POLIFOLIA Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny w Poniatowej

Poniatowa

Opinie o POLIFOLIA Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny w Poniatowej

rila

jest bezpiecznie, wszędzie obowiązują też zasady bhp więc jak ktoś jest z nimi zaznajomiony to wszystko będzie w porządku :) składaj cv czym prędzej :)

rola

Zakład tzw . Technologiczny. Maszyny produkują a obsługa jest dodatkiem często zawodnym . Normalna praca, zmianowa, nie do opierniczania się.W tej branży jest ciasno na rynku, tym bardziej że taką firmę można na kilkunastu tirach przewieść i uruchomić w dowolnym, atrakcyjnym miejscu. Dobrze że jest w Poniatowej bo inaczej to .....

uwierz mi że 85% pracownikow zmienilo by prace ale gdzie ? w poniatowej nie ma szans i kazdy sie trzyma tej firmy ale powoli powstana nowe miejsca pracy i zobaczymy ... :)

Zostaw opinię o POLIFOLIA Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny w Poniatowej - Poniatowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POLIFOLIA Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny w Poniatowej