Opinie o PPUH Leon Tołkacz w Sarbiewo

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy PPUH Leon Tołkacz. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w PPUH Leon Tołkacz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPUH Leon Tołkacz w Sarbiewo

polska

Więcej szacunku do pracowników.Robienie z kogoś warjata nie jest w porządku.Po za tym ok.

Dupowłaz

gość - 2011-02-17 19:16:00 Robota w tej firmie dla ludzi bez nerwów,którzy na wszystko leją z góry......... Co Wy się czepiacie tego biednego szefa?! Nie jednemu z Was życie uratował, bo inaczej byście teraz stali pod sklepem i tanie wina spijali .... Powiedzcie, w której firmie można grać w piłkę na lodzie, piec kiełbaski na ognisku i wszystko to w czasie pracy!? Podajcie jeden przykład takiej firmy, a zmienię zdanie ...

gość

Nie jest to miejsce do prześcigania się w mocy przekleństw. Już po samych wulgaryzmach wiadomo z kim ten pracodawca miał do czynienia !!!!! Jest taki przysłowie "sądzę ciebie podłóg siebie". Wnioski wyciągnijcie sami.......

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie PPUH Leon Tołkacz? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Coś kolega dziwnie pisze jakieś inne kodowanie czy co bo same znaki itd. a szkoda, bo zapewne mądre słowa

niewidzialny

poco tam (usunięte przez moderatora)siedzicie nikt nikogo na sile nietrzyma ale co robic jak polowa z was tam uczyla sie jezdzic

Na początek dodam że moja wypowiedź jest jak najbardziej obiektywna. Nie znam dobrze właściciela owej firmy ale znam życie. Jak komuś nie pasuje niech zmieni pracę.... pewnie będzie miał lepiej. Będzie miał wielką satysfakcję że się coś zrobiło dla swojej doskonałej, uczciwej w każdym calu osobie. Pracy dla kierowców ciężarówek jest o ile mi wiadomo w brud, można przebierać jak w ulęgałkach. Swoją drogą drodzy wypowiadający się Panowie, nawet nie wiecie co robią szefowie innych firm transportowych, jak upadlają, jak okradają, i uwierzcie mi wiem co piszę. Nie wracacie na noc do domu, śpicie po parkingach niedomyci, niedogoleni i upodleni nie tylko przez wspomnianych szefów ale i warunki, Dzieci wam rosną i nawet tego nie widzicie, żony odzwyczajają sie od was i w końcu wasze małżeństwa trafi szlag razem z wami. Gdzie pytam się chcecie zarobić podobne pieniądze? Piszcie... chętnie poczytam.... zamiast zaś zajmować miejsce w owej firmie, pisać pierdoły, ze zwykłej złości i zawistości poszukajcie innego miejsca pracy i dajcie szansę innym którym tam będzie pasowało. Nie ma firm doskonałych, wybór macie.... Pozdrawiam Kiermanów

To jest prawda co pisze anonim,ale to jest mało powiedziane jak potrafi upodlić i zrobić z kogoś wariata a wszystko wydaje się takie zabawne. Nie polecam tej firmy,totalna po raszka i brak słów

Witam wszystkich serdecznie nie polecam koleś ma (usuniete przez moderatora) wypłaty były bardzo fajne ale wystarczyło iść do innej pracy na dwie zmiany i tyle samo by było a tu prawie dzień w dzień po 12 godzin a nawet więcej. Facet cały czas i wszystkim wpiera ze się mu nie opłaca i tonie a jest przeciwnie lubi tyrać pracownika (sprawia mu to przyjemność) a sama firma należy do grupy \"nie daj się \"

Zostaw merytoryczną opinię o PPUH Leon Tołkacz - Sarbiewo

PPUH Leon Tołkacz
3.5/5 Na podstawie 24 ocen.

PPUH Leon Tołkacz