Opinie o PPUH Leon Tołkacz w Sarbiewo

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy PPUH Leon Tołkacz. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w PPUH Leon Tołkacz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPUH Leon Tołkacz w Sarbiewo

anonymous Nowy wpis

Szofer niewiecie cosie popsulo w pomaranczowym starym mercedesie 4 osiowce

Koralgol Nowy wpis

PPUH Leon Tołkacz to firma mająca bardzo dobra opinię jako pracodawca. W kwestii wysokości zarobków każdy indywidualnie negocjuje te sprawy. Marudzą tylko mniej pracowici.

Szofer Nowy wpis

Koledzy napiszcie jak na tą chwilę wygląda praca u pana Tolkacza na stanowisku kierowcy. Jaka stawka godzinowa, jaka umowa itd. Dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam szoferów.

badum psss Nowy wpis

och...biedy Stachu ... Wszyscy na niego jadą, ale szczeże ? Wcale sie nie dziwie. Zatrudnia połowe osób na lewo, jest nie miły i nie słowny. Gardzi pracownikami. Ucieka od zaplaty, Może kasa fajna ale to tez wyzysk jest, zień w dzien po 11-13 godzin, jak przyjezdza sprawdzic co ludzie ronią to zawsze sie drze, nic mu sie nie opłaca, ciagle ma malo pieniędzy. kupuje maszyny a jak coś się zepsuje to odstawia na plac, i niech gnije. Nie szanuje pieniedzy......dobra dorobił sie duzej firmy ale co z tego skoro połowa maszyn nie działa z tak nieistotnych problemów, typu akumulator, filtr, olej, urwany kabelek...... a później narzeka że to pracownicy to psują

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie PPUH Leon Tołkacz? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy KIEROWCA KAT C
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Wzorowy

To nie jest solidny człowiek , to krętacz który cały czas kombinuje jak uniknąć płacenia. Pan Tołkacz nie zatrudnia tylko kierowców , ma różnych kontrahentów którym nie płaci za wykonane usługi . Na przykład przy remoncie swoich obiektów , zaangażował firmy budowlane , elektryków itp. gdzie ich ogromny wkład pracy i materiałów został przez nich już poniesiony , domagają się zapłaty za swoją usługę od kilku miesięcy.

salomon

pawel, a skąd ta pewność ? Przecież to jest mała działalność, która nie angażuje zbyt dużej liczby pracowników. Mnie bardziej zastanawia jakie warunki proponują ludziom i czy rzeczywiście z nimi można kilka lat pracować. Jakie są perspektywy ? Dzięki za info.

Mam pytanie. Czy może mi ktoś napisać dlaczego w firmie PHU Leon Tołkacz nikt nie odbiera telefonów? Czegoś się boją? Informuję zatem Pana Tołkacza, że chciałem tylko zlecić wykopanie stawu... :)

sarenka z marcepanowej krainy

minęło widzę trochę czasu od waszych ostatnich komentarzy ale chyba nic się nie zmieniło bo ja nadal nie mogę znaleźć w internecie żadnych konkretnych informacji o PPUH Leon Tołkacz, oni na serio nie mają swojej strony internetowej i nie idą z duchem czasu? a szukam tam pracy i nie wiem co sądzić o firmie której nie ma w sieci

sony
@sarenka z marcepanowej krainy

zgadza się. Niestety , ale o PPUH Leon Tołkacz z Sarbiewa nie znajdziesz informacji w sieci bo nie jest to też jakaś wielka firma która w tej sieci musi zaistnieć. Jest to bardziej lokalny interes i właśnie wśród lokalnych mieszkańców miejscowości przede wszystkim PPUH poszukuje swoich klientów. Póki co dość skutecznie

mietek

szukasz raczej dobrze. Po prostu to firma Tołkacza nie zatroszczyła się o swoją obecność w internecie

ramzes

szukam usilnie strony internetowej przedsiębiorstwa Leona Tołkacza, niestety bezskutecznie. wydaje się być mało prawdopodobne, żeby jej nie było, pewnie źle szukam..

gość

kij ma dwa końce miła obiektywna...

Obiektywna

Aż przykro czytać takie słowa rozżalonych "Kierowców". Znam tego pracodawcę, jest uczciwy, wymagający i sam wszystko bierze sobie na głowę, takze i pracowników którzy niestety nie są uczciwi a ich ciężarówki palą 100l/100km. Wykorzystywany jest bo jest dla pracodawcow za dobry...kasa zawsze na czas...jak dobrze ktoś zauwazył, zaliczki nawet do 2 m-cy. Który pracodawca tak postępuje? Weźcie się do roboty, mniej narzekajcie, a co nietóre osoby...mniej pijcie. I uwierzcie nieuczciwość się nie opłaca, mało kto dorobił się na cudzej krzywdzie....

obiektywny szczecin

pracodawca jaknajbardziej ok, system placowy wporządku, (jaki pracodawca da Ci zaliczke na 2 miesiace do przodu??) jezeli chodzi o zaplecze sanitarne i warunki pracy - wlasciciel stara sie jak moze, kawa, herbata, cieply posilek na bazie 24h na dobe. A to ze trzeba popracowac czasami w dzien czasami w nocy... wiadomo za co. A tak wogóle jaki podwykonawca utrzyma się w tej chwili na rynku dyktując warunki potęznym koncernom??

renata123

moim zdaniem szef tej firmy to bardzo dobry człowiek. przeważnie kieruje sie swoim dobrym sercem i serdecznością a marnotrawni pracownicy obrzucają go obelgami. uważam, że ci ludzie którzy piszą takie dyrdymały to zaściankowi i mało inteligentni imbecyle , którzy nie garną sie do pracy i chcieliby mannę z nieba , stanowisko dyrektora, służbowe, auto, mieszkanie okrągłą bańkę co miesiąc i odciski na (usunięte przez administratora) od siedzenia przed telewizorem. ty człowieku co piszesz takie rzeczy zastanów sie najpierw ile ten człowiek ci pomógł i zrób rachunek sumienia a potem ewentualnie usiądż przed kompa. panie Staszku tak trzymać i nie dawać sie tym dziadom!!!!!

to solidna firma polecam bardzo dobry płatnik (usunięte przez moderatora)

Cygan

Jak wams sie nie podoba to zmiencie firme, bo takiego pracodawce to ze swieca szukać!!!Ja pracowałem w tej firmie ,odeszłem i teraz załuje . Mimo spalenia sprzęgła w nowym aucie (usunięte przez moderatora) naprawił wszystko na swój koszt i złego słowa mi nie powiedział.Nie słuchajcie tych bzdur ,bo są to tylko wyssane z palca głupoty zawistnych ludzi.Pozdrawiam wszystkich kierowców

Już dawno powinien połowę tych cwaniaczków uważających się za kierowców ("pod kierowcy") z 4-osiek pozwalniać bo co to za kierowcy że nie potrafią sami koła zmienić tylko biała koszulka i białe skarpetki i zero pojęcia o jeździe , tylko patrzą jak sobie rąk nie pobrudzić taka jest moja opinia o tych pod-kierowcach.

ktoś na początku uderzył w stół a teraz nożyce z biura się odzywają. Rodzina i ........ ślicznie bronią co by tylko komuś nerwy nie puściły

Oj nudne nudne się zrobiło..............Jest jedna zależność, będzie zapindol.....będzie kasa..... to tyle. W innch firmach jest zapindol i dalej płacz i zgrzytanie zębów na 10. Pozdrawiam

GOŚĆ

Witam to co piszecie aż płakać się chce przecież on wcale nie jest taki zły niema ludzi idealnych, pocieszajcie się tym że będzie jeszcze gorzej zbliża się wiosna-lato

Zostaw merytoryczną opinię o PPUH Leon Tołkacz - Sarbiewo

PPUH Leon Tołkacz
3.5/5 Na podstawie 24 ocen.

PPUH Leon Tołkacz