Szkoła Główna Handlowa

Opinie o Szkoła Główna Handlowa

Julita

Czy ktoś z forumowiczów może podzielić się informacjami na temat pracy w Szkole Głównej Handlowej? Czy SGH zatrudnia w tym momencie nowych pracowników?

oddo

Dosyć często pojawiają się ogłoszenia do SGH @wito, na tą chwilę poszukują specjalisty do spraw badań, jednak w tym przypadku mają dosyć wysokie wymagania, ponieważ wykształcenie tutaj jest bardzo ważne i musisz mieć co najmniej magistra, a także doświadczenie

byly pracownik

Powiem krótko; KOLESIOSTWO i nic więcej. Na niektorych stanowiskach osoby nieodpowiednie załatwione po znajomości.

Zostaw opinię o Szkoła Główna Handlowa - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szkoła Główna Handlowa