P.H.U. Termal

Pruszcz Gdański

Opinie o P.H.U. Termal

okd

ale jak bardziej wysyłaj tutaj cv, taki Producent grzejników i suszarek łazienkowych wg nowoczesnego wzornictwa na wysokim poziomie to będzie perełka w cv

termal

Od dłuższego czasu nikogo nie zatrudniam, proszę nie nadużywać nazwy mojej firmy. W przypadku dalszych oszczerstw podejmę kroki prawne w celu pociągnięcia do odpowiedzialniści osoby naruszające moje dobra osobiste. Wystawione opinie są bezpodstawne i krzywdzące, a każdy pracodawca zna uroki zatrudniania pracowników. Pozdrawiam obie srony i życzę dobrej współpracy na froncie pracodawca - pracownik.

Re

miałem kilka razy stycznosc z ta firma podziekowalem niech ida w swoja strone

K4zych

...a taki niby "lojalny" i wymagający "lojalności". - wtedy chyba kiedy mu pasuje! Kolejna firma która chce zarobić na wszystkim - nawet na pracownikach. Żal!

nick

UWAGA! NIERZETELNY PRACODAWCA! Nie daje wykorzystywać urlopu, zatrudnia na najniższą krajową i potrafi zalegać z płaceniem wypłat! Nieuprzejmy i fałszywy!

Zostaw opinię o P.H.U. Termal - Pruszcz Gdański

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U. Termal