Felder Group Polska Sp. z o.o.

Opinie o Felder Group Polska Sp. z o.o.

Michał z FELDERa

Widzę ANONIM że nie doczytałeś Dlatego specjalnie dla Ciebie powtórzę Nie dyskutuję z ANONIMAMI Nie interesują mnie ANONIMOWE wpisy Nie traktuję ANONIMÓW poważnie Ale rozumiem dlaczego się nie podpiszesz, wszyscy by się dowiedzieli ...

Michał z pośredniaka na śląsku:)

ten co wie :) jezus:)

mówisz od półtora roku:\\\\\\\"...nie wiem kto i dlaczego to wszystko tu napisał...\\\\\\\" za to ja wiem dlaczego moje małe trotle:) ty też wiesz przecież że połowę pisałeś ty( te pozytywne opinie) a resztę twoi byli i obecni pracownicy(prawdziwe, obiektywne i głównie złe opinie) bóg mówi - nie kradnij, nie kłam, nie oszukuj bo kara cię nie minie!!!:) Nie łam przykazań więcej i złóż przeprosiny wszystkim oszukanym przez ciebie ludziom oraz napraw swoje winy a zbawienie może nadejdzie i dla was kiedyś misie pysie!!! tak rzecze wasz bóg...!!! AMEN:)

Michal, jaki michal?ten co cie w d*** ....

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"NA POCZĄTEK 2000 zł NA RĘKĘ\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Uscislijmy, ze jak wyrobi sie normy wizyt, telefonof, ilosci ofert, bo jak nie to kierownik utnie ryczalt za dyspozycyjnosc(nie ma zadnej podstawy). Dodatkowo 2tysiaki(oczywiscie nie wliczajac ksiegowej) to masz na start przez pierwsze 3 czy 4 miesiace, pozniej w zaleznosci od tego na jakim jestes ZUSie(malym czy wysoki)masz odpowiednio 1 800 lub 2200 \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"podstawy"\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\(ryczaltu za dyspozycyjnosc-a sprobuj sie rozchorowac to powiedza ci, ze teraz zus ci placi i odpowiednio okroja twoja \\\\\\\\\\\"podstawe"\\\\\\\, i nie pomoga tu bajki jakie opowiadaja, ze kazdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie-moze i jest, ale oni maja czarodziejski kalkulator ktory zawsze rozpatruje kazda sprawe na ich korzysc), a od tego musisz oplacic ZUS podatek i zostaje ci 1200zl, do tego ksiegowa i masz 1000 do 1100\\\"podstawy\\\\\\". P.[usunięte przez moderatora], tak to jest, ze trzeba czasem z anonimami rozmawiac, jak sie ludzi do biur nie moze znalezc! Pozdrawiam cie czule, twoj oddany ANONIM i uprzedze twoje pytanie co robie w felderze skoru tu tak zle, szukam nowej pracy.

Heniek z kopalni a nie anonim

MICHAL z FELDERa

Mam kilka zasad NIGDY Nie czytam i nie pisze na ANONIMOWYCH forach (dla dobra mojej firmy jako że nie zgadzam się z OSZCZERSTWAMI PRZECIWKO KOMUKOLWIEK w szczególności najgorszą ich ANONIMOWĄ ODMIANĄ, zrobię tutaj wyjątek ale nie pozostanę jednak anonimowy, swoją drogą jestem ciekawy kogo jeszcze na to stać) Nie dyskutuję z ANONIMAMI Nie interesują mnie ANONIMOWE wpisy Nie traktuję ANONIMÓW poważnie A tak to wygląda bez dodatkowych opisów anonimowych żartownisiów Poszukujemy PRZEDSTAWICIELA TECHNICZNO-HANDLOWEGO Do punktów Sprzedaży w miejscowościach Września (k.Poznania) Komorowo (k. Ostrowii Mazowieckiej) Jasionka (k.Rzeszowa) Sprzedaż standardowych obrabiarek do drewna WYMAGAMY: wykształcenie minimum średnie techniczne (najlepiej związane z maszynoznawstwem ogólnym lub materiałoznawstwem (materiały drewnopochodne) MILE WIDZIANE osoby komunikatywne dyspozycyjność, prawo jazdy kategorii B OFERUJEMY: profesjonalne szkolenia w Żorach + zakwaterowanie samochód, telefon służbowy, laptop pracę w młodym, dynamicznym zespole NA POCZĄTEK 2000 zł NA RĘKĘ Szukasz pracy ? Jesteś zainteresowany ? Rozmowa nic nie kosztuje ! Nie zwracaj uwagi na wpisy na tym anonimowym portalu nie mające nic wspólnego z rzeczywistością, nie wiem kto i dlaczego to wszystko tu napisał zapraszam na spotkanie i rozmowę z parującymi w naszej firmie ludźmi, jeżeli interesuje Cię praca i chcesz się czegoś dowiedzieć dzwoń od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 17.00 jeżeli nie odbieram to znaczy że oddzwonię 535319997 pozdrawiam Michał z FELDERa Anonim chcesz dyskutować na tym forum podaj swoje prawdziwe Imię i nr. telefon z przyjemnością z Tobą rzeczowo porozmawiam o wszystkim co tu napiszesz

ukradłeś parę stów a teraz mówią, że jesteś złodzi

oj tam oj tam :-)

www - 2012-07-10 11:24:42 Powiem krótko, kto może niech się od tej chorej firmy trzyma jak najdalej i omija ją szerokim łukiem i nawet nie zawraca sobie głowy ofertami pracy w tej instytucji. Atmosfera która tam panuje można porównać do choroby nowotworowej która nie wyleczy ani chemioterapia ani żadna skomplikowana operacja!Prawda jest taka ;-) kilkuset pracowników tej firmy nie dostaje wynagrodzenia przez lata pracują za darmo jak w obozach pracy a jak już braknie im oszczędności to odchodzą (niektórzy już po kilku miesiącach to Ci co nie mają oszczędności :-))))))))), stąd te ogłoszenia, tankują samochody za prywatne pieniądze, dzwonią z prywatnych telefonów, wszyscy się dziwią jak to jest możliwe :-) Mało tego firma jest we wszystkich krajach europy i wielu krajach świata :-) jak to jest możliwe że wszyscy Ci ludzie pracują za darmo ponad swoje siły......., ha ! ha ! ha ! czy tylko mi się wydaje że ktoś ma paranoje :-)))))))

dodam tylko tyle :) Warto było za pare groszy? :)

www

Zadowolony

Jestem ogromnie zadowolonym człowiekiem, firma o której szanowne forum debatuje była moim niefortunnym akcentem zawodowym. Na szczęście jak już tu kadra kierownicza feldera podkreślała - świat na felderze się nie kończy i ja z tej \"maxymy\" skorzystałem i mam pracę gdzie się szanuje pracownika a motywacja do działania przychodzi sama. Co do feldera nie będę źle się wypowiadał ze względu na to iż był moim chlebodawcą kiedy potrzebowałem pracy. Jednak moim skromnym zdaniem powinno się tam coś zmienić aby byli i obecni pracownicy dobrze się na w/w pracodawcę wypowiadali. Pozdrawiam

HA :-)HA :-) HA :-)

hanys analfabeta

"czytałbyś" pisze się razem mi (usunięte przez administratora) a nie jak ty "czytał byś"!!! :) Zanim wybierzecie się na rozmowę o pracę do firmy Felder Group Polska to poczytajcie sobie opinie o niej od początku tego forum (koniec można sobie darować....) Moim zdaniem nie warto tracić czasu. Zarobki są małe, pracować na jakiś marny grosz trzeba dużo i ciężko a rotacja pracowników świadczy o niestabilności takiej pracy. NIE POLECAM !!! !!! !!! POWODZENIA W DALSZYM SZUKANIU !!! !!! !!! :) Myślisz podobnie jak ja - kopiuj / wklej, nie warto wdawać się w dyskusję z fanatykiem (szkoda chłopa) czytałbyś

ściema ze szczecina

ludzie - 2012-06-27 16:12:11 gdyby dało się tam u was zarobić przyzwoite pieniądze to może i więcej ludzi by się przykładało do pracy:) ) [usunięte przez moderatora]

afrykańczyk z grecji :)

już widzę skąd twoje pochlebne komentarze znowu, po dłuższej przerwie się tu pojawiają... Następna fala ogłoszeń o pracy poszła w eter i trzeba jakoś zafałszować opinie o sobie na tym forum? Nie tędy droga, żeby dobrze o tobie mówili musisz się sam poprawić a nie zakrzykiwać tych, którzy cię krytykują... Miłych wakacji życzę.

passat to szczyt moich marzeń :)

HA :-)HA :-)HA :-)

i tak już do końca świata :-)............ jedni pracując dobrze się bawią inni pisząc bzdury w internecie......... :-)))))) , se też wybrałeś Nick* można powiedzieć (o ironio losu) gdybyś tą wytrwałość w pisaniu tych dyrdymałów wykorzystał na uczciwą pracę może by z ciebie były ludzie :-))))))))) pozdrawiam wiecznie wyluzowany wczasowicz, od soboty :-)))) to za 3 dni ty mój mały złośniku , pozdrowienia dla paprykarza :-))))))) zapraszam na piwko do Świnoujścia tam stacjonuje w tym roku :-)))))

wierzyciele

kierowca passata:)

Trzeba było, szanować i nie oszukiwać pracowników a przede wszystkim ich nie [usunięte przez moderatora], zamiast wymyślać bajki o tym jak to się wspaniale pracuje w failerze i ile zarabia kierowca pandy na gaz, to nie mielibyście problemów ze znalezieniem pracowników. Ani byli ani obecni pracownicy nie szargaliby marki która istnieje kilkadziesiąt lat na świecie... Tak to jest w życiu, że[usunięte przez moderatora] się parę stów a później piszą o tobie latami żeś [usunięte przez moderatora] i [usunięte przez moderatora]) Widać na jaki urlop tu zarobiłeś skoro od rana siedzisz na go work i roboty na wakacje szukasz:) Domy i nowe passaty? Fiaty i kredyty na 40 lat raczej:)

szkoda mi was

U mnie od soboty wakacje , biedni zestresowani ludzie którzy tu piszecie :-)))))) Szkoda mi was ale wypiję za wasze zdrowie siedząc na plaży :-)))))) Kto pracuje zamiast narzekać ten ma :-)))))))))))

Zostaw merytoryczną opinię o Felder Group Polska Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Felder Group Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Felder Group Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Felder Group Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Felder Group Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Felder Group Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Felder Group Polska Sp. z o.o.