Opinie o ICE AGENCY Holandia w Breda

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy ICE AGENCY Holandia. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ICE AGENCY Holandia o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ICE AGENCY Holandia w Breda

Atilla

Poszukuje nr. Komorkowych adresow itp do ludzi z ICE AGENCY prosze o pomoc ATILLAZGLIWIC@GMAIL.COM

Witchmaster

Witam Chcialbym wszystkich przestrzec przed ICE AGENCY Niewyplacaja pieniedzy , wyludzaja od pracownikow podpisanie niekorzystnych umow dotyczacych zrzeczenia sie dodatkow rozlomkowychdofinansowania do mieszkania itp. WSZYSTKICH JUZ OSZUKANYCH PRZEZ ice agency zapraszam do skladania skarg do inspekcji pracy. Witchmaster020282@gmail.com

Kasia z biura

Zlodzieje ,uwarzajcie na nich rodacy i znajdzcie cos lepszego

Joanna

Na jakie warunki mogą obecnie liczyć szukający pracy za pośrednictwem ICE AGENCY Holandia? Chętnie dowiemy się więcej na temat Waszych doświadczeń.

Pracownik Produkcji

Rozmowa rekrutacyjna jako taka nie została przeprowadzona. Pobrano skan dokumentów, które już zostały przesłane mailem do agencji. Zadano mi pytanie dot. doświadczenia przy produkcji oraz poziomu znajomości języka obcego. Następnie przedstawiono 2 ew. miejsca pracy.

Najdziwniejsze pytanie to "nie ma pani doświadczenia przy produkcji?"- zadała pani trzymając moje CV w ręku, gdzie 1 od góry i 2 od dołu to były 3 lata przepracowane przy produkcji :) następnie pytanie poziom znajomości języka oraz prawo jazdy, gdzie ww. info również w CV się znajduje ( zaznaczam CV-1stronne, przejrzyste)

logo firmy Szlifierz CNC z językiem angielskim.
Jobwise Łukasz Frankowski
logo firmy Stolarz
Vebri Work
logo firmy Cieśla szalunkowy
Sedulus Sp. z o.o.
logo firmy PROGRAMISTA CNC
Jobs Recruitments 4You
IMI

takie kary są sprzeczne z kodeksami , SNCU powinno się zajmować takimi przypadkami

Imigrantka

@ Kasia Ice agency... śmiać mi się chce jak to czytam jak pracodawca dokładniej pośrednik wchodzi w polemikę z pracownikami podwładnymi a to P.S to już mnie rozwaliło na łopatki cyt" W naszym mniemaniu staramy sie zatem pomoc w znalezieniu im zatrudnienia- czy to czyni z nas wyzyskiwaczy? prosze odpowiedziec sobie samemu..." Bez nas Pracowników byście nie istnieli i byście nie mieli skąd zarabiać, pani Kasiu a w moim mniemaniu jesteście agencją która jak każda inna na każdym pracowniku chce zarobić i te wziosłe texty że "staramy się pomóc w zatrudnieniu" proszę zachować dla osób infantylnych! żerujecie nieuczciwie na biednych zdesperowanych polaczkach wciśkając im kary po 500euro żeby jeszcze więcej zarobić, masakra

elżbieta

Dobrze, że Państwo wyjaśniają takie rzeczy @Kasia bo jako osoba, która chce wyjechać pierwszy raz no to można się nieźle zniechęcić. Ale z jednej strony to aż nie chce się wierzyć, że ludzie piszą tutaj takie rzeczy. Chciałabym zatem zapytać czy będą państwo teraz organizować jakąś rekrutację?

taka ja

Ta agencja to jedna wielka porazka. Jak tam poszłam to Pani na de mną skakała jak nad jajkiem milutka tak ze hoho. Juz miałam podpisywać umowę i pytam się co jeśli będę musiała zrezygnować z pracy i tu się zaczelo. Jedna odsyłala mnie do drugiej i tak wkolko. W końcu usłyszałam ze jest 500 euro kary. Na dodatek podpisuje się umowę elektronicznie na szybko nie czytając jej w ogóle bo Panie tak robią żeby nie było na to czasu. Jak więc powiedziałam ze rezygnuje to Pani się naindyczyla mówiąc ze zmarnowała na mnie czas itd itd itd ze nie potrzebnie wszystko szykował ze jak tak mozna....to wyzyskiwacze. Jest w Holandii mnóstwo agencji pracy wiec nie pchać ie się do Ice. Oczywiście oni żerują na osobach które nie znają języka albo nie są obyte w Holandii.

imi grantka

@ szens aleś mnie oświecił... chłopie...byłam w nl i o ubezpieczeniu wiem doskonale jakbyś nie umiał czytać ze zrozumieniem to pytałam o godziny i zakwaterowanie a nie o ubezpieczenie. pojawiło sie ogłoszenie na sortowanie ziemniaków w Ammerzoden, czy ktoś ma doświaczenia tam i może sie podzielić? będę baardzo wdzięczna!

Imigrantka

?Witam czy ktoś może sie wypowiedzieć o pracy przy chryzantemach w nieuwaal? czy są tam stałe godziny? jak wygląda kwestia zakwaterowania i dojazdów do pracy? będę wdzięczna za komentarze

Kasia Iceagency

Wiatam, Pozwole sie odniesc do pozostawionych przez Panstwa wiadomosci.Przede wszystkim Dziekuje Panie Patryku za wszechstronna opinie na temat warunkow mieszkaniowych. Zwazywszy na fakt, iz Pan nawet nie pracowal dla naszej agencji a jedynie wynajmowal Pan mieszkanie oplacane zreszta przez partnerke nie dziwie sie Pana frustracja, dodatkowo fakt iz byl Pan bez pracy musi byc dla pana bardzo trudny .I jako mloda i niedoswiadczona zyciowo osoba borykal sie Pan niestety z niemoznosci komunikacji ze wspolokatorami,ze swojej strony robilismy co w naszej mocy aby Panu i Panskiej prtnerce pomoc niestety Pana niedojrzalosc i brak checi wspolpracy spowodowala iz juz nic nie dalo sie zrobic.Niestety przez Pana dziala rowniez Pana partnerka sttracila mozliwosc wspolpracy dla naszego klienta, ktory de facto zaproponowal jej kontrakt a Pan poprzez swoje dziala zaprzepascil jej ta mozliwosc.Mam nadzieje ze ma Pan tego swiadomosc. Zycze panu powodzenia!Pozdrawiam

wkurwiony
@Kasia Iceagency

ŻAŁOSNE co Ty tu dziewczyno piszesz, serio. Każdy Polak w Holandii dobrze zna sprawę biur pracy-wyjebek a osoby które jeszcze tak perfidnie kłamia... życzę tylko powodzenia w dalszej karierze, żeby Pani nigdy nie trafiła na kogoś kto (usunięte przez administratora) się nie na żarty i wtedy Pani polemiki będzie mogła Pani zachować dla przełożonych.

patrick

Biuro spoko na samym początku,da sie doagadać,wykazuja zaintersowanie,ale po czasie dłuzszym zauważasz z dziewczyną że w domu są sami psychopaci prawie dochodzi do rękoczynów (stare ciule nieszczesliwe z życia wyrzywające się na reszcie) biuro nic nie reaguje,niby próbuje ale bez skutków.Pani Kasia mówi mi że mnie nie powinno już obchodzi co z moją dziewczyną bo oni postawonili że ona zostaje u nich nawet kontraktem chcieli przekupić no masakra .Wiec spakowałem nas oboje i tyle nas widzieli ;)

NATALIA

Chciałam jeszcze dodać, że pracowałam u nich do połowy grudnia, jest połowa lutego a ja jeszcze nie otrzymałam od nich wszystkich pieniędzy ( za przepracowane godziny)

NATALIA

Dokładnie tak jak piszesz zadzwonili do mnie o 16 że na 17 do pracy gdzie miałam do niej pół godziny drogi.. Praca raz lub dwa razy w tygodniu. W jedną sobotę pojechałam do pracy na 7 byłam w niej aż 4H minus przerwy, brak zwrotu za dojazd, odciągneli ubezpieczenie i dostałam 6.21€ no powiem ze nie wiedziałam co mam zrobić z tą wypłata, biorą ludzi do pracy raz dwa w tygodniu żeby odciągnąć ubezpieczenie lub zakwaterowanie

gabrysia

czesc mam pytanie na jaka strone trzeba wejsc zeby sprawdzic solarisa jezeli mozecie to prosze o podpowiedz z gory dzienki

popek

witam pracowalam przez ta agecje juz minelo 5 tyg i nie dostalam ani grosza niedosc ze musialam dojezdzac swoim prywatnym samochodem i za nic nie mnialam placone ,szukaja ludzi z wlasna kwatera i dijazdem i oszukuja ich nie polecam najgorsze biuro w jakim pracowalam odalam karte i buty bo nie byly mi potrzebne a twierdza ze nie odalam taki (usunięte przez administratora) maja tam pracy nie maja dzwonia do ludzi godz przed roapoczeciem raz lub dwa razy na tydzien poprostu zenada smieszna stawka z jednego solarisu pierwszego bylam tylko w sobote niby 120 pr za 6 godz pracy niby zarobilam tylko 27 euro he he to jest smiech na sali poprostu dzwonie po kase to mowia ze dzis bedzie juz wiecej wydlam na tel niz to warte

para

Potwierdzam także byłiśmy z chłopakiem w stavenise na ogórkach,po prostu tragedia,jeden wielki (usunięte przez administratora) w domu jak i w pracy ,szkoda pisać na ten temat zrezygnowaliśmy po 2 tygodniach

pp

Uwarzajcie na ta agencje ,a dokładnie na ogłoszenia na Ogórki,byłam tam z mężem warunki tragiczne,na szklarni wszystkie osoby co pracują są nowe bo szef zmienia sobie pracowników co 2 tygodnie,umowe się podpisuje elektronicznie ,jak dobrze pójdzie to po tygodniu albo i dłużej.Zero zainteresowania z biura i kordynatorów ,nawet nie odbieraja telefonów ,za rower trzeba zapłacić 140 euro,dojeżdza sie 11 kilometrów ,po prostu tragedia,za pralke trzeba płacić 3 euro,Patologia

anna

Mam pytanie czy polecacie Ice Agency?czy odradzacie?

tomi

Kolezanko po zakończeniu pracy agencja ma 8tyg na wypłacenie ci wszystkich zaległych ci pieniążków, min wakacyjne, urlopowe, i oczywiście za godziny przepracowane, chociaż za godziny powinnaś mieć normalnie wcześniej wypłacone

Zostaw merytoryczną opinię o ICE AGENCY Holandia - Breda

• Jak się pracuje w ICE AGENCY Holandia?

Zobacz opinie na temat firmy ICE AGENCY Holandia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ICE AGENCY Holandia?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ICE AGENCY Holandia?

Kandydaci do pracy w ICE AGENCY Holandia napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ICE AGENCY Holandia