Opinie o Bartłomiej Pikor Restauracja Błękitna Laguna w Kraków

counter
5 10 8 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

An Nowy wpis
 Rekomendacja

Polecam!

Marcin Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 167 dni.

A ile tu mozna zarobić jako kelner? Jaka pensja?

Lupo Nowy wpis

Stare jedzenie,brak dobrego kucharza,posiłki odsmażane,podczas jedzenia widać jak za barem kelner prasuje obrusy,bo jeden wszystko musi,dobrze że nie mają krów bo by je musiał wydoić!!!Jak był "Kazek" to restauracja miała swoją klasę,a teraz to bractwo!!!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 265 dni.

Jak szefostwo w Bartłomiej Pikor Restauracja Błękitna Laguna? Spoko traktują ludzi?

Małgorzata Koterla
 Rekomendacja

Bardzo polecam Byłam w tym lokalu na kilku dobrych uroczystościach, więc mogę coś więcej napisać. Jeżeli chodzi o jedzenie, to karta jest naprawdę urozmaicona, będąc na różnych imprezach zazwyczaj menu się nie powtarza(oczywiście to na + ), więc próbowałam naprawdę wiele rzeczy. Jeżeli chodzi o obsługę to trzeba przyznać, że się uwijają i stoły są w momencie posprzątane. Sale są 3, mnie przypadła do gustu ta na środku bo ma taras, a jestem osobą palącą???? jedno przyjęcie, było moje więc mogę napisać o właścicielu. Umówiłam się na spotkanie, Pan na mnie czekał, całe menu pomógł dobrać pod daną okoliczność (było to spotkanie z pracy) więc takie imprezy rządzą się swoimi prawami :)) szczerze, to restauracja na poziomie polecam, Pan właściciel podchodzi to sprawy konkretnie i profesjonalnie A przy tym z uśmiechem i umiał mi doradzić co lepiej wybrać, żeby moi goście byli zadowoleni i tak też było.

Ciam

Stanowczo odradzam. Jedzenie nie świeże. Mimo że impreza rezerwowana z dużym wyprzedzeniem czasowym, to na stół trafiła zbieranina z całego tygodnia po której cała rodzina chorowała.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 569 dni.

Wypłacają dodatkowe nagrody w Bartłomiej Pikor Restauracja Błękitna Laguna?

Zostaw merytoryczną opinię o Bartłomiej Pikor Restauracja Błękitna Laguna - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Bartłomiej Pikor Restauracja Błękitna Laguna
5/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Kornela Makuszyńskiego 2