Zelmer

Rzeszów

Opinie o Zelmer

Pigwa

Firma zelmer nie istnieje od dwóch lat, jest tylko fabryka, która produkować będzie niedługo sprzęt tylko Boscha. Bosch zniszczył markę.

wiesio
@Pigwa przedwczoraj, 16:02

uzasadnij dlaczego nie będzie długo produkować bosch chce zawalić swoimi produktami fabryke przestarzały wodnik idzie do lamusa teraz likwidują dział kuchenny i ludzi wywalaja na pdo

użytkownik zarejestrowany

@Zelmerówa skąd wiesz o tym? Warto na forum uzasadniać swoje zdanie i dać potwierdzenie takim informacjom. Dla osób poszukujących informacji o firmie to bardzo ważne..

Zelmerówa

Firma Zelmer nie istnieje od 31 grudnia 2016 r.

użytkownik zarejestrowany

@Karol nie ma reguły, ale może tak być. Ale może jednak jakiś pracownik pokusi się na opisanie aktualnej sytuacji w firmie? Jak widać jest zainteresowanie opinią o firmie, więc ważne, by takie opinie o Zelmerze się pojawiały/

Karol
użytkownik zarejestrowany

Mam wrażenie, że w firmie jest bardzo dobrze i dlatego nie chce się nikomu siadać i pisać co się aktualnie dzieje!

Zadowolony

Miałem uszkodzony express do kawy po gwarancji napisałem maila ze nie mogę nigdzie kupić uszkodzonej części serwis tez jej nie miał koniec produkcie tego modelu . Jakie było moje zdziwienie dostałem nowy ekspres niesamowola historia Zelmer jest super firma . Podziękowanie dla ludzi tam pracujących i Pana Maranda D

Zadowolony

Miałem uszkodzony express do kawy po gwarancji napisałem maila ze nie mogę nigdzie kupić uszkodzonej części serwis tez jej nie miał koniec produkcie tego modelu . Jakie było moje zdziwienie dostałem nowy ekspres niesamowola historia Zelmer jest super film . Podziękowanie dla ludzi tam pracujących i Pana Maranda D

użytkownik zarejestrowany

Czy coś nowego w firmie się wydarzyło? Brak nowych wpisów od sierpnia 2016!

beks
użytkownik zarejestrowany

@walny a kto mi może coś konkretniej powiedzieć o stażach oferowanych w firmie? interesuje mnie stawka oraz czas trwania takiego stażu w waszej firmie.

beret

Dział HR pisze krzepiące maile na tym forum bo coraz trudniej zbajerować potencjalnych praconików:/

Ryszard

Syf!!! Kiła!! Mogiła!!!

berecik

mina przeciwczołgowa nie do przejscia przez jednostke

robol

H.W.D.M.T.

z metra cięty

to nie praca to przyjemność

mały

jak temperatura na hali?

malutki

Przejęcie przez boscha jest szansą dla zelmera i pracowników, boga za nogi złapaliśmy... Sciema, sciema i do przodu.

misiu

Orientuje sie ,ze praca w ZELRZE idze na 1/8 gwizdka ale zamowien nadal nie ma,wiec szykuja sie spore zwolnienia,oraz dlugie przestoje.

Rysiu

Orientuje ktoś się jak z produkcją w fabryce Zelmeru? dalej na pół gwizdka czy może już normalnie idzie?

robertus45

O czym piszesz kili..Popytaj może pracowników Zelmeru o Warunkach pracy,stres,nerwówka itp.A spadek sprzedaży?Juz drugi miesiąc produkcja idzie na pół gwizdka tylko,bo brak zamówień.

bla bla

jakie są w tej chwili zarobki w Zelmer ?jakie godziny pracy? jedno wiem..nie macie na co narzekać bo żadne święta nie pracujecie ;)

kicia

Lider Robert S nie nadaje sie na lidera.Jest msciwy i bierze lapowki w postaci alkoholu.

kitek

Witajcie Może mi ktoś coś powiedzieć o perspektywie pracy w obszarze Jakości w Zelmer Pro Jest szansa się załapać np. do kontroli jakości?

iti

Witam, dosyć sporo tych przykrych komentarzy na temat firmy ZELMER... Mam pytanie: orientuje się ktoś jak wyglądają tam warunki pracy na stanowisku lider logistyki???

Murzyn

Głównie degradują na podstawie relacji prywatnych pomiędzy relacjami między zwykłymi pracownikami a kierownikami itp.

Helena Novická Pardubice-Czechy

W Czechach również mają powodzienie wyrobki Zelmeru, moja córka kupuła sobie odkurzacz jest na sucho i na mokro i ja też postanowiłam kupić taki, dzisiaj mi go dostarczą pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów

Robią z ludźmi co chcą,degradują kierowników do zwykłych pracowników,nowo przyjęci na najniższej krajowej,lub przez agencję, zatrudnionych na stałe jest niewielka ilość ale chętnie by się ich pozbyli. Młody zarząd,nie ma pojęcia o pracy,liczą się słupki,wydajność i porządki,szukają oszczędności wdrażając materiały tańsze,gorszej jakości.Nierówne płace na tych samych stanowiskach.Gorąco w lecie,klimatyzacja włączana jest w zakładzie jak ma się pojawić ktoś ważny.Zmuszają do nadgodzin i ich odbierania kiedy im pasuje,a urlop wypoczynkowy planuje zakład,pozostawiając pracownikowi 10 z 26 dni do swojego zaplanowania.Plusem jest że zakład zawsze wypłaca wynagrodzenie ,ale kwota na dzisiejsze czasy i pracę jaką się wykonuje jest marna.(w stresie,w zakładzie zamkniętym,niepłatne nadgodziny,praca w soboty i niedziele na trzy zmiany,wyrobienie normy dziennej wyższe niż była w akordzie).

Murzyn

W Zelmerze jak się zaczęło pracować 20 lat temu, to można zarobić 2-3 tyś. jako zwykły pracownik. Teraz jakby ktoś się przyjmował to płaca minimalna, wysyłanie na bezpłatne urolpy itd, średnio na rękę w takim przypadku wychodzi z 1100 zł. Możliwośći awansu nie ma, a praca nudna i nierozwojowa. Odradzam, chyba że ktoś ma IQ poniżej 50 to może mu się ta robota spodobać.

aplikant

A ktos moze sie wypowiedziec na temat Menadzerstwa i Szefostwa ? Czy to sa doswiadczeni, starsi ludzie, czy mlodzi yuppies ?

byly pracownik

Jezeli bedziesz mial szczescie i dostaniesz sie tam przez zelmer nie przez agencje to zarobisz 1200 . Atmosfera jedna z najgorszych jakich widzialem w pracy , ludzie zakalmani , msciwi , jak ktos zobaczy ze masz lepsza prace od niego zrobi wszystko zeby cie dobic . Warunki pracy wygladaja tak ze jezeli bedziesz tam pracowc w okresie wioseno - letnim to polecam brac do pracy 2 koszuli na przebranie jest tam gorac i duchota . Szefostwo sie wywyzsza , podpadniesz albo wykarzesz checi do pracy zmieszaja cie z blotem pozdro

S.P.Q.R.

karola powiec mi dokładniej chciał bym się dowiedzieć wiecej jak byś mogła;)

karola

dokładnie zgadzam się z Twoim zdaniem banda [usunięte przez moderatora]prostaków w osobach liderów

Anonim

Nie świadczy o niczym! Zelmer wcale nie dba o swoich pracowników. Tyrasz bo musisz a tylko pseudo-kadra managerow tapla sie we własnym sosie. Zdecydowanie nie polecam

klemensia

ahahahahaha ale dobre!!!!!!!miła atmosfera ahahahahahaha

Sprzedawca

Nie pracuję w Zelmer ,ale pracując w sklepie z AGD i wiem ,że Zelmer się najwięcej sprzedaje a samych reklamacji ma najmniej. Myślę ,że to o czymś świadczy.

Witam. Czy ktoś może napisać jak się pracuje w Zelmerze jako przedstawiciel handlowy. Interesuje mnie jaka jest atmosfera, jakie zarobki i czy asortyment ma wzięcie. Za dodatkowe informację z góry dziękuje. Pozdrawiam. Piotr

Mam pytanie.Sa moze przyjecia do pracy?

Robert Matyszczak

Niestety ze względów rodzinnych pracowałem w Zelmerze bardzo krótko mogę potwierdzić że jest to firma z niesamowitą atmosferą . Przyjaźni i rzeczowi pracownicy wspierani przez szefostwo to potęga Zelmera .

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Zelmer solidna, profesjonalna, wyczerpująca. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... 4. Atmosfera i ludzie tam pracujący są ...świetni . Najbardziej podobało mi się w Zelmer:atmosfera,zarobki,umowa o pracę Najbardziej nie podobało mi się w Zelmer:praca na drugą zmiane i brak klimatyzacji

Zostaw opinię o Zelmer - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zelmer