bricomarche kępno

Kępno

Opinie o bricomarche kępno

klient

Nie kupujcie w tym sklepie bardzo nie miła obsługa towar fatalnej jakosci. brak zainteresowaniem klientem pracownicy którzy nic nie wiedza ,obgaduja klienta za plecami. A na koniec żałosnej obsugi pan powiedział prosze sobie jechać do Ostrzeszowa! brak słów!

miki

poznałem [usunięte przez moderatora]bricomarche kilka lat temu bedac praktykantem w pewnym renomowanym hotelu. gosciu ma gest dla dobrych i wplywowych znajomych . zorganizował impreze dla buraków takich jak on,na koniec za wszystko słono zapłacił włacznie za noclegi gośći. kase to on ma ale dla siebie. z zewnątrz jest on niby uprzejmy ale tak naprawde pracownicy wiedzą jakim jest zarozumiałym gburem.................

Zostaw opinię o bricomarche kępno - Kępno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie bricomarche kępno