Ultimate Fashion sp. z o.o. Mexx

Opinie o Ultimate Fashion sp. z o.o. Mexx

MYLY

Witam, Mexx jak i cały UF jest chory na nieuleczalną chorobę wymiany ludzi bez względu na ich umiejętności i zapał do pracy - niestety w UF ryba psuje się od głowy (a w głowie mają nieźle pomieszane- totalny brak organizacji, decyzyjności i co gorsza odpowiedzialności za swoje poczynania).

Zostaw opinię o Ultimate Fashion sp. z o.o. Mexx - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ultimate Fashion sp. z o.o. Mexx