Opinie o EKOMEX Sp. z o.o. Sp. K. w Pańki

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie EKOMEX Sp. z o.o. Sp. K.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie EKOMEX Sp. z o.o. Sp. K. o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn przetwórstwa żywności i napojów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EKOMEX Sp. z o.o. Sp. K. w Pańki

Romek

Czy pracuje u Was taki gość jak Krzysztof P. I czy poszukują kierownika magazynu?

@Romek

Tak i co z tego, poszukują także kierownika produkcji, obróbki ,spawalni czy kontroli .Podobnie jest z innymi ogłoszeniami tego typu np.ślusarz czy tokarz,.Czyżby coś tam nie tak że mimo niby tak wysokich stawek nie ma chętnych.

????
@były

A czym się tam ten cwaniaczek zajmuje

@????

Wszystkim.Opanował magazyn zaopatrzenie teraz już dyrektor lub co najmniej kierownik spawalni z opcją z jajkami i mlekiem swojego wyrobu..Poprzedni pracodawcy znają go jako cichy morderca z uśmiechem.w sam raz pasuję do tej firmy.

Zirytowany

Jeśli nadal bedzie tak jak jest, to wszystko trafi szlag

Ciekawy

Ogłoszenie z 1 lutego OLX tokarz wytaczarz stawka 18 do 20 zł.brutto,to samo stanowisko tylko z dopiskiem CNC wyceniono na 29 też brutto.Proszę o odpowiedz czy warto tam składać CV tym bardziej że było aż dwa i pół tysiąca odsłoń tych ogłoszeń.Pytanie czy warto i o kogo im właściwie chodzi,tokarza czy frezera bo wg..klasyfikacji zawodów nie ma czegoś jak wytaczarz.

Były
@Ciekawy

Możesz aplikować, ale doznasz szoku, po 3 miesiącach zorientujesz się jak zostałeś oszukany.

były

I co? Uwierzyliście w obiecane podwyżki? Spełniły się Wam wigilijne życzenia? Otwórzcie oczy jak robi Was w c...a. Ha, ha.

Brałeś udział w rekrutacji do EKOMEX Sp. z o.o. Sp. K.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Akcent

Swoich pracowników nie szanował, na lokalnym rynku niewolników brak, wię musi stawiać hotelik dla Ukraińców.

Czy jest powód, że tak cicho jest na forum?

Wamp

Niech straszy, tylko tyle mu pozostało

Przcownik

Tragedia. Nerwowa atmosfera. Kiepska jakość maszyn. Równia pochyła...

www

Stabilne wynagrodzenie ma tylko "rodzinka"

@www

Wiele ogłoszeń, a chętnych do pracy brak, coś z tym Szefem jest nie tak.

były

mam jedno pytanie skąd wschodni zaciąg na obróbce ,czyżby nie było polaków, to chyba coś znaczy.z tego co słyszałem nawet oni sami rezygnują z pracy po poznaniu sytuacji na miejscu.

były

Na szczęście prawo pracy stara się to unormować.Wiem że są jeszcze regulaminy wew. tak jak się dziś nawet dowiedziałem dyrektywy prezesa odnośnie kar za każde przewinienie w kwocie 500zł.To ile faktycznie teraz się tam zarabia?2000 czy 6000 zł skoro tyle można zabrać pracownikowi za jedno wykroczenie.

nowy

Skoro taki profesjonalny,choć życzę mu 100 lat pewno ma już zrobioną trumnę z nierdzewki[byle nie chińskiej] z kieszonkami na kasę by mu się przydała w lepszym świecie.Szkoda byłoby tej firmy bez niego bo wspólnicy sobie z tym nie poradzą.Życzę zdrowia p.Markowi i żeby w końcu przejrzał na oczy póki nie jest za pózno .Firma nawet taka jak ta nie może być prowadzona przez cała rodzinkę i pociotków,wszyscy robią Pana w balona.Przykład; młodszy syn wywozi od lat całe,nawet z metkami magazynu elementy na złom nawet do kogoś z rodziny,nie mówiąc o trochę droższych odpadach z brązu.Może pan tego nie widzieć na kamerach bo sam je przestawia na czas załadunku lub pana nieobecności w firmie.Cała załoga to widzi.Wszyscy boją się o tym mówić głośno ale proszę spytać pobliskie skupy złomu.

nowy

Markowi nie można zarzucić braku profesjonalizmu.Dba o swój wizerunek i firmy.Jakby nie było katolik wspierający okoliczne parafie,sam żyjąc bez ślubu kościelnego wspierający różne społeczne organizacje np.do walki z kalectwem nie potrafi zadbać o swoich pracowników.

ukrainiec

good.się myli,to jest jednak forum dla byłych,aktualnych lub potencjalnych pracownikach w opiniach o pracodawcy a nie blok reklamowy właściciela o swoich wyrobach.Do szukaczki o jaki pakiet socjalny pytasz?Podaj przykład,chyba że chodzi o inny EKOMEX niż ten na tym forum.

heniek

Co ma do siebie opłacalność pracy dla pracowników,a to czy maszyny produkowane są solidnie.Wystarczy spytać tych co te maszyny montują,a najlepiej tych z serwisu. Obserwując tą firmę można dojść do wniosku,że gdyby nie ci z ,dołu,,niedocenieni,słabo opłacanymi pracownikami nawet tych maszyn by nie było.Pani Ania,Witek,Rafał,Sławek czy ruski są osobami bez właściwej na ich stanowiskach wiedzy,doświadczeniu chyba że chodzi o co innego,pochlebstwa,co pan MAREK uwielbia i docenia.

nowy

Niestety,nie masz racji.Opinia o produktach nie ma się nijak do tego o czym jest to forum.Opinię tu wyrażają pracownicy a nie pracodawca.Skoro te produkty są tak dobre po co serwis?.

***

To jest forum opiniodawcze o pracodawcy, a nie o maszynach, które produkuje i sprzedaje.

SPRINGER

obserwator
@SPRINGER

Maszyny które produkują to pierwsza liga. Nigdy nie miałam problemu. Polecam każdemu. Pierwsze kupiłem dawno temu i do dziś pracują. Jak potrzebuje części eksploatacyjne to otrzymuje wsparcie w Ekomex ie. Czego więcej chcieć? Ten czy ta to może p.MAREK?

Browarek

Spokojnie pani Ania nad wszystkim czuwa i wie co szefowi powiedzieć ale jeszcze trochę i sama na siebie powie szefie bo ludzi do pracy nie ma a czemu bo się wszyscy zwolnili przez moje zady . Aniu trochę pomyslinku co robisz.

Ps

Witam wszystkich na tym forum jestem tu pierwszy raz i nie zgodzę się z tymi wpisami pracowałem tu wiele lat i ekomex nauczył mnie wszystkiego i mu bardzo zawdzięczam za to a ze pan Marek krzyczał to co jego firma i on wymaga proste każdy może otworzyć firmę i być szefem czy nie. Druga sprawa widziałem się z paroma pracownikami i mówili ze taka atmosfera jak jest teraz nie była przynajmniej od 10 lat a to wszystko przez pewna panią która nic nie robi tylko pisze dzwoni i wysyła zdjęcia do szefa co chwile. Ale kiedyś może panie Marku pan zrozumie ze jedna osoba potrafi panu zniszczyć firmę która pan budował całe życie a firma była super bo napewno już nie jest przez apo.

trol

ja pracuje tu pare lat i wszyscy tylko stekaja wyzywaja pilsniakow ale dzięki nim pare osob ma prace i jak ktoś ma ich dość niech się zwolnią bo wkurwiajace jest czytanie wiecznie na ich temat ze jest zly nie dobry ale to jest jego firma. jeżeli chodzi o zarobki to jest wpozadku jeżeli cos umiesz. moim zdaniem to jedna z nielicznych firm na okolice gdzie można naprawdę zarobić dużo w przedziale 2000-5000 tys zł i znowu się zacznie tak można zarobić tylko trzeba cos zrobić a nie przełazić caly dzień i o 15 do domu. trochę kierowniocy wprowadzają chaosu bo sami nie wiedza o co chodzi a będą dyrygować wszystkimi ale się zdziwią bo wiem ze elita pracowników już zaczela poszukiwania nowych prac. pozdrawiam......

Zostaw merytoryczną opinię o EKOMEX Sp. z o.o. Sp. K. - Pańki

• Jak się pracuje w EKOMEX Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy EKOMEX Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EKOMEX Sp. z o.o. Sp. K.?

EKOMEX Sp. z o.o. Sp. K.