Laboratoria Natury Sp. z o.o.

Opinie o Laboratoria Natury Sp. z o.o.

nordiego

Chciałbym się spytać jak zarabiają służby utrzymania ruchu w tym zakładzie??

Witam, zgodnie z prośbą kilka faktów: Auta to Kia Venga a w jednym przypadku Toyota Yaris z przebiegiem ok. 180 000 km. Pensja niestety bardzo niska. Dzienna ilość wizyt to 12 w aptekach i/lub sklepach zielarskich. `czy rotacje są częste? nie - one są ciągłe :). Target nawet jeśli ktoś wykona to i tak nie ma szans na premię ponieważ musi spełnić jeszcze kilka wymagań, minimalne zamówienie, ilość aktywnych czyli zamawiających klientów itp. Generalnie nie polecam nikomu kto nie musi. Jedynie dla zdesperowanych i takich, którzy nie mogą znaleźć niczego innego.Atmosfera? Nie ma czegoś takiego.

xxx

mam mieszane uczucia czytając te wpisy, niczego konkretnego nikt nie napisał, zasada jest prosta takie forum powinno tym co szukają pracy coś podpowiedzieć, tzn. warto czy lepiej sobie odpuścić, jakich ludzi szukają z doświadczeniem czy raczej bez, jakie pieniądze są na początek i jakiego rodzaju umowa itd., przekomarzanie się i wypisywanie bzdur mija się z cele, czytanie takich rzeczy nie daje żadnej informacji, ile wizyt dziennie, gps ew. jakie samochody są we flocie, czy są częste rotacje, czy ktoś może napisać kilka prawdziwych informacji???? pozdrawiam

PIOTR LONDYN
@xxx

TO PRAWDA UWAZAM ZE PRACUJA TAM SAMI KRETYNI A SZCZEGOLNOSCI KTOS POD TYM NUMEREM 506379172 KOLES MA WYJEBANE NA KOGOS KTO CHCE ZROBIC ZAKUP HURTOWY WYSYLA CENY WYZSZE NIZ W ONLINE SKLEPIE MASAKRA TELEFON W WARSZAWIE NIKT NIE ODBIERA W LUBLINIE OD 3 DNI NIKT PORAZKA POWINNI ZAMKNAC TE FIRME POZDRAWIAM PIOTR Z LONDYNU

Magda

To napisz coś o wypłatach, atmosferze jakie auta czy gpsy itp ?

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Laboratoria Natury Sp. z o.o. na stanowisko Marketing Specialist? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?

qwerty

Brednie jak zwykle w tej pseudofirmie. Zacytuję słowa pewnego geniusza zarządzania z firmy "... co będę miał z tego, że zapłacę zaległą od ponad roku fakturę marketingową klientowi...?". Zwykłe cwaniactwo, arogancja i naciąganie. Podany przykład to tylko skrawek buty i głupoty z jaką ludzie muszą się tam spotykać każdego dnia.

xyz

Laboratoria można określić w kilku słowach: - idiotyczne pomysły; - brak szacunku dla ludzi; - pensja wystarczająca na frytki i chipsy - długi.

mikee
@xyz

100% racji. Firma zachowuje się jak rynkowy naciągacz.

maarrra

płacą nieźle (nie PH), ale trzeba być asertywnym

inka

Produkty są złe znam jeden szkodliwy ale cóż . Ta firma nazywała się kiedyś Laboratoria Danvanthari taki hinduizm a teraz to firma izraelska. (usunięte przez administratora)

iiiiiii

Witam mam pytanie jakie warunki obecnie oferowane sa w LN dla przedstawicieli handlowych??? i ogólnie czy firma warta zaufania

...
@iiiiiii

Wiecie jakie jest najczęściej występujące nazwisko w dziale sprzedaży tej firmy? - Frajer.

abc

Masakra, a nie firma.

ttt
@abc

to fakt

The Special One

zalezy od stanowiska ale jako PH system ustawiony jest na 1600 pln brutto ale teraz mamy liczone premie tylko raz na kwartał :-(

Roni

a jakie narzędzia pracy? jakie auto, oznakowane czy czyste? jak z GPSem? jak raportujemy tablet, komp czy inne narzędzie? za co można wylecieć? jak się produkty sprzedają? czy są jakieś narzędzia wsparcia dla farmaceutów?

The Special One

zarobki 2 tys , max 2,5 tys dla REPa. Na premie ciężko liczyć :-) są oczywiście na papierze ale i tak głodowe :-) W chwili obecnej bez pomysłu na ekspansję rynkową

ilo

Witam, napiszcie jakie są obecnie zarobki w LN, premie misięczne czy kwartalne, plany do wyrobienia?

uuuu

jaką dają podstawę ? ile można zarobić ?

Zik

Tak mogę pracować i pracuję w lepszej firmie- do tej pory nikt mnie nie wyrzucił. To najlepszy dowód na to że są ze mnie zadowoleni. Działa to w dwie strony. A u Was ani jednej dobrej opinii. Ktoś sztucznie broni firmy bo tak wypada.

zainteresowany

Jakie samochody dla repa? Czy jest gps? Jakie pieniądze-podstawa? 3000-4000 brutto czy 4000-5000 brutto czy 5000-6000 brutto czy więcej?

windykator

Zik - możesz pracować do nocy? czy wysyłać zamówienia z domu ? i nic nie robić! pracodawca mierzy pracownika jakością pracy i zaangażowaniem w nią, najlepiej jest narzekać a czy do końca byłeś w porządku ? jesteś o tym przekonany w 100% bądź obiektywny jeżeli wspominasz o inteligencji każdy pracuje na swoją opinię.

rihana

my również pozdrawiamy :)

gość

zaq - 2012-07-26 21:42:04 Opinie wygłaszane przez osoby na takich portalach to głównie słowa malkontentów i frustratów. Jeśli komuś nie chce się pracować, nie realizuje zadań to się nie dziwi, że narzeka. Notabene firma ma obecnie nowego prezesa i na kogo teraz nieroby będą zrzucać odpowiedzialność?nie jestem frustratką, nie jestem malkontentką i jestem SZCZĘŚLIWA, że już tam nie pracuję. Wiecie co to jest (usunięte przez administratora)? Było minęło. Odetchnęłam. Nie warto wracać nawet w myślach. A teraz rzeczywiście duże zmiany personalne na najwyższych stanowiskach nastąpiły, więc może to już inna firma jest. pozdrawiam pracowników LN

Zostaw merytoryczną opinię o Laboratoria Natury Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Laboratoria Natury Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Laboratoria Natury Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Laboratoria Natury Sp. z o.o.