STABAR Sp.z o.o

Żyrardów

Opinie o STABAR Sp.z o.o

Natalia

@były co masz na myśli? STABAR zatrudnia również pracowników bez doświadczenia zawodowego? Możesz napisać dokładniej - jak potem wygląda szkolenie takiego pracownika?

Natalia

Obecnie firma prowadzi kilka rekrutacji - w tym na stanowisko ślusarza. Czy STABAR zatrudnia tylko doświadczonych pracowników, czy istnieje rownież możliwość praktyk zawodowych na stanowiskach technicznych, takich jak ślusarz?

były
@Natalia 22.08.2017 17:23

Do tej fimy przyjmują z pod Biedronki

Anonim

Jak sobie radzi nasz podwójny agent T.P

Natalia

@Anonim czy godziny pracy i warunki zakwaterowania były uregulowane w umowie? Jeśli tak zawsze można się na nią powołać i dochodzić swoich praw. Dajcie znać tutaj czy coś się wyjaśniło, tak żeby każdy mógł mieć aktualne informacje na temat STABARa.

Anonim

Witam Pracowałem w tej firmie. Wszystkim odradzam byłem na Niemczech w mieszkaniu 17 osób , jedna łazienka i jedno WC. Dalej dopowiedzcie sobie sami. Praca niby 10 godzin odliczane przerwy. Wstajesz o 5 rano i wracasz na 19 lub 20 wieczorem jednym słowem kołchoz broncie sie od tej firmy rekami i nogami. Jedziesz sam na swój koszt przewoźnikiem płacisz 300 zł a oni zwracają Ci 50 euro jeżeli masz fakturę od przewoźnika bo tak to nie. Jeżeli macie znajomych wszystkich zawiadomcie o tej firmie to oszuści i złodzieje.

anomin
@Anonim 10.08.2017 19:22

Witam Jest tam Taka P. Małgorzata tak zwany " bobochłop" jak powiedzieliśmy że nie odpowiada nam mieszkanie u Turka bo 17 osób to powiedziała ze ona ma taki kaprys i tak bedziedzie mieszkać. JESZCZE RAZ OSTRZEGAM PRZED TĄ FIRMĄ. p Golec mówi pięknie przez telefon a realia są inne. Pozdrawiam Wszystkich i Ostrzegam

C.

dlaczego nie są zgodne? ludzie dostają ekstra kasę za nadgodziny z reguły są umowy o pracę, na początek czas określony

Natalia

@Endy takie godziny pracy nie są zgodne z kodeksem prawa, jaki rodzaj umowy jest proponowany na tym stanowisku?

Endy

Praca bardzo łatwa, nie ma mowy o przemęczaniu. Problem to tylko godziny pracy 6 dni po 12h. Jak ktoś nie ma co robić po pracy to ok.

Pisz

Nie pracowałem w firmie stabar, ale byłem na rozmowie kwalifikacyjnej ( na elektryka utrzymania ruchu ) cała litania wymagań, uprawnień a proponowane zarobki 16 zł brutto na godzinę. Może dla bezrobotnego to rewelacja. Ale czy widział ktoś bezrobotnego specjalistę elektryka automatyka ? To musiałby być jakiś nieudacznik co jak dostanie dwie kulki z łożyska to jedną zgubi a drugą zepsuje ;-)

kaz

Są nawet ogłoszenie na stronie @Jonh jak spojrzysz tam to dowiesz się więcej o warunkach. Udogodnienia to na pewno to, że firma zapewnia ci zakwaterowanie i dojazd do pracy

łos

tam daja rady ludzie z swietokrzyskiego to jesli nie jestes z swietokrzyskiego wiec napewno dasz rade

wrrrrr
@łos 31.05.2016 19:13

w świętokrzyskim są najlepsi fachowcy pajacu

łos
@wrrrrr 16.06.2016 18:53
w świętokrzyskim są najlepsi fachowcy pajacu

buhahahahahahahahahhahahahahahaha takiego zartu dawno nie słyszałem ,podam przyklad :mowie gosciowi przynies klucz a ten mi młotek daje

alek

Ja ma pracowac w stabarze i nie wiem jaka to jest żeczywiście firma czy uczciwa bo ja jestem uczciwy i nawet rozgarniety nie wiele lat pracowałem z a granica i nie wiele mogę powiedziec napiszcie mi cos o tej firmie

spawalnik

Witam, o co chodzi z tymi 3 spawalnikami? Zamierzam aplikować na to stanowisko, mam trochę doświadczenia w energetyce...polecacie firmę? jak zarobki?

byłem

30 złotych to jest d i e t a a 40 pracowników?... to przecież tylu jest tylko samych pociotkow.

byłem

Zgadza sie.Opole.Szukaja 40 pracowników. Stawka jak kiedyś 12 -15 złotych na godzinę brutto plus dieta.W Polsce 30 złotych na dzień. Kierownikiem ma być podobno Pan Postula.Dwie nitki Denoxa.Co jeszcze? Moze ktos dopisze.

Kańciak

Słyszałem, że Stabar dostał jakieś duże zlecenie w Opolu! Chyba na tej nowej elektrowni. Wiecie, czy szukają pracowników? Dajcie znać. Też mnie interesuje robota na dwa lata.

harnas dawaj hajs

Harnaś to najwiekszy złodziej w STABARZE . Pozycza pieniedze od ludzi na narkotyki a pożniej ich nie oddaja . Jest mi winien duzo pieniedzy !!! Gdzie moge go dorwac ?

Doktor

do Stacha - jeśli sprawiasz wrażenie mało ogarnientego i jesteś letko niepoczytalny, to świetnie pasujesz do załogi Stabaru. Wbijaj jak najszybciej!

rezerwa 2013

pozdrowienia dla normalnych!!!!!milo wspominac dobre czasy!!!!

Haranas łącko plonie

( usunięte przez administratora ) Pozyczy ktos 50 euro obiecuje oddac !!!! Bede mial na picie z kumplami którymi pozniej obrobie dupe hehehe glupiki w tym stabarze .

John
@Haranas łącko plonie 15.10.2014 15:59

Witam, a jak to jest z kadra inzynierska? Czy zespol jest duży? Na jakie zarobki mozna liczyć? Wyżej ktoś wspomniał o dodatkowych udogodnieniach? O czym mowa? Prywatna opieka? Czy cos innego? Jak z samochodami sluzbowymi? Jaka panuje atmosfera?

leszek
@John 13.07.2016 08:44

Najlepiej aplikuj poprzez stronę internetową. Można też podjechac pod brame budowy. Good luck.

Nie trzeba być inż spawalnikiem,żeby pracować w firmie STABAR,wystarczy być po kursach i umieć pływać, albo być podwójnym agentem.I tak poległo troje inż spawalników.Nasz wspaniały kierownik M dorabia jako listonosz,coś mu zostało z poprzedniej pracy,lubił donosić.

Harnaś

pozdro dla wszystkich....no prawie wszystkich od Harnasia z Offenburga pewnie byscie mnie nie poznali tak mnie słonko zjarało wyglądam jak jakiś arab hahahaha

rezerwa2010

Wielunskie trole, koryciarze, paranoiki-paparazzi i warchlawskie debile rozwalily ta firme

rezerwa 2013

ten kierownik tak zapracowal na swoja opinie ze teraz powinien kazdy normalny czlowiek sie wstydzic!ze go znal!oczywiscie oprocz konfidentow i zlodzieji ktorych kryl!!!!!

rezerwa 2013

pozdrawiam!wszystkich normalnych ludzi!przez te lata pracy bylo ok!nie mozna nic zarzucic firmie tzn.pieniadze na czas na koncie.z malym nieraz poslizgiem?dziekuje za mozliwosc pracy u Cezara!!!!!a reszta przydupasow paqiao nierobow i nieudacznikow zniszczyla ta firme!!!!!to przecierz idiota oraz nieuk i cham!!!!

Gdzie jest ten wspaniały kierownik, nigdzie nie słychać go na budowie,zawsze na odprawie mówił że na własną opinie trzeba zapracować.Tak ciężko pracował,że w nagrodę miał zakaz wstępu na budowę w Eemshaven.Cała budowa się ucieszyła, nawet Hitachi i RWE,najbardziej pracownicy firmy.Wyzwał pracowników od osłów i baranów.Barany i osły dalej mają pracę,a on becy w domu.I kto tu jest baran.Z pozdrowieniami o najgorszego spawacza.

Gupi Spawalnik

Dzięki za życzenia, chyba że jestem w "reszcie, która ma wiedzieć co..." Jeśli szczere, to pewnie się spełnią ;) ☺ Pozdrawiam Cię Harnaś serdecznie, tak jak niewielu z tej firmy a reszcie to ... wiecie co ;)

Kolego to nie są warunki niemieckie,ta firma powinna nazywać się zakład fryzjerski,strzygą na kasie wszystkich.(usunięte przez administratora)

Harnaś

Heyka wszystkim pozdrawiam ze Stuttgartu wszystkich rezerwistów ze Stabaru a reszcie wiecie co......wreszcie normalna robota i na niemieckich warunkach życze wesołych świąt i nowego roku oby wszyscy znaleźli lepszą robotę tak jak ja no i zdrowia życzy Harnaś

rezerwa

Jak tam,Klepka dalej wali nocami po oknach hotelu hujsajna tak jak to robil w Oudorp?

uważam że...

wszystko jest prawdą, ale sami sobie na to pozwoliliście. Wiem że czasami sytuacja jest ciężka i nawet jakby się chciało coś zrobić (np. strajk) to się nie da. Takie lub inne rozwiązania blokowali ludzie tzw kierownika, moim prywatnym zdaniem musielibyśmy zastosować środki przymusu bezpośredniego w stosunku do sprzedawczyków tego tzw kierownika. Dlaczego piszę tzw? Ponieważ nawet prokurent nie uważa go za kierownika (sytuacja miała miejsce w Szczecinku gdzie musiał zatrudnić kierownika budowy z wszelkimi uprawnieniami a nie po OHP). Spawalnicy, masakra, kto ich zatrudnił? Głupi i głupszy, dosłownie jak w filmie!!! Panowie to my budowaliśmy tę firmę i jej renomę, nie cała hołota wymieniona powyżej w opiniach. Tak więc jak nas braknie to myślę, że to już jest koniec stabaru bo nikt normalny po przeczytaniu tego wszystkiego nie podejmie pracy z (usunięte przez administratora) jakie opisaliśmy. P.S. Specjalnie nie używałem wulgaryzmów, a tak bardzo cisną się na język!!!! Pozdrawiam wszystkich normalnych z którymi przyszło mi pracować. dziękuję.

Zofia

Witam! jestem wykonawcą biżuterii i nie raz potrzebuję pomocy przy zespawaniu!W mojej okolicy był mężczyzna który się tym zajmował ale zmarł -proszę o pomoc czy za opłatą w Stabarze można wykonać takie usługi?Sa to niewielkie elementy

elciupakabra

zostaje bo potrzrebuje kasy.....ma rodzinę .....dzieci .... daj mu spokój...to nic że w planie....chłopak się stara wystarczy że wójka wysłał do żyrardowa

cobra

do pana prokurenta.... nie lepiej było powiedzieć ludzią po prostu ze nie ma roboty zamiast pisać jakiejs bzdurnej listy pod tytułem....Polen i co mamy powiedzieć żoną dziecią ....w polsce???????? że jedziemy i mamy czekać na telefon???? nie lepiej bylo od razu kilka tygodni wcześniej powiedzieć że tak będzie ...żeby kazdy znalazł sobie pracę?????? zostawia się ludzi ...kawalerów.....rencistów...którzy mieszkają z mamusią(usunięte przez administratora) a tych którzy pracują żeby utrzymać rodzine się (usunięte przez administratora) ....czy to takie trudne.....moze lepiej było żucać moneta albo ciągnąć słomki bylo by jako tako sprawiedliwie Każdy z nas by zrozumiał gdyby ktos z nim porozmawiał że nie ma pracy i że trzeba jakos to przetrzymać....ale parę tygodni wczesniej a nie na ostatnia chwilę (usunięte przez administratora)

rezerwa 2013

normalna jak dla kogo!zalerzy od stawki.dla niemca oraz holendra za caly miesiac tzn okolo240 godzin od 1800 do2200 euro to smiech i kryminal!a dla ciemnego byka z polski wedlug [usunięte przez administratora] i zarzadu firmy to i tak za duzo!jak sie teraz pracuje?zadales pytanie?Eemshaven to teraz nawet spoko!braklo [usunięte przez administratora] to jest OK!nie ma balaganu,idiotycznych polecen nikomu niepotrzebnych do niczego prac!ludzie jak ludzie spoko jak ktos jest normalny i robi to co do niego nalezy to jest OK!sklamal bym co do wyplat jesli bym nie dodal ze sa w miare w terminie.nie ma opoznien miesiecznych.trzeba jednak brac poprawke na uczniow szkoly pustuly ktorzy nadal pracuja!to sa ludzie ktorych trzeba zawsze eliminowac!

rezerwa 2013

za to co zrobiles bedzie tobie dane!!!!mam ten cel w zyciu!!!!!! podziekuje tobie Marianku!!!!!do zobaczenia!!!!

?

W GODZINACH PRACY TEZ ZALATWIALES SWOJE PRYWATNE SPRAWY!MAM NA TO DOWODY!MAM JEDEN CEL ZNISZCZE TWOJ IMAGE!JAK WIESZ O CO CHODZI!ZACZALES BITWE JA SKONCZE WOJNE!

rezerwa 2013

pozdrawiam normalnych ludzi!fajnie sie z wami pracowalo !bede to zawsze pamietal!!! (usunięte przez moderatora)

harnaś

pewnie mnie wywala za te wpisy......ale jestem górol i pisze zawsze prawde...

filozof

A co tam się dzieje w firmie?? Czyżby nie było komu robić? młodzież odeszła a stary jeden na drugiego się gapi żeby "kolega" za niego zrobił. Każdy chce każdego (usunięte przez moderatora) na robocie.

Teddy

Teraz to już podobno ruwnia pochyła jeśli chodzi o Stabar. Kwestia kilku miesiency...

info

Ventor z Debicy zatrudni monterow i spawaczy.

Zarąbista firma,piszę o tej eksportowej, niezła kasa, lekka robota, fajni kumple z ktorymi mozna wypić, jednym słowem wyjatkowa.T akże ludzie chcecie zarobić niezła kasiorkę za parę godzin postania na świerzym powietrzu, cos tam jedynie szlifniecie czy spawniecie, to przychodżta.

zwz

Wielu ludzi,którzy naprawdę coś potrafiło zrobić, musiało odejść właśnie,chociaż nie tylko, przez takich..." fahofcuf z szyrokimi plecami" , tak więc tutaj leży twój problem bo kodeks pracy nie zabrania zwolnić takiego pracownika przez pracodawcę . Tutaj w Hamm to dopiero widać.

nie obrarzam gluciarzy ani gitarzystow tylko wkurzajace jest to ze ktos (usunięte przez moderatora) na firme a trzyma sie rekami i nogami zeby nie wylecial , jest setki innych firm ktore potrzebuja ludzi , to dlaczego nie pojdzie do innej firmy?? bo gdzie by takiego (usunięte przez moderatora) przyjeli?? jedynie by przyjeli na tydzien i dostal by kopa w (usunięte przez moderatora)

makumba

(usunięte przez moderatora) jest dobry człowiek, lubić go i szanować, on mnie nigdy nie zwolnić ,ja ciężko pracować.

anonim - 2011-08-31 20:51:20 i sa tez takie buraki jak tu wyzej co pisal cos tam , nawet pewnie podpisac sie nie umie a najwiecej ma do dyskutowania trzeba bylo sie uczyc to bys nie byl gluciazem czy gitarzysta tylko kims masz kolego rację,zgadzam sie w zupełności, tylko gluciaRZy nie obrażaj i gitarzystów a reszta jak najbardziej na miejscu

i sa tez takie (usunięte przez moderatora) jak tu wyzej co pisal cos tam , nawet pewnie podpisac sie nie umie a najwiecej ma do dyskutowania trzeba bylo sie uczyc to bys nie byl gluciazem czy gitarzysta tylko kims

Zostaw opinię o STABAR Sp.z o.o - Żyrardów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STABAR Sp.z o.o