atomik laboratorium badawcze

Opinie o atomik laboratorium badawcze

Paweł

Witam, Jestem zadowolony z pracy w firmie Atomik L,B, dziwią mnie negatywne opinie, Polecam.

Robert

Pozytywne myślenie i do przodu, wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma.

bw
użytkownik zarejestrowany

tO W TAKIM Razie JAKIE twoim zdaniem są największe plusy z zatrudnienia w tej firmie? ja raczej nie koncentruję się na negatywnych aspektach zatrudnienie, mam optymistyczne podejście - w ssumie firma wiem że istnieje od 2004 roku, młoda, ale ma wielki potencjał

Marta

Pracują już 3 lata w firmie Atomik i się dziwię niektórym opinią, dla mnie jest b. dobrze, może dlatego że już miałam doświadczenie z innych prac i moja opinia jest taka. Nie ma idealnych miejsc ale o tym wiemy po doświadczeniu z kilku miejsc pracy.

Piotr

Pracuje w firmie i jestem zadowolony , śmiesza mnie trochę niektóre opinie.

marcin

czytam niektóre opinie i sie dziwiie, dla mnie firma jest OK

Pawel

Pracowalem w Atomik 2 lata temu i obecnie po doświadczeniach z dwoma innymi pracodawcami moja opinia o tej firmie jest bardzo dobra, doświadczenie uświadomiło mi jak miałem dobrze..

Zbygeeer
użytkownik zarejestrowany

Prawda jest też taka, że jest zdecydowanie więcej osób wykształconych nie mających pracy, za to mających świetne doświadczenie laboratoryjne, co automatycznie jest wskazaniem bardziej na nich niż na osoby mające tylko papierek z jakiejś warszawskiej uczelni odnośnie tytułu naukowego. Trzeba się pogodzić z tym niestety.

frezer
użytkownik zarejestrowany

akurat co do ilości etatu i tego czy zaczniesz te prace u nich to nie zależy od Ciebie a od tego czy akurat będą kogoś szukali. W branży obecnie nie ma tak , że jest wielkie zapotrzebowanie na ludzi. Od czasu do czasu rzeczywiście można znaleźć jakąś fajną ofertę pracy, ale to wszystko. Bez rewelacji

były pracownik 2

staż 2 lata pracy - nie polecam, nie przyjemna atmosfera, zarobki-zgodnie z opinią "były pracownik - 2012-02-22 09:58:01"

Pawlo

Ja polecam prace w Atomik, może dlatego ze jestem pracowity i wiem czego chce od życia, nigdy nie miałem problemów.

chemik
użytkownik zarejestrowany

tak próbuj nam wmówić, że wszyscy w Atomiku to aniołki :) nigdzie ludzie nie są święci. Plus dla firmy za to, że się integrują

zalia
użytkownik zarejestrowany

Jaki tam alkohol, na zdjęciach widac, że pracownicy w atomik integruja się na paintballu oraz na torze kartingowym...

fanka
użytkownik zarejestrowany

takie imprezy są dobrym pomysłem integracyjnym o ile oczywiście w miarę uważa się z alkoholem i nie ma potem przez to problemów ;)

Pistol
użytkownik zarejestrowany

z tego, co widzę, to nieźle firma dba o integrację pracowników i ich dobre samopoczucie, np. te imprezy firmowe - http://www.atomik.pl/pl/imprezy.html

waldi

Ja osobiście byłem zadowolony, pracowałem ponad 2 lata i nie zmarnowałem tam czasu.

Kolo

Ja osobiście polecam firmę, mogłem się wiele nauczyć i na zarobki też nie mogę narzekać.

gość

uciekać..........

Adek

Pracowałem tam kilka tyg. masakra normalny [usunięte przez moderatora] jak widać przemiał pracowników ogromny cały czas przychodzą nowi

były pracownik

Pracuj! pracuj! pracuj!!!!!! pracuj cały dzień, całą noc, a weekend? też pracuj!!!! a ile zarobiłeś? hmmm :(

Odradzam wszystkim pracę w tej firmie atmosfera bardzo nie miła bardzo wulgarne podejście szefowej , [usunięte przez moderatora] pracownika na każdym kroku

Kolejny Niezadowolony

Niestety również nie polecam i odradzam, opinie "xxxx - 2011-08-05 21:18:25" oraz "pracownik - 2011-09-29 11:54:17" przedstawiają dokładnie to co dzieje się w tej firemce. Dobrze chociaż, że dzięki takim portalom przyszli nowi pracownicy będą wiedzieć co to za dno.

telek

Witam, Pracowałem ponad 2 lata w Atomik i sobie chwale, zależy kto czego. Finanse Ok, atmosfera też ok

Nie polecam ! Bardzo nieprzyjemna atmosfera w pracy , marne zarobki

Praca tylko na umowę o dzieło żadnych urlopów żadnych zobowiązań wobec pracownika tak wygląda praca w tej firmie jak przychodzi czas rozliczeń to zawsze jest problem , najlepiej żebyś pracował od rana do wieczora i nic nie mówił nie narzekał . Prostactwo właścicielki wobec pracowników na porządku dziennym

Mikolaj

Popieram kolege wyzej, rowniez odradzam - pracowałem i to jakiej kpiny

Marian

Na jakiej podstawie kolego ?

Tom

Odradzam

Witam czy ktoś słyszał a firmie Atomik laboratorium badawcze z warszawy ? interesuje mnie praca w tej firmie jako specjalista ds . pomiarów .Ktoś coś wie ?

Zostaw opinię o atomik laboratorium badawcze - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie atomik laboratorium badawcze