Opinie o Phu Termal Grzegorz Bagiński w Starogard Gdański

Phu Termal Grzegorz Bagiński
counter
3 3 6 5 1
Administrator Nowy wpis

Co sądzicie o wynagrodzeniu w P.H.U. Termal? Czy w ostatnim czasie uległo ono zmianie?

okd Nowy wpis

ale jak bardziej wysyłaj tutaj cv, taki Producent grzejników i suszarek łazienkowych wg nowoczesnego wzornictwa na wysokim poziomie to będzie perełka w cv

termal Nowy wpis

Od dłuższego czasu nikogo nie zatrudniam, proszę nie nadużywać nazwy mojej firmy. W przypadku dalszych oszczerstw podejmę kroki prawne w celu pociągnięcia do odpowiedzialniści osoby naruszające moje dobra osobiste. Wystawione opinie są bezpodstawne i krzywdzące, a każdy pracodawca zna uroki zatrudniania pracowników. Pozdrawiam obie srony i życzę dobrej współpracy na froncie pracodawca - pracownik.

Re Nowy wpis

miałem kilka razy stycznosc z ta firma podziekowalem niech ida w swoja strone

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

K4zych

...a taki niby "lojalny" i wymagający "lojalności". - wtedy chyba kiedy mu pasuje! Kolejna firma która chce zarobić na wszystkim - nawet na pracownikach. Żal!

nick

UWAGA! NIERZETELNY PRACODAWCA! Nie daje wykorzystywać urlopu, zatrudnia na najniższą krajową i potrafi zalegać z płaceniem wypłat! Nieuprzejmy i fałszywy!

Zostaw merytoryczną opinię o Phu Termal Grzegorz Bagiński - Starogard Gdański

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Phu Termal Grzegorz Bagiński