Carpatia - Podkarpacka Instytucja Gospodarki Budżetowej w Rzeszowie

Rzeszów

Opinie o Carpatia - Podkarpacka Instytucja Gospodarki Budżetowej w Rzeszowie

eva

@Maja Tak, pracuję i nie narzekam. Wypłata punktualnie jak w zegarku, socjal... A pracowac trzeba jak wszędzie, czasem ciezko,a czasem na luzie, byle uczciwie. Trzeba cos z siebie dac. Wiele rzeczy jest do zrobienia i jesli sie chce to kazdy ma szansę sie wykazac. Jak najbardziej polecam. Wypowiedzi powyzej jak podejrzewam pochodzą od tych, ktorym podziękowano, wiec niczego innego spodziewac sie nie mozna.

Maja

@qwerty czy jesteś pewien, że chodzi o mobbing? Pamiętaj, że mobbing zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy ktoś jeszcze odczuł w firmie Carpatia - Podkarpacka Instytucja Gospodarki Budżetowej w Rzeszowie mobbing?

qwerty

Jaki awans...o czym ty marzysz? Ta firma to jedno nieporozumienie. Mobbing na kazdym kroku, lekceważenie i zagrywki mające tylko na celu upodlic pracownika, ktory sie odezwie czy wyrazi glosno swoje zdanie... Były nadzieje, ze wraz z nową czyt. młodą władzą cos sie zmieni, jakis powiew normalnosci... tym czasem zapanowala stagnacja i marazm.

Maja

@Sherlock Holmesczy pracujesz obecnie w firmie Carpatia - Podkarpacka Instytucja Gospodarki Budżetowej w Rzeszowie? Co możesz powiedzieć na temat pracy w firmie? Na jakim stanowisku pracujesz? Jak długo? Na jakie warunki pracy można liczyć? Czy jest szansa, aby dostać awans?

Sherlock Holmes

A gdzie się podział słynny wszechwiedzący wszystko kierownik z "TARTAKU" czy ma ktoś taką wiedzę ...bo jakoś słuch o nim zaginął a tyle miał jeszcze dobrego do zrobienia.

Maja

@odp... jesteś pracownikiem firmy Carpatia? Chętnie usłyszymy o warunkach pracy w firmie.

dobrarada

Ta stacja paliw to chyba nieporozumienie, wiekszosc czasu nieczynna, kiedy by nie zajechac to tylko mozna klodke pocalowac. Czynna do 15.00? to chyba zarty!!! Nie wiem dlaczego ten magazynier sie nie sprzeciwi i nie zrezygnuje ze sprzedazy paliwa?! Moze wtedy przyjmie kogos kto bedzie tego pilnowal, kto zaopatrzy stacje w potrzebne towary i bedzie jak kiedys! Poruszajac juz kolejna kwestie co do jakosci paliw,masakra!!! suma sumarum, zrobcie magazyniera magazynierem,niech sobie tam pilnuje tego co powinien, a stacja paliw niech funkcjonuje osobno, jak dawniej i beda wszyscy zadowoleni . taki system sie sprawdzal latami i przynosil zyski.

Zxc

Jednak sprawiedliwość istnieje na tym świecie...)

mikko

a macie może jak jest z rekrutacjami na stanowisko Pracownik w Dziale Przygotowania i Wykonawstwa Produkcji obiecnie? wiem że w tym roku już były ale zastanawiam czy jeszcze moze pojawiają sie jakieś nabory

kawanaławe

Kierownika w Średniej Wsi nikt nie ruszy, zwolnieni zostali pracownicy co wyrządzali szkody firmie. Robili fuchy na zakładowych maszynach, uszkadzali maszyny i sprzęt, kombinowali na paliwie a robotę na rzecz firmy robili wg zasady "jaka płaca taka praca". Nowoczesne maszyny zakupione ze środków publicznych traktowali jak Kinta Kunte (czytaj zniszczyć). Marnotrawstwo materiału było niewyobrażalne. Po odejściu z pracy tych "fachowców" od fuch i kombinacji takich jak ci co tu piszą niewybredne kłamstwa wzrosła produkcja o 50 %. Poprzedni operator ten co był szkolony na nowoczesnym sprzęcie nie przekraczał przerobu 15 kubików na zmianę na maszynie, w porywach 18 a przeważnie 13, która ma przerabiać 25 kubików. Nie pomogła podwyżka i dodatek brygadzistowski. Po jego odejściu z pracy przerób zwiększył się do 25 kubików na zmianę. Inny operator robi to za mniejsze pieniądze. Ci co wymieniają nazwisko kierownika zniesławiając jego dobre imię na tym forum niech liczą się ze skutkami prawnymi, zostaną pozwani do sądu o zniesławienie. Wiem kto to pisze z nazwiska i imienia i pod jakim nikiem się ukrywa. Pozdrawiam uczciwych.

Xyz

Kolejny pracownik przyjęty "po znajomości "... Magazynier...nazwisko mówi wszystko. Liczy się tylko "kolesiostwo,rodzina,znajomości" reszta się nie liczy. Ciekawe kiedy się to skończy. Pan Dyrektor musi się w końcu wziąć za kierownika!

Tolek Banan

Oj...to jedna ruda i dwoje piegusow ma zmartwienie jak tu następnemu wejść tak głęboko jak byłemu :D Miejmy nadzieję że czas współpracy z przydupasami rychło się skończy.

PIP

Kalina jak nie wiesz to nie pisz

PIP

To jest państwowa firma i musi być oferta żeby kogoś zatrudnić ,ale jak widać można i bez co na to PIP.

klawisz

Jak to brak ofert pracy ? przecież ostatnio już zatrudnił nowego operatora tartaku jak zwykle swojego kolesia od strony Ustrzyk na pewno "Fachowiec" jak oni wszyscy tylko że za chwile okaże się że nadaje sie tylko do wypału drzewa ja oni wszyscy razem wzięci.

abcd

spokojnie teraz przychodzi nowa "miotła" i miejmy nadzieję że przyjrzy się szczegółowo poczynaniom tego jak on się tytułuje "technolog drzewa" którego to w kilku poprzednich jego miejscach pracy wykopali właśnie za takie umiejętności , szowinistyczne traktowanie i beznadziejna organizacja gratulujemy wracaj do Ustianowej ,Krościenka , Smolnika,Hydrobudowy w Solinie i Centurjona w Sanoku tam czekają na ciebie żeby naprawić to co zepsuł a teraz przychodzi kolej na Średnią Wieś gratulujemy umiejętności bo trzeba być wybitnie uzdolnionym aby doprowadzić te wszystkie zakłady do upadłości.

Obcy

Byłoby super! Tyle mądrych ludzi jest bez pracy a taki typ niszczy wszystko. Taki technolog drewna może pracować na wypale drewna i to pewnie pomylilby gatunki drewna.

operator

No to teraz czas jeszcze na odwołanie tego nieudacznika Spozowskiego który swoim działaniem systematycznie dąży do likwidacji tartaku w Średniej Wsi

operator

belzebub

Renia wszystkiego dobrego na nowej drodze zycia......

Beholder

Cóż, wygląda na to, że coś się może zmienić w tej Firmie. Dzisiaj odwołany został Dyrektor PIGB Carpatia w Rzeszowie. Mam nadzieję, że osoba która przyjdzie teraz podąży całkiem inną drogą i stosować będzie inne metody przy kontaktach z Pracownikami i Klientami. Byłemu Dyrektorowi życzę by nie oskarżono go o działanie na szkodę firmy i marnotrawienie państwowych pieniędzy a Pracownikom wytrwałości i kredytu zaufania dla nowego Dyrektora. Pozdrawiam.

do eddf

skoro tak uważasz to znaczy że też uczestniczysz w tej zabawie i odbije Ci się to głęboką czkawką

klawisz

tak tylko zachodzi pytanie czy ktoś chce ich rozliczać chyba nie!bo jak na razie to bawią się kosztem państwa i podatników doprowadzając ten zakład do całkowitej upadłości.

klawisz

Najlepsze jest to że w Średniej Wsi na modernizację zakładu wzięli dofinansowanie na nowoczesny tartak który kosztował pięć milionów złotych a w rzeczywistości kosztował najwyżej dwa? więc zachodzi pytanie gdzie jest reszta panie Białorudzki ?

ruda

A gdzie to ogłoszenie, bo jestem zainteresowana pracą a nie mogę znaleźć anonsu?

siwa

dziwne, piszecie, że taka dobra firma a główna księgowa zmienia się regularnie co dwa lata, chyba jednak coś nie jest tak, bo w dobrej firnie księgowa pracuje do emerytury i znowu jest ogłoszenie na główną księgową - to co? to jest dobra firma?

ruda

Nie polecam PIGB Carpatia, mobbing na poziomie olimpijskim. W Rzeszowie kadrowe, gł.księgowe zmieniają się jak w kalejdoskopie, jak ktoś ma dwa zwoje mózgowe to wie że takie zmiany są dowodem kompletnej degrengolady. Zostają tam tylko Ci przed emeryturą lub Ci co taką socjopatyczną atmosferę lubią.

ghij

Witam.Oczywiście ,że potrzebne są zmiany w podkarpackim zarządzie.Sam fakt wyjątkowej rotacji pracowników w biurze w Rzeszowie świadczy o złym zarządzaniu. Zakład w Średniej Wsi podobno przykład innowacyjności (przedstawiony na zjeżdze w Zakopanem jako przykład nowoczesności),może by był gdyby nie felerna linia produkcyjna biopaliw. Założenie ,niestety sprzeczne z Dyrekcją Generalną, iż dochod instytucji nalezy powiększać tylko poprzez przejmowanie kolejnych kantyn. NIeudolne prowadzenie budów ,przykładem są straty z renowacji IPN w Rzeszowie (błędna wycena kosztów wentylacji)

były

zawsze zostają media... a one wygrają nawet z MS i CZSW....

nikt

Nie zrobisz nic... nie wygrasz z kims kto ma poparcie w Ministerstwie Sprawiedliwości

Andrzej

Ja wiem jak tam jest. Traktowanie pracowników przez Zarządzających tą firmą jest co najmniej dziwne i budzi wiele wątpliwości. Z całą odpowiedzialnością za słowa twierdzę,że w stosunku do Pracowników stosowany jest bossing, to coś więcej niż mobbing. Państwo nie wiecie jakich dobrych Ludzi tam jeszcze macie. Czas najwyższy pójść po rozum do głowy i nie zadzierać ze wszystkimi, z kościołem też. Wy to wszystko rujnujecie a nie budujecie. Nie trzeba się domyślać kto to napisał, ja nie potrzebuję się ukrywać i wiem co piszę i posiadam stu procentowe argumenty i dowody na to. Boli mnie to, że pracownicy korzystają z porad u psychiatrów. Koniec tego. Tak dalej nie można. Bardzo proszę Zwierzchników o nietolerowanie takich praktyk w Pałacu Biesa w Olszanicy. W przeciwnym wypadku poruszę "NIEBO I ZIEMIĘ", w tym kraju, żeby te praktyki skończyć.

lll

W końcu ktoś odważył się napisać prawdę o tej "firmie".

nikt

Argumenty,każde polecenie egzekwowane krzykiem Pana Dyrektora,zarządzanie firmą poprzez strach, uwielbienie donosicielstwa (A.Sz),Po 15 gdz. nieudolne obmacywanie niektórych pracownic ,mało?

pawel

dziwne skladalem zyczenia parze mlodej ,bylem ogolony w garniturze i swiezy,czyzby ktos stal przed lustrem ?

weselnik

Kierownik jest nieświerzy, nieogolony i jakby wczorajszy. Strach organizowac tam wesele. Pozatym ludzie ktorzy na wszystko sie zgadzaja, wszystko obiecaja i wszystko na "ok, damy rade, sie pani nie martwi" nie wzbudzaja zaufania i nie swiadcza o profesjonalizmie. Wiedza to ci, ktorzy prowadza jakikolwiek biznes.

Hetman

Paradoksalne jest to że państwowã firmą założoną przez ms jest osoba. Niecszanująca pracowniköw i pisługująca się retoryką ,, gościa z pod budki z piwem,, Zarządzanie na najwyższym poziomie... w zaledwie niecałe dwa lata w Olszanicy przewineło się kilkunastu kierowników...w Rzeszowie też jest podobnie. Z perspektywy byłego pracownika muszę przyznać 100% racji poprzednikom!

echo

Kolejna kameralna impreza - waleńtynki Łącznie z dyrektorem i ową 15 osób i orkiestra Teraz tylko wiatru wycie słychać bo nikogo nie ma, Olszanica dogorywa. Kolej na Zakopane.

on

Praca tam to koszmar tyle w temacie

obserwator

podsumowując powyższe: taka tam ... winny się tłumaczy kon ... kto na takim portalu pisze opinie o sylwestrze, tak weź znajomych to może będzie 10 osób, zrobicie tłum, eva ... masz rację tylko pracownicy mogą wypisywać coś takiego

eva

Sympatycznie i kameralnie??? 14os dla ktorych grala orkiestra to prawie jak domowka u bogatych ktorych stac na orkiestre zamiast na kasety z magnetogfonu! A ziąb jak diabli bo szkoda bylo ogrzewanie wlaczac bo jak powiedzial p.kierownik :gosci nie ma a koszt ogromny!??? Jesli ktos nie domnkal drzwi na zewnatrz to szło zapalenia pluc dostac! To jest super impreza?! To jest wpis kogos komu zalezy na tym by taka opinia o sylwestrze byla czyli kogos z palacu!To byla porazka a nie sylewester!

kon

a ja bylem w olszanicy w pałacu na sylwestrze 2014/2015 co prawda nie było tłumu ale było sympatycznie i kameralnie, atmosfera miła , w tym roku tez zamierzam tam spędzic sylwestra, powiem innym o tym sylwku jedziemy razem.

taka tam

a ja nie wierze, ze ani Dyrektor ani ktokolwiek inny nie moglby swiadomie zatrudnic takiego tumana-grafomana. Nie tylko w Biesie ale gdziekolwiek indziej. Nawet pozowanie na kogos takiego to dowod na to jaki poziom prezentuje piszacy,obojetnie czy ma racje czy nie w tym co napisal. Dno i 3m zamulenia. I tych co go znaja wcale nie zmyli ten sposob wyrazania bo kazdy wie o kogo chodzi i ze wylecial nie bez powodu.

olag

witam serdzecznie pracowałam tam jakiś okres ale nie polecam Dyrektor stary tre ktury uwaza ze jest dowcipny a wcale tak nie jest myśli ze ma wszystkich w garsci co wcale tak nie jest a na dodatek kto pracowal w Olszanicy to wie jak tam jest pracuje tam pani Jola co uwaza ze nikt nie wie za podpierdala do dyrektora a na dodatek chcial ją zwolnic chyba za to ze za mało wie informacji od niej goscie tam nie przyjezdają bo tam jest brud śmrud i ubustwo mam nadzieje ze ktos się tym zajmie bo Dyrektor sądzi ze jest nie do ruszenia bo ma znajomosci i nikt mu nie podskoczy co ostatnio staje na głowie zeby tylo goscie przyjezdzali tam do osrodka ale jak tam ktoś przyjedzi jak jeszcze dobrze do pokoju nie wejdzie a juz za wszystko musi placic a dyrektor monitoruje osrodek 24 na dobę z Rzeszowa i nawet jak idzie do wc to z laptopem zeby cos mu nie umkneło w ciągu 12 miesięcy przewineło się 10 kierownikuw a personel jest wyzywany od złodzieji i nierobuw ale nie mają wyjścia tylko pracują zenada poprostu . ja do dzisiejszego dnie nie mama zapłacone a mam policzone nawet za oddychanie

niuńka

mogę tylko potwierdzić opinie poprzedników, nie tylko pałac Biesa tak funkcjonuje.W centrali w Rzeszowie jest jeszcze gorzej - tu nie można wyjść nawet spokojnie do toalety, wrzaski i trzaskanie drzwiami Pani i Pana dyrektora - normalka. Ale czego innego spodziewać się bo byłym klawiszu którego nawet z ZK już mieli dość.

Zostaw opinię o Carpatia - Podkarpacka Instytucja Gospodarki Budżetowej w Rzeszowie - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Carpatia - Podkarpacka Instytucja Gospodarki Budżetowej w Rzeszowie