Transfer Learning Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Transfer Learning Sp. z o.o.

alek

@anonim stawki zawsze są zależne od stanowiska, doświadczenia, stażu pracy w danej firmie :) Na niemalże każde twoje pytanie nie da się wprost odpowiedzieć, musisz dać znać dokładniej o jakie stanowisko pytasz. Wtedy możemy rozmawiać o konkretach :)

Grzegorz

zawsze mam problem z oceną anonimowych opinii. Najlepiej zapytac o zdanie ludzi którzy pracują w spółce.Moim zdaniem wiele sie zmieniło ale na dobre.

Grzegorz

Firma Transfer Learning Sp. z o.o. jest niesolidna, praca: stresująca, wyczerpująca, często po godzinach bez zapłaty. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako niewielką Atmosfera i ludzie tam pracujący byli w porządku, ale wszystko się zepsuło, ludzi pozwalniano. Od jakiej stawki można negocjować pensję? - Jeśli cokolwiek można tam negocjować! Najbardziej podobało mi się w Transfer Learning Sp. z o.o.: początki pracy, kiedy człowiek miał nieświadomość i zapał. Najbardziej nie podobało mi się w Transfer Learning Sp. z o.o.: ciągły brak kasy, bałagan-brak organizacji, siedziba i "wszystko na teraz"

Zostaw opinię o Transfer Learning Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Transfer Learning Sp. z o.o.