uldo Polska sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o uldo Polska sp. z o.o.

Niebo

Mimo ze tu pracuje zycze zeby to gow.o upadlo.Szukam nowej pracy mam juz dosc tego kurnika.

Nik

Chcesz sie rozwijac i miec zdrowy umysl? UNIKAJ JAK OGNIA TEGO WYGWIZDOWA!!!!!

Her

Traktuja czlowieka jak smiecia i wiem to z autopsji.Przydupastwo i uklady.Nie i jeszcze raz NIE !!!!!!!!

Władysław

Nie polecam pracy w tym blaszaku.Eliarny zespol ludzi z przypadku.

użytkownik zarejestrowany

@Tadeusz rozumiem, że Tobie praca w firmie nie odpowiadała. Możesz jednak napisać coś więcej na temat tego, dlaczego nie polecasz jej innym? To co sprawia, że nie była to praca dla Ciebie, dla innej osoby może nie mieć aż takiego znaczenia. Merytoryczne wpisy będą obecnie tym bardziej cenne, gdyż trwa właśnie rekrutacja na stanowisko Kierownika ds. Kluczowych Klientów.

cukiernik
@Dominika 2 tygodnie temu

Ja na napiszę tak. Produkty jak produkty. I fajne i do bani zupełnie. Ale firmę tworzą ludzie. I często ktoś kupuje lub nie, nie dla produktu, a dla człowieka. Wielu klientom nie podoba pewna osoba w firmie. Chyba tyle w temacie. Samochód z gpsem, kontrola, telefony gdzie co i jak.

Jestem
@cukiernik 2 tygodnie temu

Skonczyly sie jazdy na lewiznie i bujanie sie na kasie firmy.

użytkownik zarejestrowany

Chętnie dowiemy się więcej o Waszych doświadczeniach z pracy w uldo Polska, jednak bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Niedopuszczalne jest, by opinie zawierały treści wulgarne, czy ordynarne. Zachęcam do zapoznania się z treścią regulaminu: http://www.gowork.pl/regulamin

Tadeusz
@Dominika 3 tygodnie temu

Moje doswiadczenie na temat pracy tutaj jest bardzo ale to bardzo negatywne.W obecnym czasie jest male bezrobocie i spory wybor na rynku pracy.Szczerze nie polecam prace w tym elitarnym zespole specjalistow z przypadku.

użytkownik zarejestrowany

@Wazonjeśli zniknęły jakieś wpisy, oznacza to że zostały one zarchiwizowane przez administratora za naruszenie zasad regulaminu. Jest to jedyna podstawa do usunięcia wpisu. Ważne, by na wątku pojawiały się opinie merytoryczne oraz rzetelne, które tych zasad nie naruszają. Chodzi tu zarówno o wpisy osób, którym praca odpowiada, jak i tych, które mają do firmy jako pracodawcy pewne zastrzeżenia. Istotne jest to, by osoby które na wątek ten trafiły szukając informacji o potencjalnym miejscu pracy, mogły tu znaleźć pomocne informacje. Piszesz, że nie polecasz pracy w tej firmie. Możesz powiedzieć co jest tego powodem?

Dywan
@Dominika 07.09.2017, 10:03

Chcesz sie rozwijac w kazdym slowa tego znaczeniu?Jesli tak....to praca tutaj Cie uwsteczni i o zgrozo wykonczy psychicznie.

Wazon

Niewygodne komentarze sa usowane.Nie polecam pracy w tym blaszaku.

użytkownik zarejestrowany

Widzę, że macie mieszane opinie na temat tego co dzieje się w firmie oraz że dużo też jak pisze @Grzesiek zależy od rejonu w jakim się pracuje. A czy uldo Polska oferuje możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji? Czy można liczyć na dodatkowe szkolenia?

Karakanka

"Ja pikole komu sie nie podoba to zawsze sie mozna zwolnic"

Złote myśli

Jak by było źle to by ludzie odchodzili a nie biadolili. Nie ma firm idealnych zawsze komuś coś niepasuje. Jak się czlowiek skupi na pracy to bedzie mu lepiej w głowie i w kieszeni

Liniowiec

No właśnie jedzie. Jedzie ze wszystkimi i za chwile nie będzie kto miał pracować. Nie będzie sprzedaży, poleci produkcja u magazyn. Polski oddział moze upaść. Ale tego nikt nie widzi. Kolejne osoby planują odejście, niestety te najlepsze....

Obecny
@Liniowiec 30.07.2017, 16:32

Kazdemu uciąć zarobki i po problemie.Jesli firma ma problemy to pracownicy musza sie z tym liczyc.Wiekszosc tam pracuje latami wiec nadal beda pracowac,bo ta firma to dla nich jedyne co potrafia robic.A Pan G. jest wlasciwa osobą i prosze go o wszystko nie obwiniac.

lo
@Obecny 30.07.2017, 17:05

Brawo i mamy wypowiedz pana G

użytkownik zarejestrowany

Na stronie internetowej firmy można znaleźć ofertę pracy na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Możecie powiedzieć jak obecnie wygląda praca w tym dziale? Czego mogą spodziewać się osoby, które chciałyby do firmy teraz dołączyć?

dobra rada
@Dominika 24.07.2017, 12:22

Dam ci rade poszukaj pracy w innej firmie bo z obecnym panem G nikt nie wytrzymuje

Rozsadna opinia
@dobra rada 28.07.2017, 22:27

Zawisc i zazdrosc ze Pan G. jest w gruncie rzeczy wlasciwa osoba na wlasciwym miejscu.Sciemniali obijali sie przy panu S.Teraz doznali szoku ze trzeba pracowac i zawijaja du...Jedziesz z nimi G.

Tron

Jarek,Karakanka-rozbity duet .Spryciula wykiwala wiekszosc.

Stary oberwator

Biedra wyleciała, produkcja spadła, pomysłu na sprzedaż nie ma, kilka ludzi odejdzie to pieniądze będą sie zgadzać. Dziwne jest to, że zamiast pozbywać sie kilku osób, wystarczyło by pozbyć się jednej, która rozpierdziela cały rynek. Ale kto by ruszył dyrektora sprzedaży, który nie ma o swojej pracy pojęcia.

Łobuz

A kim jest dyr. sprzedaży ? Bo jak sie jeździ po klientach to większość prosi by on nie przyjeżdżal. Zazwyczaj sie chce by jakiś kierownik czy dyr przyjechał, bo cos można ugrać więcej. A tu słyszałem ze jest na odwrót.

Refleksja

W czarnym otworze bezgranicznej ciemności mam cały sztab tego interesownego interesu.

pH

Jaka sprzedaż takie traktowanie. jak jest tak źle to teraz mierzeje wiślaną będą przekopywać szwaby kupią ci łopatę i pokarzesz jaki jesteś kozak.

Papieroch

W firmie dużo osób narzeka a tutaj cisza obsrańcy?Pozdrawiam atrakcyjne sprzątaczki byłe i obecne.

Obecny

Mam to w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ie za co go pogonili.Na każdego przyjdzie czas.A ja zamierzam nadal walić w h...

byłyPH

Słyszałem że [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] już tego kierownika handlowego tj. tego spasionego cukiernika (Siero....) czy jakoś tak, czy ktoś może napisać zaco pogonili tego prostaka.

Kowal

No obzarta rodzina a zara do roboty i git.oby tak dalej

Tom

Sypnij stara kasą na święta bo w domu nie ma co zreć.

amalker

Antek jesteś czubkiem

Antek

To nie jest zabawa tylko praca komu się nie podoba drzwi otwarte.Firma daje zarobić to nie narzekać i wzasc się do roboty.A atmosferę to proszę sobie robić po pracy w domu.

Alojzy

Atmosfera jest tylko zeszła do podziemi tzw,partyzantka.

Wysokapersona

Atmosfery już tu dawno nie ma!!!W mojej opinii cała ta firma to wioska pełna debilizmu.

szykno
użytkownik zarejestrowany

No skoro jest umowa o pracę, to wiąże się to odpowiednio z jakimiś socjalami, a wypłata jest terminowa?

Władysław

Każdy kto tu pracuje w narzeka na niskie zarobki i atmosferę w pracy a szczególnie brodatego (historyka) te same osoby pracują od wielu lat.Morał?Unikać jak ognia!

tech

Wiem z autopsji ze praca na tym stanowisku to plusy i minusy: -samochod służbowy(mozliwosc korzystania w celach prywatnych) -telefon (jw.) -atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych efektów. A teraz minusy: -nauczyc sie kłamać(przydaje sie w kontakcje z klientem) -wazelina mile widzina w kontakcje z przelozonymi(bez tego nie podchodz) -uwazać co mowisz i przy kim(efekt zastraszonego Kowalskiego)

Polityk

Na jakie stanowisko chcesz aplikować ?To opisze warunki m.in. zarobki.

technolog uldo

firma daje umowy na 5 lat żeby móc bez problemu pozbyc sie pracownika ,bo takie mamy prawo ,tam jest kumoterstwo i ten kto lepiej włazi bez mydła ten pracuje nie ten co sie stara, pokaż że sie znasz a cie wywalą. kierownictwo samo sobie podnosi pensje za coś czego nie zrobili i to po 10 tys za wynalazek ,, głupota, najwięcej przekrętów robi samo kierownictwo , a prezes o niczym nie wie. nie ma w uldo kolegów każdy tylko żeby (usunięte przez administratora)i cie wygryść. sprzedaje bo musze ale produkty beznadziejne ,, uważajcie na technologów i handlowców z centrum Polski mazowieckie łódzkie kieleckie sami konfidenci

chlor

nie znam kierownictwa tej firmy, ale analizuję różne rzeczy - taki mam zawód ..., ale nie o tym. Chcę tylko uświadomić niektórym, że odkąd zmieniała się kadra zarządzająca wyniki sprzedaży tej firmy są coraz lepsze i mocno pną się w górę. Zatem ci prostacy (jak piszecie) historycy, tudzież inni, którzy teraz nią zarządzają są dobrzy! Przemawiają za tym liczby! A pracownicy zawsze są niezadowoleni, jeśli mają dużo obowiązków, a pieniądze które zarabiane są zawsze za małe ;) Znam to z autopsji, gdyż moim zdaniem też nie zarabiam adekwatnie do wykonywanych obowiązków...:(

Michał

Pracowałem w tej firmie jako PH, po pierwsze nigdy nie mieli pełnej obsady technologów, powód - słabo płacą, kiepska atmosfera itp. Odradzam wszystkim pracę w tej firmie - kiepskie zarobki, słaby towar, kierownictwo to prostaki zwłaszcza ten(usunięte przez moderatora) Zresztą co tu się rozpisywać, suche fakty - rotacja PH i Technologów to rekord świata, sprawdźcie sami.

obserwator

Witam Państwa. Jestem piekarzem, ale od jakiegoś czau zajmuję się również polepszaczami. Szukam pracy we Wrocławiu. Firmę ULDO widzę z okna więc pomyślałem by w niej spróbować. Od handlowców krążących w środowisku piekarskim słyszałem mnóstwo niepochlebnych zdań. Wpisy na forum jakby te zdania potwierdzały. Podobno jakiś czas temu było w ULDO trzęsienie ziemi? Czy coś się zmieniło?? Obecnie zarabiam ok.3000zŁ. ale bardzo dużo wydaję na dojazdy do pracy i na utrzymanie auta - na samo paliwo 600zł./miesiąc. Wiem co wypisują na forum pracownicy mojej obecnej pracy, i bardzo te wpisy nie odstają od tych tutaj. A z doświadczenia wiem że pracownik niezadowolony ze swojej pracy, nie może być: dobrym, kreatywnym i oddanym pracownikiem. To znowu odbija się na: produktach, jakości obsługi, na odbiorcach, na sprzedaży, i wraca do szefa, a jak zawsze cierpią prości pracownicy. Czy w ULDO coś się zmienia ? Bo pracować trzeba zawsze i wszędzie. Pytanie tylko... Czy wysiłek przekłada się na korzyści. Bo zarobić się do upadłego, i dostać pałą po głowie to nie jet żaden problem, nie tylko w ULDO. Z tego co widzę i słyszę to produkty ULDO nie są bardzo popularne w śród piekarzy na dolnym śląsku. W obecnej mojej pracy mnóstwo wysiłku pochłania przebijanie się przez ludzkie ułomności, a na pracę nad materją, jaką jest bardzo kapryśna mąka nie wystarcza już sił. Czy wpadnę z deszczu pod rynnę??? Nie jestem typem ˝wojującego Jupi˝ i myślę o pracy raczej na: produkcji, magazyn, dostawca, laboratorium....

xyz - 2011-03-02 21:15:34 ...ktoś, kto wypowiada się w ten sposób o innych, sam jest ( usunięte przez administratora ).,a jak nie podoba Ci się praca w tej firmie, to się zwolnij, bo na twoje miejsce jest wielu chętnych :))) Np., ja :) Już dawno ubiegałem się tam o pracę, ale póki co, podobno mają pełną obsadę...no może, już niedługo..., bo jak dalej będziesz ( usunięte przez administratora ) to ja zajmę twoje miejsce!!! Pamiętaj, nie ma ludzi niezastąpionych!!! ja piernicze jaki wazeliniarz...i taki czlowiek napewno do czegos dojdzie, taki ktory wlazi kierownictwu w tylek, donosi o wszystki co uslyszey.....szkoda ze jeszcze nie podales swojego imienia i nazwiska zeby wiedzieli kogo zatrudnic. big LOL koleś.

xyz

Bardzo odradzam pracę w tej firmie szczególnie na stanowisku technologa.Technolog w uldo zarabia tam tyle samo co handlowiec a pracy ma o wiele więcej. Brak profesjonalnego podejścia do branży jaką jest piekarstwo/cukiernictwo. Kierownictwo firmy średniego szczebla to ściemniacze i prostacy. Szczególnie ( usunięte przez administratora ) jeszcze raz odradzam omijajcie z daleka ( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o uldo Polska sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie uldo Polska sp. z o.o.