AMANDA PPHU BARBARA KANIK

Pogórze

Opinie o AMANDA PPHU BARBARA KANIK

Michał

Atmosfera w pracy przyjemna, kierownictwo w porządku, pracowałem 3 lata i mile wspominam. Nie ma co narzekać, zawsze mogło by być lepiej ale ogólnie OK.

Borsuk Alibaba
@Michał 04.09.2017, 20:53

Tyljo że tam żaden Michał nie pracował :) a.tak serio to wypłata najniższa krajowa, praca na szwalni lekka nie jest noszenie np paczek 40kg x dużo, brud nie okłamujmy się wszędzie poza biurem:)

Jacek

Strącanie pilnują żeby nie być wczorajszym . Złe patrzą na palących . Spoźniłem sie 15 minut i dostałem reprymendę . Ale ogólnie nie jest złe . Sprawdzają alkomatem ;( Fajne dziewczyny Ale szef wymagający .

Prometeusz

Pracowałem. Szefostwo wymagające , kamera jest ale nikt sie przez to nie obija . Zanim była to bylo picie i spanie ale sie skarżyło ...;)

JA

pracowałem nikomu nie polecam łamanie praw pracownika to codzienność a kamera w szatni ostatnimi czasy to juz totalne przegięcie

Zostaw opinię o AMANDA PPHU BARBARA KANIK - Pogórze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AMANDA PPHU BARBARA KANIK