Cedrob

Opinie o Cedrob

om

Zadasz dowodów od pracowników?Dowodami są świadectwa wystawiane na fermach przez lekarza weterynarii kóre razem z kurczakami przekazywane są do cedrobu.Nawet nie wiesz co jesz.Swego czasu w cedrobie wybuchl amoniak.Mieso skazone amoniakiem pakowaliśmy do kartonów i kierowcy zawieźli je do hipermarketu.Byc może wtedy kupiłeś sobie smaczne kiełbaski z cedrobu skazone amoniakiem.Pewnie bardzo ci smakowały,zwłaszcza,ze były ostro przyprawione.Smacznego.

Hahaha haha ale ubaw firma by się w coś takiego nie bawiła hahaha ha ha ha ha ha ha ha jeszcze w gorsze rzeczy się bawią . I to nie oskarżenia ale DRASTYCZNA PRAWDA

wik

A po czym poznajecie te "kurczaki z salmonellą" ( nie twierdzę, że tak nie jest) bo z tego co wiem to widoczne nie jest więc skąd to wiecie?

Dokładnie tak jest jak pisze ponury . Wszyscy wiedzą o chorych kurczakach i nie tylko kurczakach bo i kura nieraz jest taka że smród nie do wytrzymania i gęś ma takie ropnie że ...... jakby ludzie to widzieli to nikt by tego nie zjadł . A salmonella w cedrobie to chleb powszedni.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Cedrob padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Mechanik/Elektryk/Elektromechanik w Zespole Utrzymania Ruchu.

? ? ? ?

Jeżeli sądzisz że 1800zl to dużo ! To albo jesteś stanu wolnego albo mieszkasz u rodziców innego wyjścia nie widzę !!!!!

Ja mam tyle na pasku razem z premia a premii to jest 150zl , 100 zł to zależy od danego miesiąca ale nie Lic na duże zarobki bo to jest średni zarobek 1800zl bo poza sezonem to nawet 1500 zł a w sezonie jak będziesz chodzić w soboty i niedziele to 2200 lub 2400 weźmiesz ale to raz !!!!!

Średnie zarobki w cedrobie to 1800zl tyle ile pani w kiosku bo w biedronce zarabiają 2200zl

? ? ? ?

Wiesz co nie wiem kim jesteś ale już wcześniej się pytaleś o zarobki i pisałeś ze są dobre i te premie. I ZNOWU PISZESZ TO SAMO PYTASZ O ZAROBKI O PREMIE Wiec albo jesteś LALUŚ albo GABRYŚKA. 1800 lub 2000 z premią za taką ciężką pracę i ciężkie WARUNKI w jakich tam trzeba pracować . Do tego uboje kurczaków z salmonellą gdzie to tez jest niebezpieczne . To co, to DUŻO !!!!

@? ? ? ?

Chlopie daj spokoj nie pasuje to nie pracuj jak tam tak niebezpiecznie.

........

Gabryska przecież już tam pracujesz to po co się pytasz , Co dzisiaj w menu?

My chcemy kart zegarowych Prezesie bo wtedy wreszcie przestaniecie nas okradać . STAĆ WAS USUWAĆ KOMENTARZE TO DAJCIE LUDZIOM TE PIENIĄDZE ZA ICH NADGODZINY I SOBOTY I NIEDZIELE! !!!!!

Ponury

Rzeczywiście bardzo szybko zniknął komentarz o kartach zegarowych Jeśli o nie chodzi to jestem przekonany , że " Wierchuszka" niepołomicka będzie walczyć do ostatniej kropli krwi aby ich nie było Obniżył by się znacznie wtedy ich standard życiowy

a co z moim komentarzem na temat kart zegarowych i godzin nadliczbowych na paskach my chcemy aby były nie tylko soboty ale inne dni także admin usuną to a my z dziewczynami i tak wiemy komu to nie na ręke

? ? ? ?

Gabryska przezuciłaś się z parówek na szynkę. Ciekawe co jutro polecisz. PS. A ta szynka to z datą do wczoraj

Ponury

Jeżeli ktoś już podjął decyzje to i Ciechanów nie pomoże Troszkę późno się budzą . Niepołomice już dawno przeciągnęły strunę upadlając ludzi traktując ich jak niewolników Wspomniani tu Ukraińcy nigdy sobie na to nie pozwolili Też jestem ciekaw jutrzejszych wypłat , choć w wielu przypadkach i one niewiele zmienią Na szczęście sytuacja na rynku pracy zmienia się na korzyść pracownika żeby uzdrowić sytuację w cedrobie potrzeba znacznie więcej niż jedna wypłata

Mimi

Widać że nie wiesz z czego ta szynka bo jakbyś wiedział to byś tego kijem nie dotknął .

Xxx

Hahahaha Hahahaha jebnąłem

Czy nikt tu problemu zakładu nie widzi ! Czy nikt widzieć nie chce !!!! Wypadek za wypadkiem w końcu człowiek ginie z winy kierownictwa i dalej nic . Ludzie z długim stażem pracy odchodzą z powodu kierownika i co ? I dalej prezes nie widzi problemu CIECHANÓW tez . To gdzie my pracujemy ? W obozie !!!! W końcu telewizję wezwiemy. Tylko p. Bilik walczy z nimi ! My też potrafimy i zaczniemy !!!!

om

Podobno Ciechanów zakazał zwalniać ludzi.Coś jednak musi być w tym prawdy,jeśli z cedrobu odchodzą najlepsi pracownicy(Pan Piotr),a na ubojni nie ma kim taśmy obstawić.Jutrzejsze wypłaty mogą być wyrokiem dla cedrobu,gdyż wielu pracowników,którzy tu jeszcze tyrają,dalszą pracę uzależnia od ich wysokości,a niektórzy już teraz bez względu na wszystko mówią o odejściu.A Ukraincy śmieją się z nas:"jesteście niewolnikami"mówią i kpią sobie z nas za naszymi plecami.

? ? ? ?

W tym zakładzie jedynie czego można się dorobić to plastikowego worka w którym cie wywiozą ! I śmiechu lalusia na placu jako marszu żałobnego

Wszyscy powoli uciekają powiedz w Niepołomicach komu kolwiek że jest praca w cedrobie to by cię śmiechem zaj. .....ł . Wszyscy wiedzą nawet Ukraińcy , że cedrob to kołchoz XXI wieku z Hitlerem L .W . Na czele . A dyrekcja udaje , że wszystko jest ok. Nawet libacje zrobili na "cześć " , że zatuszowali winę swoją za śmierć Krzyśka . Dobrze wam się chlało, i żarło. BYDLAKI

Ponury

Zamiast zadawać " ricie " idiotyczne pytania proponuje Ci poczytać wcześniejsze komentarze . Obrazują w pełni sytuację w cedrobie nie licząc bzdur o " pysznych parówkach" które co ciekawe pojawiały się jako kontra do konkretnych spraw opisywanych na forum. Myślę że Tobie chodzi o to samo

rita

mam pytanie czy kierowniczek tak jaj do pracowników odnosi się do żony i dzieci niech mi odpowie jak jest taki kozak bo ja na takie zachowanie swojemu mężowi nigdy bym nie pozwoliła człowieku zastanów się nad swoim zachowaniem nikogo nie straszę ale są instytucje jak pip czy telewizja jak tak dalej będziesz postępował będziemy zmuszone poprosić te instytucje o pomoc bo dyrekcja jak widać ma to wszystko daleko w d liczy się tylko zysk i uboja a ludzie to tylko wyrobnicy

Zostaw merytoryczną opinię o Cedrob - Ciechanów

• Jak się pracuje w Cedrob?

Zobacz opinie na temat firmy Cedrob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cedrob?

Cedrob