Zelmer

Opinie o Zelmer

Patrycja

@andrzej Twoim zdaniem obciach tam pracować? I tylko dlatego uciekają? Czy może jednak jest inny powód, dlaczego ludzie nie chcą pracować w firmie Zelmer? Mógłbyś nam wszystkim uzasadnić?

andrzej

obciach i tyle. Stamtąd ludzie uciekają i to najlepsze wyjście

Land

Jeśli chodzi o całe podkarpackie, to moim zdaniem plus

kc

a może zamiast bajek, że "jak płacą na czas, to super" /mają obowiązek; łaski nie robią.../ ktoś wreszcie napisze, że pracowników zostało już niewielu, bo są pod bsh i tylko się czeka, aż się zwolnią /jak ktoś może, to tak robi/. Jak nie, to zwolnią ich. I tyle w temacie

spo
@kc 01.08.2016 19:33

to prawda. Atmosfera fatalna. Chore mowy demotywacyjne od dawna zdemotywowanego pseudo szefa... , który jest przez zasiedzenie. Góra była z układu brak traktowania ludzi z szacunkiem Jeżeli z dużego biura warszawskiego zostało parę osób i ze 3 zdegradowanych dyrektorów, których wtłoczono do bsh i tylko przebiera się nogami, kiedy wylecą, to pokazuje, co się dzieje. Bsh ma pełno innych marek. Z. od dawna ważna i dobra nie jest

bp

wymiana pracowników nie polepsza atmosfery na pewno promocje przez układy od odchodzących dyrektorów dla słabeuszy = świetni fachowcy odeszli więc, bo musieli marka spada; zresztą bsh ma pełno marek pod sobą i swoje strategie dyrektorzy w biurze warszawskim całkiem zdegradowani; całość to farsa

andrew

Szanowni, Firmę nabył koncern BSH w 2013r. i od tego czasu są notoryczne zmiany - strategiczne i operacyjne. Od listopada 2013 do marca tego roku było znacznie lepiej, zmiany na plus w sprawach dotyczących pracowników, bo nowa osoba dobrze tym kierowała i szanowała ludzi. Potem znowu wrócili do nienormalnych układów.

allo

80% biura to osoby zatrudnione w zeszłym roku, wypowiedzenie dostała raptem jedna osoba.

fjucier

Rotacja tam jak na strzelnicy w korei północnej.

Don

Przeciez Zelmera juz nie ma! Przespaliscie czy co? BSH ich kupil! Wiec jesli juz to tam piszcie o prace i po niemiecku

gfjmkl

szukam pracy i nie wiem jak mam postrzegać tą firmę, wysyłać CV czy też nie....Jak jest na dzień dzisiejszy,jak można opisać atmosferę pracy w firmie i jak wyglada sprawa związana z rozmową kwalifikacyjną? czy wynagrodzenie jest wyplacane terminowo i w calosci czego spodziewac sie na rozmowie dziekuje bardzo za odpowedzi

paweł

trzymają uzgodnienia i jasno mówią na finalnej rozmowie zatrudnienie na etacie, umowa o pracę - okres próbny standardowo 3-mies jak ktoś chce pracować, a nie - liczyć na cuda, to O.K.

Quark

Nie polecam, trzymajcie się z daleka....nie dotrzymują uzgodnionych warunków z rekrutacji...

Dyrektorki juz niet. Zastapil ja ambitniak z fmcg czyli znajomek \"gory\" gdyz tez z tej samej firmy fmcg. Ocena w skrocie: polaczenie \"komuny\" +uklad fmcg+brak kompetencji! Struktura maciezowa nad ktora nikt nie panuje. Szofostwo nie rozumie co to budzet ale wiedza co to P&L i stosuja do kazdego zamowienia ha ha ha.... Pracownicy w duzej czesci ok. Najgorsze sa procedury....tak skomplikowane, ze czas zalatwienia najprostszej sprawy minimum 1 mies. Czesc tematow zalatwia sie w Wawie a czesc w Rzesz.... Marka Zelmer poki co mocna ale oddaja rynek a liderstwo nie dane jest na zawsze.

Kate Winslet

Dyrektorka sprzedaży nie zna się na branzy i samych debili zatrudnia. Przykre, ale prawdziwe.

A gdzie aplikować tzn. adres i na jakie stanowiska potrzebują?

Witam, jak chcesz pracować jako przedstawiciel to firma super, atmosfera też super. Dużo się nauczysz i fajni ludzie tam pracują.

Gabriel Garcia Marquez

Dodaj opinię na temat pracy w Zelmer Market S.A. Jaka atmosfera, relacje międzyludzkie i zarobki??

Zostaw opinię o Zelmer - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zelmer