Akademia Tańca i Teatru im. Isadory Duncan

Opinie o Akademia Tańca i Teatru im. Isadory Duncan

max

Nie polecam tej szkoły, a dokładnie lekcji indywidualnych. Podejście do pracy naszego instruktora określam jako żenujące. Wprawdzie udało się przygotować do I tańca (po dużych trudach) ale nasz instruktor, pan Marcin podchodził do tematu niepoważnie, dość często wychodził z sali na dłużej albo na schody na papieroska. Umówienie się na dogodny termin graniczyło z cudem, szczególnie gdy dzień wcześniej instruktor odwoływał zajęcia a potem okazywało się, że nie ma już terminów do końca tygodnia bo ma codziennie wypchany grafik aż do późnych godzin nocnych (!!!). Raz się przejechałem, więcej już nie skorzystam.

Tragedia - jak odchodzisz to nie wypłacają pieniędzy nawet marnych groszych za racepcję

Zostaw opinię o Akademia Tańca i Teatru im. Isadory Duncan - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akademia Tańca i Teatru im. Isadory Duncan