia

Wysokie Obcasy

Zgadzam się

Wysokie obcasy

Jak miło ze strony Prezesa, od tak, bez niczego Nagroda stażowa dla pracujących. Super!!!

@Wysokie obcasy

Co to za podziękowanie. niestety nie każdy to pracownik nawet z 20 letnim stażem ja dostanie bo np.wylądowal w szpitalu i zwolnienie było dłuższe niż 35 dni.To albo staż albo warunki albo podziękowanie.-czegos tu nie rozumiem.

namor

Podziękowanie prezesa za staż we firmie.Nagroda!!!!! ale jak ktoś chorował dluzej niż 35 dni to jej juz nie dostanie. to co to za podziękowanie.brak slow

Xerx

Studenci mają 22 na godzinę netto. A wy ile macie? Ciekawi mnie dysproporcja

@Xerx

Gdzie masz te 22 netto ???????????? chyba jak sobie dopiszesz. Żart i to gruby .

studentka
@Yyy

w zeszłym roku było 22 zł na ręke dla uczniów i studentów na umowę zlecenie, po przeracowaniu chyba 100 h jakoś tak :)

@studentka

Tyle nie mają nawet pracownicy na umowach o pracę w tym roku na rękę

Studentka
@Yyy

Na umowę o prace Nigdy tam nie będzie 22 zł na rękę, nawet śmiga po internecie ulotka z oferta pracy dla studentow i uczniów z zeszłego roku , od 18 do 22 zł na rękę w zależności od przepracowanych godzin, jest to brutto ogólnie ale osoby do 26 roku życia są zwolnione z podatku i to co jest brutto dostajemy na rękę :)

@Studentka

No właśnie dlatego może firma niech zatrudni samych studentów lub osoby poniżej 26 roku życia. Pracownik że stażem kilku letnimi się irytuje, przychodzi osoba która trzeba przyuczyć i jeszcze zarabia więcej niż on przez tyle lat. Oczywiście tylko dziękować Kaczorowi i pracodawcy że tak potrafi mobilizować pracowników ze stażem.

@Yyy

Dokladnie to jest irytujące.wogole nie dbają o pracowników z prawie 20 letnim stażem i tyle w temacie.

Taktoczno

Dziwnym zbiegiem okoliczności jest to, że wszystkie negatywne komentarze piszą ludzie z ewidentną luką w wykształceniu.

Satyn
@Taktoczno

Ciekawe aczkolwiek człowiek to człowiek a nie przedmiot, ilość szkół nie ma tu żadnego znaczenia, tylko jak się pracuje i traktuje ludzi!!!

Rew

Banad przekup z targowiska, jak i faceci i kobiety. Interesują się życiem prywatnym (usunięte przez administratora) każde jedno sobie na wzajemne obgaduje. Straszna firma co niektórzy myślą że niewiadomo co tam jest. Odradzam komu kolwiek. Jeśli nie chcesz się (usunięte przez administratora) omiń firmę z daleka. Maskara nie widziałem firmy tak nieprzyjaznej pracowników. Atfosmera niepewność zwalniają ludzi z długim stażem. Kłamią i obgadują się tam ludzie na wzajemne. Jeszcze nie widziałem takiego czegoś przez 20 lat jak pracowałem w innych firmach. Odradzam komu kolwiek. Niektórzy myślą że tam pana boga za nóżki chwycili przerost ambicji niektórych osób . Myślą że niewiadomo co za stanowisko piastują. Bezczelnie hamaka firma z daleka

Wałek

Kierownik logistyki nie zna się na systemie, ale za to potrafi oszczędzić na 16 etatach w weekend . Super podejście ale się wykazać u prezesa potrafi . 16 etatów w ciągu miesiąca szkoda ludziom zapłacić. Lepiej za to w koszty kierownikiem wziąć w leasingu nowe skody super b. A pracownikom Logistyki dać wolne za sobotę i niedzielę. Oczywiście dzień za dzień . Dla firm obracającej milionami to 16 etatów weekend to grosze. Za to kierownik logistyki nie wie nic tylko jak na ludziach oszczędności robić ????

Zielony
@Wałek

Kierownik logistyki- dobre sobie. Pewnie ma wpisane marionetka w angażu. Bo jedyne co umie- to podlizywać się O. z pokoju obok i M. z pokoju na 1 pietrze. Systemu nie zna, zarządzać ludźmi nie umie, jak masz problem to radź sobie sam- bo na niby „kierownika” to nie masz co liczyć.

Laik

Firma żenada ,ale jaka firma tacy pracownicy ( oczywiście nie wszyscy ) słabo z pożądanymi pracownikami na sztukę bierze się wszystkich. Później cierpią ci którzy ogarniają i muszę pracować za 1,5 lub 2 osoby. Dział rekrutacji bierze wszystkich jak lecie byle zapchać etat i pokazać prezesowi że wszystko jest wporzadku. Nic nie dociera powyżej kadr. Słaba siła przebicia kierowników poszczególnych działów. Ale przede wszystkim hasło firmy oszczędzać na ludziach. Zero motywacji ze strony pracodawcy. Patrzą tylko na tabelki byle żeby uciąć pracownikom. Ogólnie firma nastawiona na wyzysk. Jak najmniej dać. Odzież robocza ciepła dla magazynierów na ziemię na produkcji się nie należy, przecież też pracują na zewnątrz Chłopaki sami muszą zadbać o to żeby nie marznąć i kupić sobie kurtki ocieplane. W magazynie logistiki praca w sobotę i niedzielę extra ale nie płatna i musisz przyjść. Co prawda wolne dostaniesz za uzbierane soboty i niedziele, ale za sobotę trzeba by było dostać 1,5 dnia lub płatne 150% za niedzielę 2 dni lub 200%. Lepiej w koszty wziąć kierownikom poszczególnych działów auta w leasingu . A oni za to pokażą jak można na ludziach zaoszczędzić. Chciwa firma tabelki co do wypłacania premii świątecznych też są 12 dni w roku L4 max albo zapomnij o premii świątecznej. Nie ma znaczenia staż pracy możesz latami przykładnie pracować potraktują Cię tak samo jak ściemniaczy jeśli zachorujesz i będziesz miał więcej L4 niż tabelka przewiduje.(12 dni) . Następna sprawa wezniesz 2 dni urlopu na żądanie też zabiorą ci premię świąteczną. 4 dni jest ustawowo ale w Ak nie dostaniesz premii jeśli skorzystasz z opcji 2 dni na żądanie (sytuację są różne w życiu) Firma wyzysk.

Wysokie obcasy

W AK już Święta Wielkanocne i kolejna nagroda. Jakie miłe podejście.

Pol
@Wysokie obcasy

Proszę wspomnieć że premier wypłacie jak się nie weźnie 2 dni urlopu na rzadanie bo inaczej nie wypłacie i że L4 12 dni w roku bo też nie wypłacie premii. W firmie liczą tylko się tabelki, pracownik wieloletni który pracował i zachorował bez mrugnięcia oka zabrano mu premię. Tak że karanie za wzięcie urlop na żądanie 2 dni po to jest

Miodek
@Pol

Polska języka trudna języka.

tomaj

Zgodnie z treścią rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy w pomieszczeniach pracy należy zapewnić temperaturę odpowiednią do rodzaju wykonywanej pracy (metod pracy i wysiłku fizycznego niezbędnego do jej wykonania), nie niższą jednak niż 14°C, chyba że względy technologiczne na to nie pozwalają (np. praca w chłodniach). W pomieszczeniach pracy, w których jest wykonywana lekka praca fizyczna, i w pomieszczeniach biurowych, temperatura nie może być niższa niż 18°C. Ich to nie obowiązuje? mróz za oknem, mróz w budynku. firma przerabiająca miliony nie stać aby zapewnić ogrzewanie pracownikom. Przeziębisz się a potem fochy że na l4 idziesz. (usunięte przez administratora)

?
@tomaj

Poczekaj aż lato się zrobi

Waldi
@tomaj

Firma tragedia zima zimno latem 50stopni stanie łeb z termometrem przy bramie otwartej i między temp i wszystko ok ta firma to patologia.pozdrawiam.

Faktycznie jest tak zimno w firmie? Ciężkie są tam warunki?

Pouch
@Michał

Jakie zimno wszyscy chodzą na krótki rękaw skąd takie bzdury. Sam pracuje tam więc wiem jak jest.

Alexdrake
@Pouch

To przyjdź na magazyn, gdzie pracodawca ma w (usunięte przez administratora) dobro pracowników. Temperatura w mroźne dni spada do zera. Później choroby, a na zwolnienie nie pójdziesz, bo premia zabrana. Firma oszczędza na ludziach jak się da...

ciupakabra

W tej firmie logistyka upada. Niestety od czasu nowego kierownika, który nie ma bladego pojęcia o wysyłkach, transportach. zakupach, fakturach. Niestety jest tylko marionetką - swojej koleżanki obok oraz "góry". Co więcej nie zna systemu na tyle aby potrafić swojemu pracownikowi pomóc w pracy, wytłumaczyć, co więcej zastąpić go. Jesteś na L4 - to pracuj z domu! - bo nikt Cię nie zastąpi? Śmiech na sali. Tym bardziej za te marne pieniądze...

bunia

ta firma to tragedia mobing i znecanie sie nad ludzmi

Dykta
@bunia

Tak już jest wszędzie.Jesteście kolonią.

Jarek

Uwaga na mąkę kapuś bożenki, i Juras drugi kapuś.

praca ich zycia

Jacek
@2

Pracujesz w tej firmie? Ciekaw jestem czy osoby bez doświadczenia też mogą liczyć na zatrudnienie w tym miejscu, powiesz mi coś na ten temat? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Gruby
@Jacek

Pracowałem przez pierwsze miesiące cię uczą później oczekują byś pracował za nich za technologa za kierownika za wszystkich z biorą bo ich zwolnili..na produkcji ok trzeba robić swoje inne stanowiska tragedia jesteś nowy będziesz wykorzystywany.pozdro

?
@Gruby

Za chalowego bo nie ma magazyn ma dosyć jest ich mało krzyki rozkazy na przetrwanie tak na stałe niech bożka se robi

Ggg

zawsze byli :-)

Ypa
@?

Napisz po Polsku.

Zostaw merytoryczną opinię o AK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Komorniki

• Jak się pracuje w AK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy AK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 96.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 93, z czego 28 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w AK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ