Targor-Truck

Ostrołęka

Opinie o Targor-Truck

Marta
użytkownik zarejestrowany

@kierowca a Ty jesteś pracownikiem Targor-Truck? Możesz powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach z pracy w firmie? Każda dodatkowa rzetelna informacja może być bardzo pomocna.

kierowca

zarobki 10 tys hahaha

Marta
użytkownik zarejestrowany

@kiero3333 rozumiem, że w Twoim odczuciu, w firmie jest problem z komunikacją pomiędzy kierowcami a biurem. Czy mógłbyś powiedzieć coś więcej o swojej pracy w Targor-Truck? Na jakie warunki zatrudnienia oraz benefity można liczyć? Takie informacje będą szczególnie istotne dla osób, które zastanawiają się nad wzięciem udziału w trwającej właśnie rekrutacji na stanowisko Kierowca C+E transport międzynarodowy. Co powinny wiedzieć przed przesłaniem swojego CV?

kiero3333

Targor TRUCK Tomaszów mazowiecki 3 babki żadna nie odbierze telefonu jak czekasz na trasę w polu. maja cie gdzieś . co tydzien licz sie z tym ze przymusowa pauza na parkingu.

trago
użytkownik zarejestrowany

Witam serdecznie .Niewiele negatywnych opinii słyszałem o tej firmie ostatnimi czasy. Co do ofert pracy to rzeczywiście @amad nikogo nie szukają obecnie

lilka

Torek, zapomnij. Dobrze będzie jak ktoś się w ogóle odezwie do ciebie choć raz. Przez cały 9-godzinny dzień. Nowy w spedycji ma prz...ane/ zwłaszcza w międzynarodowej.

trago
użytkownik zarejestrowany

Od długiego czasu Targor-truck specjalizuje się głównie w świadczeniu usług spedycyjno-transportowych na terenie kraju i w ruchu międzynarodowym, także im większe Twoje doświadczenie w tej branży tym łatwiej będziesz miał aby odnaleźć się w tej pracy. Także na Twoim miejscu śmiało bym próbował. powodzenia

Kolo

Przyjmują, system tak ustawiony aby starzy kierowcy uczyli polecam

pawlo

targo truck to firma do bani wykorzystuja ludzi jak moga a mowia i pisza ze jest super guzika prawda . kadrowa i dyrektorka to sa panie ktore nie maja skropolow jesli chodzi o czlowieka szczegolnie kadrowa niby usmiechnieta a w rzeczywistosci zla kobieta tak samo jak i kierowniczka spedycji

felek

Hej! Targor? Tak tajemniczej firmy jeszcze nie spotkalem! Adr sie nie wozi, Wlochy i baltyki jak na zagranice albo tylko Polska, a i jeszcze jezdza na Rosje. Chcesz tam popracowac dluzej niz pol roku? To zostan informatorem pani dyrektor. Telefony sluzbowe na podsluchu /sms tez/. Drobne na motel?-sam zaplacisz za wage na wegrzech jak ci oske na zaladunku przeciaza! OMIJAJ TARGOR WIELKIM KOLEM! WYKORZYSTAJA, WYKRECA JAK [usunięte przez moderatora] I DADZA KOPA! WYRZUCAJA /ZWALNIAJA/ Z AUTA W NOCY ZEBY CHYBA NIKT NIE WIDZIAL, NAJGORSZE TO ZE NIE WIESZ ZA CO. NIGDY NIE WIESZ ILE ZAROBISZ. KOMBAJN, KTORY WYKORZYSTUJE LUDZI POTEM ICH CICHCEM NOCAMI WYRZUCA. JEST GRUPA KTORA PRACUJE LATA ALE NIE WIEM JAK TO ZROBILI [usunięte przez moderatora] BYLEM TAM I CHOCBYM MIAL KAMIENIE JESC TO NIGDY WIECEJ!

TLJ

Jeśli jesteś osobą twardo stąpającą po ziemi, znasz swoją wartość oraz masz cele w życiu to decyzja odnośnie pracy w tej firmie nasuwa się samoistnie.

TINKA

SĄ INNE FIRMY GDZIE KIEROWCY NIE NARZEKAJĄ, A TU JEDNAK TAK.CZYLI WCALE TAK DOSKONALE POD WZGLĘDEM PŁACY NIE JEST REWELACYJNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. KTOŚ KAZAŁ TO TAK NAPISAŁAŚ.

miśka

ja tam pracuje już będzie prawie cztery lata i nie będę pisać w jakim dziale bo chyba to mało ważne ale ja nie narzekam tam, mi źle nie płacą a kierowca to ciężki zawód , dobrze o tym każdy wiedział jak wybierał ten zawód i znam bardzo mało kierowców , którzy by nie narzekali na robote

driver

Nie warto sobie szarpać nerwów

Zostaw opinię o Targor-Truck - Ostrołęka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Targor-Truck