Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "Larix" Janusz Sowa

Lubliniec

Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "Larix" Janusz Sowa

Boss

Firma syf,syf i jeszcze raz syf .Jak czytam wyżej wpisy przydupasów kierowników że jest tak dobrze to pytań się was wy pierdol......lizusy przydupas z czym.jest dobrze w tej firmie że zarabiasz po 300 godzin za 3200zł że szef rozpiera.....autami a ludzie jeżdżą strupami 20 letnimi.

jawamdam

Wypadek busa z pracownikami firmy Larix w Glinicy, 2 osoby zabite. Czemu boss nie jeździ 25-letnimi, zużytymi Volkswagenami?

Ktos

Jeżeli ktoś chce pracować i pić kawę za 1800 to nie w tej firmie. Zarobisz dobrze za ciężko wykonaną prace. Ja pracuje już kilka lat, mam wypłatę zawsze na czas. Przestańcie narzekać jeden z drugim tylko weźcie się do roboty.

nikto

Co Wy wypisujecie nikt Was nie zmusza .Idzcie pracować tam gdzie będzie Wam dobrze .Przykre

oburzony

Skoro tak, to dlaczego jeszcze PIP tam nie działa?

Muminek

Zgadzam się z LOU. Żadnej organizacji, rządzą przydupasy szefa. Brak kultury i szacunku dla pracowników. Zarobki....sprzed 10 lat. Pracowałem tam przez kilka lat. Jeśli nie masz szacunku dla siebie i lubisz być pomiatanym za brak humoru szefa i przydupasów, to jest to idealne miejsce dla ciebie.

lou

Do niedawna bylem pracownikiem tej firmy I jedyne co mozna powiedziec to totalna porazka pod kazdym wzgledem ,organizacji ,przygotowania I samego wykonania , zarobki byly 10 lat temu od tamtej pory nie wiele sie zmienilo , pracujesz 320 godzin w miesiacu za 3500 smiech ale to zeczywistosc firmy larix . No I szlaszta ktorej nigdy nie ma bo prezes tak ich rozpuscil ze jeszcze trohe I bedzie sam zapierdzielal na nich . Podsumowujac hyba lepiej dac sobie spokoj I isc do pracy za 2000 tys miesiecznie przy normalnych godzinach pracy.

rimei

na pewno opłaca się u nich pracowac na stanowisku zwiazanym z kierowca, bo masz realny wpływ na trasy no i to jest na pewno na plus dla nich, bo i można spokojnie wybrać długość takiej trasy na pewno.

gość

Larix to przykład typowego obozu pracy ! Dupisz jak wół za marne grosze ! Zgadzam sie z kolega powyżej ! Niema życia prywatnego a o urlopie możesz myslec dopiero w grudniu jak dobrze pojdzie ! Za niedługo nie beda mieli wogole kierowcow,bo ich nie szjnuja ! Traktuja jak śmieci !!!!!!!!!!!

Michał Kania

Hej, mam tam kumpla w marketingu i może uda mu się mnie wkręcić. Generalnie bardzo chciałbym tam pracować, bo mam już jakieś doświadczenie także i kasa nie będzie mała a wiem, że atmosfera jest tam super no i praca przy fajnych markach.

Luki

Zgadzam się z tobą. Larix to [usunięte przez moderatora], nikomu nie polecam pracy w tej firmie. Zarobki owszem są ok, ale za taką pracę to chyba i tak mało. Pracując tam można zapomnieć o prywatnym życiu, bo po przyjściu do domu po prostu nie ma się siły i czasu na to (11 godzin dziennie niewolniczej pracy robi swoje).

tomek

hyba nigdy tam nie pracowałes kolego( usunięte przez administratora )ale został jeszcze ten ( usunięte przez administratora )Wiec pytam czy tam nadal jest super idzcie sprubójcie a zobaczycie jak jest pięknie

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "Larix" Janusz Sowa - Lubliniec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "Larix" Janusz Sowa