Opinie o Regionalna Komisja Orzekająca w sprawach o naruszeni dyscypliny finansów publicznych

nieroby tłumoki parówy itp

niech ktoś się w końcu zainteresują tą firmą w ktorej nie przestrzega sie zasad BHP ,praca przypominajaca obóz pracy bez wynagrodzeń na czas, w syfie ,w łazienkach w gównem na sedesach nie odkurzaniem przez cały rok, ponizaniem ,wyzywaniem, ublizaniem pracownikom ,zastraszaniem zwolnieniem za kazda ingerencje,

Zostaw opinię o Regionalna Komisja Orzekająca w sprawach o naruszeni dyscypliny finansów publicznych - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Regionalna Komisja Orzekająca w sprawach o naruszeni dyscypliny finansów publicznych