ICE AGENCY Holandia

Breda

Opinie o ICE AGENCY Holandia

Rafał Dziedzic

Najgorsza agencja z jaką przyszło mi współpracować. 3x zablokowana wypłata (bo oni moga), wymuszony borg za klucze (nigdy nie otrzymałem kluczy od domu), którego do dzisiaj nie oddali (2 miesiace już u nich nie pracuje) W biurze bezczelnie koordynatorzy, którzy pracownika traktują jak śmiecia. DNO I WODOROSTY!!!!

taka ja

Ta agencja to jedna wielka porazka. Jak tam poszłam to Pani na de mną skakała jak nad jajkiem milutka tak ze hoho. Juz miałam podpisywać umowę i pytam się co jeśli będę musiała zrezygnować z pracy i tu się zaczelo. Jedna odsyłala mnie do drugiej i tak wkolko. W końcu usłyszałam ze jest 500 euro kary. Na dodatek podpisuje się umowę elektronicznie na szybko nie czytając jej w ogóle bo Panie tak robią żeby nie było na to czasu. Jak więc powiedziałam ze rezygnuje to Pani się naindyczyla mówiąc ze zmarnowała na mnie czas itd itd itd ze nie potrzebnie wszystko szykował ze jak tak mozna....to wyzyskiwacze. Jest w Holandii mnóstwo agencji pracy wiec nie pchać ie się do Ice. Oczywiście oni żerują na osobach które nie znają języka albo nie są obyte w Holandii.

problematyczna
@Kasia Iceagency 24.08.2016 14:06
@taka ja, Droga Pani, w naszej agencji nie stosuje sie zadnych kar ani tym bardziej nie odciagamy 500-set euro. To zupelnia...

Droga Pani Kasiu. Osobiscie nic do Pani nie mam, poniewaz w moim odczuciu starała sie pani faktycznie mi pomóc, jednak tak samo jak my, zwykli robole, nie ma pani zbyt wiele "do gadania". Tak jak ice jest posrednikiem między pracownikiem, a "klijętem" ( faktycznym pracodawcą) tak p. Kasia jest posrednikiem między pracownikiem a swoim szefostwem. Jednak Ice agency, jako agencja pracy nie zawsze działa zgodnie z warunkami układu zbiorowego, sama pani musi to przyznac, czego oczekują od swoich pracowników. Teraz do przyszłych pracowników Ice agency.... Jeśli chcesz pracowac przez to biuro, to najlepiej wszystko podpisywac bez zbędnych pytan, nie powoływac sie na Warunki Układy Zbiorowego CAO, tego chyba nie lubią najbardziej no i pracowac bez narzekania na godziny lub ich brak.... cytat: "Takich pracowników lubi sie najbardziej" bo jeśli zaczniesz poszukiwac odpowiedzi na swoje pytania w CAO, po czym przedstawiac swoje spostrzezenia i uwagi przez np p. Kasie do biura, to bedziesz tzw. "pracownikiem problemowym a takich sie nie lubi". A! jak zachorujesz to pamiętaj!! NIE MASZ OBOWIĄZKU JECHAC NA WEZWANIE B I U R A DO ICH SIEDZIBY , choc twierdzą, że musisz sie pokazac, chyba ze zostaniesz wezwany na kontrol lekarską ( informacja sprawdzona) Nie obwiniajcie koordynatorek za wszystko zło, które dzieje sie w Ice, bo one pewnie tez na wiele spraw nie mają wpływu, jedynie mogą przedstawic Wasz problem wyzej, a Wam przedstawic odpowiedz z góry. Sumując: wypłate zawsze miałam na czas, komunikacja z OBECNA p. Kasią dobra ( wczesniej były dwie Kasie, z czego ta niemiła juz tam niepracuje) wiec jesli nie czytasz co podpidujesz, nie zadajesz zbyt wielu pytan, nie masz zadnych wymagan... to współpraca z Ice agency jest wręcz wzorowa.

Jack
@Kasia Iceagency 24.08.2016 14:06

przez wasza agencje mam do zwrotu z odsetkami 540 euro,bo nie zawiesiliscie poboru zdrowotnego pomimo tego ze Kasia wiedziala ze zjezdzam do Polski,dzwonic potrafila kilka krotnie czy juz opuscilem lokacje a pracowalem w rosendal na wodnych plantach,ladna mi obsluga administracyjna-oby wam gaz wybuchl w tym przestrzelonym biurze-taka klątwa

Joanna

@B ASIA - dziękuję za Twój komentarz. A czy możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia oferowanych przez Agencję? Czy firma zapewnia zakwaterowanie i dojazd do miejsca pracy? Jaki rodzaj umowy jest podpisywany z biurem? Wszelkie konkretne i merytoryczne uwagi będą cenną wskazówką dla innych użytkowników, którzy mogą być potencjalnie zainteresowani podjęciem pracy w tej firmie.

Ellla
@Joanna 25.09.2017 15:57

Umowy to tygodniówki,dojazd do miejsca pracy....ha ha ha - brak ,nie interesuje ich jak i czym dojedziesz ,rower mogą dać (150 euro).Zakwaterowanie oferują,jeśli trafisz na fajny dom z fajnymi ludźmi to dobrze,gorzej jak trafisz w inne miejsce i do upierdliwych ludzi.Z godzinami jest różnie,na umowie masz np.38,40 ha dobrze będzie jak przepracujesz ok.30 ha

Rafał Dz
@Joanna 25.09.2017 15:57

Nie podejmuj współpracy z tą agencja

Nederland

Dosc długo czeka się na umowę. Pieniadze wakacyje tez nie wszystkim wyplacaja, a niektórzy nie widzieli ani umowy ani pieniędzy za prace. Osoby, które tam długo pracują to maja wszystko na czas, a z pracownikiem tymczasowym to robia co chcą.

Joanna

@oszukana - czy wyjaśniła się kwestia zaległego wynagrodzenia? Czy mogłabyś napisać nieco więcej o swoich doświadczeniach związanych z pracą w ICE AGENCY Holandia? Jak obecnie wygląda sytuacja w tej agencji? Te informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w ICE AGENCY.

B ASIA
@Joanna 22.08.2017 12:35

Ja osobiście pracuję przez to biuro 7 lat,bywa różnie, mamy między sobą małe i duże a nawet bardzo duże nieporozumienia ,ale rozwiązujemy je kulturalnie, ICE AGENCY (,naprawdę nie piszę tego aby im się przypodobać,jestem naprawdę ostatnią osobą która powinna napisać ten komentarz ), ale jak czytam takie bzdury to po prostu czuję że powinnam zareagować wiem że niektóre osoby piszące na temat agencji mają prawo czuć się oszukane ,ale wszystko można wyjaśnić ,a nie przestrzegać inne osoby przed tym biurem ,proszę mi wierzyć że są inne jeszcze gorsze biura ,jak to mówią lepiej mieć swojego wroga ,niż obcego . Naprawdę nie jest to najgorsze biuro w Holandii ,są jeszcze dużo gorsze,proszę się samemu przekonać ,i nie czytać opinii bo jak ktoś będzie chciał panią zniszczyć komuś reputacje to jest najlepszy sposób ,życzę powodzenia w ICE AGENCY

oszukana

Nie warto - stanowczo odradzam nie pracując u nich już trzy miesiące w piatek dostałam Solaris oczywiście pieniążków jak nie było tak nie ma. Przekazałam sprawę do trzech różnych instytucji może się doczekam na wypłatę 2000 euro

Joanna

Czy udało się Wam odzyskać zaległe wynagrodzenia? Jak obecnie wygląda praca za pośrednictwem ICE AGENCY? Czy dalej występują takie problemy?

zawiedziony

Stanowczo nie polecam. Oszukują, nie wypłacają wynagrodzenia, kombinują. Pracy nie zapewniają - możesz pracować po 20 godzin tygodniowo. Kolejne złodziejskie biuro!

reklama

Jeżeli chcesz pracować po 20 godzin tygodniowo - albo i to nie - i zarobione pieniążki przetrzymywać u ICE bo na twoje konto nie trafią to dobrze trafiłeś. Tylko w tej agencji stracisz dużo nerwów na wyjaśnienie dlaczego nie dostałeś wynagrodzenia na konto - a odpowiedzi i tak nie uzyskasz. Jeżeli lubisz prcować charytatywnie to nie wahaj się i złóż aplikację do ICE....

prawnik

Każda osoba pokrzywdzona przez Ice ma prawo złożyć skargę do SNCU w 100% anonimowo - ja już to zrobiłem. Możecie również dołączyć do grupowej skargi - zainteresowane osoby proszę o pozostawienie wiadomości, pokieruję co trzeba zrobić aby odzyskać swoje pieniążki.

Bibelotka

Ja jestem zadowolona z pracy w ICE zawsze mam pieniążki na czas :) polecam

Atilla

Poszukuje nr. Komorkowych adresow itp do ludzi z ICE AGENCY prosze o pomoc ATILLAZGLIWIC@GMAIL.COM

Witchmaster

Witam Chcialbym wszystkich przestrzec przed ICE AGENCY Niewyplacaja pieniedzy , wyludzaja od pracownikow podpisanie niekorzystnych umow dotyczacych zrzeczenia sie dodatkow rozlomkowychdofinansowania do mieszkania itp. WSZYSTKICH JUZ OSZUKANYCH PRZEZ ice agency zapraszam do skladania skarg do inspekcji pracy. Witchmaster020282@gmail.com

Kasia z biura

Zlodzieje ,uwarzajcie na nich rodacy i znajdzcie cos lepszego

Joanna

Na jakie warunki mogą obecnie liczyć szukający pracy za pośrednictwem ICE AGENCY Holandia? Chętnie dowiemy się więcej na temat Waszych doświadczeń.

IMI

takie kary są sprzeczne z kodeksami , SNCU powinno się zajmować takimi przypadkami

Imigrantka

@ Kasia Ice agency... śmiać mi się chce jak to czytam jak pracodawca dokładniej pośrednik wchodzi w polemikę z pracownikami podwładnymi a to P.S to już mnie rozwaliło na łopatki cyt" W naszym mniemaniu staramy sie zatem pomoc w znalezieniu im zatrudnienia- czy to czyni z nas wyzyskiwaczy? prosze odpowiedziec sobie samemu..." Bez nas Pracowników byście nie istnieli i byście nie mieli skąd zarabiać, pani Kasiu a w moim mniemaniu jesteście agencją która jak każda inna na każdym pracowniku chce zarobić i te wziosłe texty że "staramy się pomóc w zatrudnieniu" proszę zachować dla osób infantylnych! żerujecie nieuczciwie na biednych zdesperowanych polaczkach wciśkając im kary po 500euro żeby jeszcze więcej zarobić, masakra

elżbieta

Dobrze, że Państwo wyjaśniają takie rzeczy @Kasia bo jako osoba, która chce wyjechać pierwszy raz no to można się nieźle zniechęcić. Ale z jednej strony to aż nie chce się wierzyć, że ludzie piszą tutaj takie rzeczy. Chciałabym zatem zapytać czy będą państwo teraz organizować jakąś rekrutację?

taka ja

imi grantka

@ szens aleś mnie oświecił... chłopie...byłam w nl i o ubezpieczeniu wiem doskonale jakbyś nie umiał czytać ze zrozumieniem to pytałam o godziny i zakwaterowanie a nie o ubezpieczenie. pojawiło sie ogłoszenie na sortowanie ziemniaków w Ammerzoden, czy ktoś ma doświaczenia tam i może sie podzielić? będę baardzo wdzięczna!

Imigrantka

?Witam czy ktoś może sie wypowiedzieć o pracy przy chryzantemach w nieuwaal? czy są tam stałe godziny? jak wygląda kwestia zakwaterowania i dojazdów do pracy? będę wdzięczna za komentarze

Kasia Iceagency

Wiatam, Pozwole sie odniesc do pozostawionych przez Panstwa wiadomosci.Przede wszystkim Dziekuje Panie Patryku za wszechstronna opinie na temat warunkow mieszkaniowych. Zwazywszy na fakt, iz Pan nawet nie pracowal dla naszej agencji a jedynie wynajmowal Pan mieszkanie oplacane zreszta przez partnerke nie dziwie sie Pana frustracja, dodatkowo fakt iz byl Pan bez pracy musi byc dla pana bardzo trudny .I jako mloda i niedoswiadczona zyciowo osoba borykal sie Pan niestety z niemoznosci komunikacji ze wspolokatorami,ze swojej strony robilismy co w naszej mocy aby Panu i Panskiej prtnerce pomoc niestety Pana niedojrzalosc i brak checi wspolpracy spowodowala iz juz nic nie dalo sie zrobic.Niestety przez Pana dziala rowniez Pana partnerka sttracila mozliwosc wspolpracy dla naszego klienta, ktory de facto zaproponowal jej kontrakt a Pan poprzez swoje dziala zaprzepascil jej ta mozliwosc.Mam nadzieje ze ma Pan tego swiadomosc. Zycze panu powodzenia!Pozdrawiam

wkurwiony
@Kasia Iceagency 22.03.2016 10:49

ŻAŁOSNE co Ty tu dziewczyno piszesz, serio. Każdy Polak w Holandii dobrze zna sprawę biur pracy-wyjebek a osoby które jeszcze tak perfidnie kłamia... życzę tylko powodzenia w dalszej karierze, żeby Pani nigdy nie trafiła na kogoś kto [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] się nie na żarty i wtedy Pani polemiki będzie mogła Pani zachować dla przełożonych.

patrick

Biuro spoko na samym początku,da sie doagadać,wykazuja zaintersowanie,ale po czasie dłuzszym zauważasz z dziewczyną że w domu są sami psychopaci prawie dochodzi do rękoczynów (stare ciule nieszczesliwe z życia wyrzywające się na reszcie) biuro nic nie reaguje,niby próbuje ale bez skutków.Pani Kasia mówi mi że mnie nie powinno już obchodzi co z moją dziewczyną bo oni postawonili że ona zostaje u nich nawet kontraktem chcieli przekupić no masakra .Wiec spakowałem nas oboje i tyle nas widzieli ;)

NATALIA

Chciałam jeszcze dodać, że pracowałam u nich do połowy grudnia, jest połowa lutego a ja jeszcze nie otrzymałam od nich wszystkich pieniędzy ( za przepracowane godziny)

NATALIA

Dokładnie tak jak piszesz zadzwonili do mnie o 16 że na 17 do pracy gdzie miałam do niej pół godziny drogi.. Praca raz lub dwa razy w tygodniu. W jedną sobotę pojechałam do pracy na 7 byłam w niej aż 4H minus przerwy, brak zwrotu za dojazd, odciągneli ubezpieczenie i dostałam 6.21€ no powiem ze nie wiedziałam co mam zrobić z tą wypłata, biorą ludzi do pracy raz dwa w tygodniu żeby odciągnąć ubezpieczenie lub zakwaterowanie

gabrysia

czesc mam pytanie na jaka strone trzeba wejsc zeby sprawdzic solarisa jezeli mozecie to prosze o podpowiedz z gory dzienki

popek

witam pracowalam przez ta agecje juz minelo 5 tyg i nie dostalam ani grosza niedosc ze musialam dojezdzac swoim prywatnym samochodem i za nic nie mnialam placone ,szukaja ludzi z wlasna kwatera i dijazdem i oszukuja ich nie polecam najgorsze biuro w jakim pracowalam odalam karte i buty bo nie byly mi potrzebne a twierdza ze nie odalam taki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] maja tam pracy nie maja dzwonia do ludzi godz przed roapoczeciem raz lub dwa razy na tydzien poprostu zenada smieszna stawka z jednego solarisu pierwszego bylam tylko w sobote niby 120 pr za 6 godz pracy niby zarobilam tylko 27 euro he he to jest smiech na sali poprostu dzwonie po kase to mowia ze dzis bedzie juz wiecej wydlam na tel niz to warte

para

Potwierdzam także byłiśmy z chłopakiem w stavenise na ogórkach,po prostu tragedia,jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w domu jak i w pracy ,szkoda pisać na ten temat zrezygnowaliśmy po 2 tygodniach

pp

Uwarzajcie na ta agencje ,a dokładnie na ogłoszenia na Ogórki,byłam tam z mężem warunki tragiczne,na szklarni wszystkie osoby co pracują są nowe bo szef zmienia sobie pracowników co 2 tygodnie,umowe się podpisuje elektronicznie ,jak dobrze pójdzie to po tygodniu albo i dłużej.Zero zainteresowania z biura i kordynatorów ,nawet nie odbieraja telefonów ,za rower trzeba zapłacić 140 euro,dojeżdza sie 11 kilometrów ,po prostu tragedia,za pralke trzeba płacić 3 euro,Patologia

anna

Mam pytanie czy polecacie Ice Agency?czy odradzacie?

tomi

Kolezanko po zakończeniu pracy agencja ma 8tyg na wypłacenie ci wszystkich zaległych ci pieniążków, min wakacyjne, urlopowe, i oczywiście za godziny przepracowane, chociaż za godziny powinnaś mieć normalnie wcześniej wypłacone

oszukana..

Pracowalam w tej firmie i jest to banda oszustow. Z powodow rodzinnych musialam zjechac do Pl i wciaz nie otzrymalam wynagrodzenia za prace. mija juz 1,5 miesiaca a ja ciagle nie mam od nich zadnych pieniedzy jedy ne co wyslali to solarisy i tyle. Za kazdym razem jak dzwonie to odbiera inna osoba i ta sama spiewka ' z powodu pani rezygnacji, pieniazki niedlugo beda" i tak w kolko...

tomek

Dzien dobry ICE AGENCY chcialem sie dowiedziec co jest grane z wyplata moja wogule jej nie otrzymalem rozumiem ze nie jestem jusz pracownikiem ale tak sie nie robi ja rozumiem ze nikt nie jest winnny wychodzi na to ze ja rozliczylem sie ze wszystkim i naprawde prosze o pieniazki pozdrawiam panie koordynatorki T.G

tomek

Biuro spoko tylko dobze sie zalapac z praca i ok

Ewelina

Witam... Ostatnio wysyłałam Cv do tej firmy przez niedziele.nl.....Oddzwonili.... Pani Brygida (bodajże,nie jestem pewna) była bardzo miła i ma zadzwonić za jakiś czas i powiedzieć co mam ze sobą zabrać itd. Do pracy przy pakowaniu owoców/warzyw.... Może mi ktoś powiedzieć czy pracował przy tym i jak było z pracą,wypłatami itd? Z góry wielkie dzięki

kaczucha

Ta agencja to zwykle dupki Nie radze nikomu tam zaczynac pracy Jak dorwe ta gruba kwoke benie to napluje jej w gebe

makar

Szkoda że ich strona internetowa nie jest dopracowana. Tylko na głównej można znaleźć informacje w języku polskim. Macie może jakieś inne źródło skąd mógłbym zaczerpnąć nieco więcej informacji ? Nie jestem wielkim zwolennikiem agencji pracy ale chyba w tym roku bede na nią zdany a nie chcę też jechać w ciemno .

pracująca zadowolona

a ja polecam tę firme ale na zbieranie pomidorków,jest pełno godzin za 7euro netto na godz,ekipa jest fajna specjalnie zwalniamy tempo żeby jakies godzinki były i nikt się nas nie czepia bo nie zwolnią wszystkich,tygodniowo wychodzimy czasami nawet 350 euro do ręki.

łysy

na draaie nie polecam,to fakt co wcześniej pisano niecałe 1000plant w rajce ok 60 rajek na osobe tj ok 60tys plant tygodniowo do krecenia za 47 godz/270euro,gdzie inne firmy taką samą kase płacą za 35tys plant przy 38godz/tyg.Jak ktoś patologie w domu ma to może sprubowac swoich sił i nerwów w Ice Agency,na innych firmach płacą tak samo za mniejsze przepracowane godziny jak i ilośc plant,moim zdaniem tylko biały czarnuch tam będzie robił.

adelka

Opcje dojazdu samochodem masz tylko wtedy, jesli pracujesz z kims, kto dojezdza swoim autem :) A jak nie, to rowerek, nie interesuje ich, czy masz do pracy 6 km, czy 15 :) Polskiej strony internetowej nie maja, maja holenderska. Ice jest taki jaka strona, czyli beznadziejny :) Kawusia, ploteczki, falsz i zaklamanie. Bledy w salarisach, zapominaja placic rachunki za mieszkania, ale nie zapomna sciagnac Tobie za nie :)

be eeeeee

Ja tam jestem zadowolona :D POLECAM

Qiu

firma Ice Agency wprowadziła opłaty od osób nowo przybyłych do pracy pobiera się kase za obówie 30 euro oraz sprzedaje się zepsute rowery jako środek transportu do pracy po 70 euro,które ludzie potem zostawiają i firma na nowo sprzedaje innym polakom.Firma podaje ogloszenia chocby na draaie norma 850szt na godz powyzej normy żekomy bonus,a w pracy okazuje sie,ze trzeba rajki robic w 40 min,1000 plant w jednej rajce to wychodzi norma 1300 jaką trzeba kręcic żeby skrecic 60 padów,firma nie wypłaca bonusa tak jak się nalezy zasuwa człowiek na wysokich obrotach i dostaje 8 euro bonusa tygodniowo,niewarto,podatek w firmie wynosi 42% gdzie w innych firmach jest 32%,wakacyjnego nie ma,firma nie wypłaca kasy osobą które zjeżdzają do polski albo też rezygnują z pracy,normy na pomidorach to 350kg minimum na dużych i 85kg na cherry.W pracy jest mobing stosowany przez polskiego koordynatora oraz wyzwiska i krzyki na innych pracowników przez jego żone,koordynatoży mają wywalone na wszystko i raczej nie przykładają się do swojej pracy,ludzie zgłaszają małe problemy po dwóch tygodniach powstają duże.Od tego roku firma płaci tygodniówki oraz połączyła się z inną firmą EG Personel,jeśli w internecie bedziecie widzieli ogłoszenia tych dwóch firm tj jedna Ice Agency.Osobiście nie polecam tej firmy ani też nie słyszałem ani jednej pozytywnej opini od pracowników tej firmy,jest wiele lepszych firm,które nie oszukują ,mają dobre podejście do ludzi,dbają o to by się rozwijac,polityka tej firmy dązy do tego,żeby kasy się nachapac na polskich czarnuchach i nic po za tym.Jeśli ktoś chce pracowac pod tą firmą to tylko na własną odpowiedzialnośc oraz nerwice żołądka,pozdrawiam.

errorist

Potwierdzam opinie rozgoryczonych pracowników, na początku wszystko fajnie, (usunięte przez administratora) opierniczają się jak tylko mogą, totalny brak kontaktu w sprawie wypłat (błędów w ich naliczaniu) Płacą regularnie ale (usunięte przez administratora). NIE POLECAM.

Kamila

Potwierdzam negatywne opinie, wyplata niby regolarnie(usunięte przez administratora)robilem tam 2 miesiace i pomimo tego ze szefowi zalezalo na ,mnie i byl informowany nie chcial zmienic agencji (usunięte przez administratora)

MIKI

Pracuje w ice agencji i robią z nas (usunięte przez administratora)..... paranoja za wszystko kary , odciągają pieniądze za cos co jest nie legalne z prawem.

lolo

Beznadziejna agencja dzwonili do mnie już wszystko ładnie i pięknie, ja gotowy do wyjazdu w piątek miałem otrzymać adres pod który miałem przyjechać a tu piątek minął i weekend więc w poniedziałek z samego rana dzwonie a tu okazuje się,że oferta jest już nieaktualna. ok rozumiem. Tydzień temu widzę to samo ogłoszenie i co znowu to samo, pani miała odezwać się w piątek do godz. 17.00 po czym przed 17.00 sam zadzwoniłem i znów usłyszałem ,że oferta jest nie aktualna i się rozłączyła. Jeszcze tego samego dnia wieczorem zostało dodane to samo ogłoszenie, paranoja. Robią z ludzi idiotów.

ona_87

Pierwsze ogłoszenie dot. pracy w tejże agencji znalazłam na portalu "niedziela". Wysłałam CV na e-mail, po czym otrzymałam informację, aby wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie ice'a- czyli przepisać info z CV, o którego przesłanie też proszą oraz o wszystkie niezbędne dokumenty tj. sofinummer, skan paszportu, ID, zdjęcia itd(gdzie uważam, że ww. papiery powinno się dostarczać przy podpisywaniu kontraktu a nie przy niewiążacej rejestracji). Następnie dostałam kolejną wiadomość, aby stawić się osobiście w biurze, aby "dopełnić formalności" i zrobić zdjęcie (przypominam, że jedno już zostało przesłane mailem). Jak się później okazało zmarnowałam bez sensu mnóstwo czasu. W biurze Pani nie mogąc znaleźć mojego formularza, poprosiła o wypełnienie kolejnego :) następnie poinformowała mnie, że mają 2 miejsca pracy, gdzie w 1szym przyjmują rzadko :D natomiast o możliwości zatrudnienia w 2 dowiem się... wkrótce, może za tydzień, może miesiąc :) wychodząc musiałam przypomnieć Pani o zrobieniu zdjęcia, o którym najwyraźniej zapoomniała (ups) Co tam, mogłabym następnego dnia znowu przybyć, skoro i tak juz nie mam pracy :) szczerze mówiąc jeszcze wtedy łudziłam się, że to tylko zbieg dziwnych okoliczności, ale od rejestracji minął juz 5 tydzień, a ja... nadal czekam :) mało tego ww. agencja min. co 2 dni ogłasza się na "niedzieli" jako poszukująca ludzi do pracy, gdzie dzwoniąc tam słyszę różnego rodzaju wymówki i sztandarowe hasło " jak coś, to zadzwonimy". Tyle szczęścia, że mam gdzie mieszkać, znam język i znalazłam już inną pracę. Natomiast jeśli chodzi o osoby wyjeżdzające z Polski "z pomocą" tejże agencji to szczerze nie polecam, a osoby szukające już na miejscu- rejestrując się tam- nie liczcie na zbyt wiele :)

uwazajcie

zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi opiniami.... jak oni coś chcą to potrafią wydzwaniać cały dzień do Ciebie a jak Ty potrzebujesz czegoś to totalna "olewka" z nich strony. Ściągają ludzi z Polski do pracy a na ich domkach ludzie bez pracy siedzą albo dadzą Ci prace dwa dni w tygodniu na 3 godz. Najlepsza jest sytuacje z rowerami.... dostajesz od nich rower(jest on zazwyczaj zepsuty, krzywe koła,błotniki latają itp.) jako środek transportu do pracy.Na zakończenie współpracy z Ice nie odbierają mieszkania ani roweru, proszą cie o zostawienie wszystkich kluczu.Przy następnym solarisie(wypłacie) dowiadujesz się ze rower był uszkodzony i dostajesz kare 60 euro. Więc jeśli ktoś z Was chce wyjechać prze Ice to uważajcie i sprawdzajcie wszystko co od nich dostajecie!!

zadowolona

(usunięte przez administratora) Pracowałam przez iceagency dwa sezony i nie mogę narzekać, jak zechcę wyjechac znowu to może z nimi, już wiem czego się spodziewać.

kalina345

Brak słów co sie dzieje w tej agencji.. [usunięte przez moderatora] nie ma pracy, a jak jest to na 3 - 4 godziny bądź 2 - 3 razy w tygodniu, ciągłe obiecywania, z których nic nie wynika. Nie polecam współpracy z nimi.

Zostaw opinię o ICE AGENCY Holandia - Breda

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ICE AGENCY Holandia