Browary Tyskie SA

Tychy

Opinie o Browary Tyskie SA

migg

wiecie co, ja wczesniej widzialem ogloszenie na Przedstawiciela Handlowego i mogłbym dla nich zostać nim i pracować z nimi bo widzialme, ze dają depozyt piwny, umowe o prace a nawet narzedzia służbowe czyli tefon kompa i auto

imigrant

Wiadomo nic nikt nie pisze bo szef przegląda forum i wszystko jest jasne :D a jak z przyjęciami nowych osób .

mi sie tu dobrze pracuje, zarobki na srednim poziomie - szału nie ma ale nie jest źle a do tego fajne dodatki: prywatny lekarz, darmowe piwo, ubezpieczneie

hiszpan

widac musza dobrze zarabiac skoro nikt nic nie pisze :)

Zostaw opinię o Browary Tyskie SA - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Browary Tyskie SA