Opinie o Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa Geodeci W Rzeszowie w Rzeszów

Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa Geodeci W Rzeszowie
0 0 4 5 1
Mariusz Nowy wpis

Witam, jaka jest specyfika pracy? Warto skladac cv?

TakNie
sdafasfsdfs Nowy wpis

Po pierwsze to ta Pani która odbiera tel chyba z sekretariatu, kontakt ze strony do zwolnienia. Pyskata, z pretensjami do mnie że dzwonię ogóle do Niej i o coś pytam, zero informacji uzyskanych.

TakNie

maverick

jeżeli ktokolwiek chciałby kupić mieszkanie w Rzeszowie, spółdzielnia Geodeci to ostatnie miejsce, gdzie powinien szukać. mieszkania, które oferują mają charakter spółdzielczy, co w praktyce oznacza, że 60% ponoszonych opłat to opłaty czynszowe nie związane z faktycznym zużyciem mediów,ale opłatami stałymi na przykład za sprzątanie, oświetlenie oraz ogrzanie klatki, miejsc parkingowych czy fundusz remontowy, z którego korzysta się raz na pięć lat albo wcale. czynsz, który jest ustalany jest celowo zaniżony, co prowadzi do sytuacji, w której po pół roku przychodzi rozliczenie, z którego na przykład wynika, że macie Państwo dopłacić 1000 PLN. jakakolwiek próba wyjaśnienie sytuacji ze spółdzielnią nie przynosi absolutnie żadnych rozwiązań, ponieważ mają oni to w nosie. nawet, jeżeli ktoś jest właścicielem mieszkania nie daje mu to żadnych praw, ponieważ to spółdzielnia dyktuje warunki co do sposobu rozliczania i warunki współpracy.

Tak4Nie

Zoika Nowy wpis
@maverick

Mam zupełnie inne zdanie. Bardzo ładne budynki i niskie opłaty.

Tak2Nie

Zostaw opinię o Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa Geodeci W Rzeszowie - Rzeszów

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie