Opinie o Nivea w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Nivea. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Nivea o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nivea w Poznań

Szczęśliwy Człowiek

Jak nie masz rodziny, jak nie masz co robić to zatrudnij się w Nivea oni zadbają o Twoją każdą wolną chwilę :) To jest praca dla pracoholików. Dla normalnych ludzi nie polecam, bo kończy się to " brakiem kontaktu z własnymi dziećmi a w najgorszym wypadku rozwodem. Ludzie bardzo fajni, robota też ale trzeba mieć świadomość jak to się może skończyć. Podziwiam ludzi, którzy lubią takie klimat.

Na jaką pensje może liczyć pracownik biurowy ? Specjalista ds. kadr, logistyki itp.

Nat

Cześć, widziałam ofertę dla studentów na półroczne praktyki w marketingu. W ogłoszeniu było podane, że atrakcyjne wynagrodzenie, czy ktoś się orientuje, co to znaczy? ;) Nie podali też zadań, więc jak ktoś był na takim stażu, to chętnie się dowiem, czego można się tam nauczyć.

Miki
@Nat

jeśli zależy tylko na kasie to przyjdź w przeciwnym wypadku ....... omijaj z daleka Gnieźnieńską bo jeszcze Ciebie złapią i wcielą siłą ;)

Nat
@Miki

To chyba dobrze, czemu nie :D niech wcielają, ja mam czas, chętnie zamienię na pieniądz. Czekam tylko aż ktoś mi powie co taki magik praktykant robi ;D

Nata
@Nat

Taki Magik bedzie przez 1,5 roku rzucany po wszystkich dzialach, bedziesz nawet ph. Po tym okresie dostaniesz propozycje pracy, popracujesz w tym cyrku pol roku i zmienisz prace na lepsza:)

DajcieSpokoj
@Nata

Jak można wierzyć Twojej opinii skoro mylisz program rozwojowy Blue Horizons z praktykami? ...

Romeo

Dla mnie praca marzenie. Jak kobiety noszą legginsy to chętnie biorę nadgodziny. Miło jak stringi widać

Przedstawiciel Handlowy

Pierwszy etap bardzo fajny.Panowie na wysokim poziomie.Bardzo dbali o atmosferę rozmowy.Jedna scenka z typu proszę przekonać mnie abym kupił od Pani ten długopis.

Drugi etap:Z czym kojarzy się Pani firma Nivea. Atmosfera nieprzyjemna.Pytania o firmę w której pracuję obecnie: ile osób PH ,ilu kierowników,szkolenia,struktury,premia za co?

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Sebastian

Hej w odpowiedzi na domniemania iż to ja wypowiadam się na temat mojego byłego regionalnego informuje iż wszyscy którzy mnie znają wiedzieliby o tym ze się podpisuje :) Polecam firmę jak i region Lublin przynajmniej połowa ludzi jak i szef to świetni ludzie . A jeśli chodzi o mnie cos mi nie pasowało i przeszkadzało w pracy na 100% to się zwolniłem . Polecam tą technikę wszystkim co narzekają ...!ps Regionalny z Gdańska to jest gość ! :)

@Sebastian

Gość bo donosi na kolegów by uchronić swój tyłek? No jeśli to jest wyznacznik to szacun masz świetny wzór.

Sebastian
@Marek

Donosi na kolegów ? Mnie o niczym takim nie wiadomo . Zreszta mało mnie to już interesuje . Polecam Ci zrobić to co ja zmienić prace i zapomnieć o Nivea. Jasne ze mógłbym wylać wiele żali zdradzić kilka firmowych sekretów itp. Ale czy o to tutaj chodzi ? Nigdzie i nigdy nie jest super . A jeśli rzeczywiście jest Ci tak złe a nadal tam pracujesz to wcale nie jest mi Ciebie żal . Pozwolisz tez ze już nie będę się wypowiadał bo to już nie mój cyrk ani małpy :)

Jeseli nie polecasz Lublina i Krakowa to chyba nie masz pojecia co sie dzieje w Gdansku i Poznaniu, mozna jedynie powiedziec ze uczen przerosl mistrza...

Grzesiek

W Gdańsku jest masakra, no ale czego wymagać po takim zakompleksionym chłopaku z niewyobrażalnie wielkim ego. Nie zawsze motor wszystko załatwia. Poznań powoli się układa, dziewczyna zaczyna sięgać do lepszych wzorców.

Olek
@Grzesiek

Jak jej sie w glowie uklada to Ty chyba Tobie sie przestalo ukladac...

Do tego co by chciał pracować

Nie wiem w jakim regionie miał byś pracować , jeśli to chodzi o region lublin lub kraków to sobie daj spokój ,regionalni totalna porażka .

ten co by chciał pracować

CZEŚĆ Czytałem opinię na stronie i ... mam rozmowę o prace na PH aczkolwiek bardzo się zacząłem zastanawiać czy pójść ... powiedzcie proszę ...ile zarabia przedstawiciel (pracując tak jak piszecie po paręnaście godzin dziennie) jakie są targety i dlaczego niewykonalne ? Premia jest złożona z paru części czy z jednej (bądź z paru natomiast i tak nici z niej jeśli się wszystkich poszczególnych pod-targetów nie zrealizuje )??

Milutka
@ten co by chciał pracować

Podstawa to okolice 3200 netto, dodatkowo premia - w skrocie bez tlumaczenia na chwile obecna niemozliwa do realizacji dodatkowo obciazona ogromny stresem i ciaglym tlumaczeniem sie. Dodatkowo auto do dyspozycji i pakiet socjalny. Najgorsze regiony do pracy to te gdzie jest najwiecej wakatow. Dobra rada - poszukaj pracy gdzies indziej...

@ten co by chciał pracować

Jezeli masz dobra prace raczej bym nie ryzykował, jezeli slaba to warto sprobowac a byc moze Tobie sie spodoba.

Wieloletni

Jaka jest sytuacja w firmie i terenie to widać po mnogości ofert pracy w Nivea na portalach. W terenie, uciekają przedstawiciele gdzie się da - pytasz dlaczego? Dlatego, iż ich przełożeni nie nadają się do kierowania ludźmi, szuka się takich co za 5 tys netto zapominają jakie są priorytety w życiu i zaczynają pracować po 16 godzin dziennie oczekując od PH tego samego. Oczywiście premie są nie do wykonania, więc zostaje podstawa. Podobna sytuacja w biurze, ilosc pracy tak duża iż normalnościa jest zabieranie pracy do domu, dzien w dzien. Słoiki menedzerowie będący tydzień poza domem pracują ile się da najlepiej 24h i oczekują od Ciebie tego samego. Myśle iż sąd pracy to kwestia czasu w tej firmie. Szkoda, że dobra Nivea gdzieś sama się pogubiła w tym wszystkim. Smutne jest również przyzwolenie działu HR na mobingowanie handlowców i trzymanie menegerów, którzy takie praktyki wykonują. Obecnie NIE POLECAM moooooże za pare lat.

Ktoś

Pracuję w tej firmie już jakiś czas, więc mam porównanie z tym jak było wcześniej. Nigdy nie było kolorowo, ale to co się dzieje teraz to parodia pracy na produkcji. Zatrudniają ludzi przez serwis, jak leci Bez żadnych wymagań. Totalnych niedorozwojów, alkoholików, ogarniętych inaczej. Z nimi nie da się pracować nie wpadając w depresję. O Ukraińcach też nie można dużo dobrego powiedzieć, leserzy i opierdalacze. Są wyjątki,ale nieliczne. Ogólnie nie polecam pracy w tej firmie.

Zadowolony
@Ktoś

Piszesz takie negatywne opinie ale jednak pracujesz.Daj spokój z takimi opiniami.Praca jak każda inna. Nie jest tak źle jak piszą tutaj co niektórzy. Przez takie opinie ludzie fajni nie chcą przychodzić. Ale na zakładzie jest opinia że im gorzej się mówi to lepiej dla nas bo jesteśmy bezkonkurencyjni.Tego typu myślenie powoduje, że za parę lat może tego zakładu już nie będzie i co niektórzy najbardziej narzekający będą płakać.

XXX

Praca w Firmie Nivea to koszmar. Brak ladu i skladu, brak jakiejkolwiek logiki i porzadku. Praca po wiele godzin dziennie, nadgodziny nieplatne. Pensja OK, ale nie jakas super - wiele firm w Poznaniu oferuje podobne. Ludzie uciekaja z tej firmy , kierownictwo Masakra, Szkoda czasu. Tylko do Sadu Pracy podac.

Szeregowy

W końcu wrzucam swoją opinie. Podziele ją na 2 eptapy: sama organizacja i ludzie. Firma/organizacja - Zarobki niezłe, pakiet socjalny, medicover, przedszkole, premie itp. Uczysz się kultury corpo (w idei nie jest zła), masz szkolenia miekkie, spotkania, wyjazdy, można to polubić. Dodatkowo działanośc charytatywna. W tym miejscu moge powiedzieć, ze to niezła piaskownica, w której fajnie jest zacząć. Jednak patrze tu z punktu widzenia pracownika centrali a nie PH.Bo tu zaczyna się ciekawie. Faktycznie pracuje się od 8 do 20, często cele sa niejasne, nielogiczne warunki, które sa nie do zrealizowania. Pod spodem dzieją sie grube wałki. Co do stanowisk, to trudna kwestia, są szefowie za których poszedłbyś w ognień, sa tacy, których powinna wstydzić sie cała firma. Też prawdą jest nepotyzm (powracają ludzie zwolnieni, którzy nie wylecieli za nic), klepanie sie po ramionach i takich osób, które nie przypasowały władzy (niekoniecznie tym, co byli złymi pracownikami). Chyba w sprzedaży terenowej jest najgorzej, ale to jest praca obciązona takim ryzykiem (szefowie regionów... pomijam to milczeniem). Ludzie w firmie sie wykruszają i zaczyna byc za dużo młodych gniewnych, może nie całkiem głupich, ale bez doświadczenia. Zaczyna się to chwiać. Ostatnią rzeczą jest to, ze preferowani pracownicy to ludzie, którzy skończyli akademie ekonomiczną, tak jakby to już z miejsca dawało im status profesjonalisty, prawda jest zupełnie inna - są słabi. Ostatnią rzeczą są zwolnienia, to jest zupełna masakra, ni z tego, ni z owego pod koniec miesiąca zapraszali kogoś, wręczali umowę do podpisania i w ciągu 5 minut opuszczał firmę. To jest chyba najgorszy możliwy sposób pokazania jak nie szanuje się człowieka. Aktualnie rozglądam sie po rynku, po pracy w firmie nivea mimo wszystko jest łatwiej znaleźć pracę, bo firma ma renomę.

Ambitna

Ubiegajac pytania o prace w terenie, ktore pojawia sie w zwiazku z odejsciem paru PH, odradzam kazdej normalnej osobie prace w tej firmie. Obecnie wiekszosc PH panicznie szuka pracy. Niestety nie da sie obecnie pracowac w tej firmie, przez jedna osobe i jej chore nierealne ambicje cala firma stara sie zrobic nierealne zalozenia i plany. Ciagla atmosfera mobingu, non stop rankingi i ostrzezenia dla osob, ktore sa na dole. Normalnoscia jest to ze przelozeni i dyrektorowie wysylaja maile po nocach pracujach chyba 20 godzin dziennie. Ludzie zapomnieli, ze maja rodziny i tak nie powinna wygladac normalna praca. Zero kultury pracy. Rowniez zarobki nie sa niczym szczegolnym na obecna chwile. Wiekszosc firma na rynku placi tak samo. Obecna sytuacja w firmie nadaje sie jedynie do sadu pracy. Odradzam i Pozdrawiam

@Ambitna

Najgorzej jest na północy w pomorskim i warminskim. Regionalny bez wykształcenia, za to stale z palcem w tyłku RG.

@Ambitna

A jakos na produkcji kobiety pracują po x lat i jakos nie narzekają i zarabiają mniej od pani bo maja 2500zł na reke na 3 zm.

Lenovo
@oli

Nie narzekają? Raczej siedzą bo nie mają perspektyw albo pomysłu na siebie pracując całe życie w jednej firmie. Na szczęście jest kilka osób które się obudziły i postanowiły coś zmienić w swoim życiu.

@Lenovo

A ty myślisz ze w innych firmach jest tak super przyjdź tak doo krafta albo kimbala to zobaczysz gdzie będziesz mieć lepiej pod wzglendem pracy i płacy.albo unilevera stamtąd ludzie tez odchodzą prawda jest taka im więcej ludzi pracuje bo duzy zakład tym większy bajzel.

Lenovo
@oli

I przez akceptację takich postaw, co Ty prezentujesz, jest jak jest. W innych firmach też jest (usunięte przez administratora) czyli to, że u nas jest (usunięte przez administratora) jest ok?

produkcyjna
@Lenovo

WEZ już przestan jest jak jest gdzies trzeba pracować nie ma idealnego zakładu pracy gdzie jest miodzio nie te czasy a poza tym najgorzej nie jest na produkcji bo ja pracuje w tym zakładzie 15 lat najgorszych pieniędzy nie mamy jako dziewczyny itp.

Agnieszka

W sieci pojawiła się nowa oferta pracy w Nivea na stanowisko specjalisty ds. transportu morskiego i lotniczego. Osoba podejmująca zatrudnienie będzie odpowiedzialna za m.in. rezerwowanie transportów na platformie bookingowej. W zamian pracodawca oferuje umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet benefitów i np. naukę języka obcego. Czy możliwość podnoszenia kompetencji językowych mają w tej firmie wszyscy pracownicy?

Biuro
@Agnieszka

Tak, maja wszyscy. Jak skonczysz prace o 19-20 i w domu skonczysz zaleglosci o 22 to od 22 do 6 rano bedziesz miec czas na nauke jezyka. Oczywiscie najlepiej jak nie masz rodziny.

Cinek
@Agnieszka

Podpinam się pod pytanie. Wiem, że nikt nie poda mi tu konkretnych liczb, ale czy zarobki ponad 4000 netto wchodzą tu w grę? Mam duże doświadczenie w tej branży

@Cinek

TAK

micky
@Agnieszka

wszyscy chyba żartujesz, dla wybrańców

pilot
@Agnieszka

Nie, nie wszyscy mają możliwość podniesienia kompetencji językowych. A już ZWŁASZCZA nowo zatrudnione osoby, od których na starcie wymaga się znajomości języka na pewnym poziomie, mogą o tym zapomnieć.

Mag

Witam jak wygląda praca na magazynier jaka stawka ??, często pojawia się ogłoszenie na Pracownik Działu Logistyki Produkcji ludzie tak szybko odchodzą duża jest rotacja na magazynie?? jak się pracuje jaka atmosfera??

Robert
@Mag

Przyjdź zobacz ocenisz

@Mag

To, że taka tam jest rotacja to nie przypadek, uwierz mi.

Nnnn

Jedno słowo nepotyzm i ........ wszystko jasne.

Ogolnie generalnie rzecz biorac to jest Praca marzen lepszej na rynku pracy nie znajdziecie.

Motocyklista
@anonymous

Co Ty bierzesz człowieku? No chyba że poprzednio pracowałeś przy segregowaniu odpadów

Doktor
@anonymous

Kolega zapomniał wziąć leków :)

Ciekawy

To więc może niech ktoś wypowie się ile tak na prawdę otrzymuje się netto na tej naważalni?

@Ciekawy

Nawazalnia 2500 plus mobing i chory kregoslup

operator

W firmie nie ma żadnego mobbingu.To wypowiedzi rozżalonych były pracowników lub obecnych którzy boja się konkurencji. Nie bójcie się pracy w fabryce tu jest naprawdę ok.

@operator

Hahhaha ok ???? Na nawazali pracowały trzy osoby ktore nie wytrwały trzech miesięcy odchodząc z pracy przed upływem okresu próbnego nie mając na miejsce innej pracy mówi samo za siebie mowa tu o dwóch panach co przyszło z biofarmu i o Krzychu ktory przyszedł z Unilever

oli

Ciekawe bo gdyby było tak zle to nikt by nie pracował a jakos tu pracownicy robia po 20 lat w tej firmie czy 10 lat np. dziewczyny wiec widocznie w miare płaca co x lat tu dziewczyny pracują i fajny socjal tez jest.

@oli

Tyle tylko ze to dziewczyny co tu pracują od początku, przyszly tu zaraz po szkole wiec one nie znaja innego swiata poza BMP/Nivea/Lechia.

@operator

Chyba nie pracowałeś na produkcji :)

iga
@robot

Nie wszystkie ja się zatrudniałam 7 lat temu i jestem zadowolona w miare z pracy na produkcji i z wypłaty i fajnego socjalu a przyszłam z innej firmy tu za więcej wiec mam porównanie.

robert

totalny syf, trzeba uciekać bmp i nivea najszybciej jak się da, po prostu buractwo przejęło władzę tzw. managerowie od urodzenia, został menagerem bo ciocia załatwiła i tak się ciągnie po skończeniu studiów w koziej Wólce wielki manager jeden z drugim. Atmosfera nie do zniesienia.

Polak
@robert

Człowiek może wyjechać ze wsi ale wieś z człowieka nigdy nie wyjdzie. W nivea władze mają ludzie którzy całe życie byli kopani w dupe,a tu wielki pan kierownik pokazuję jaki jest naprawdę tzn. Potwierdza się to od czego zacząłem swoją wypowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o Nivea - Poznań

• Jak się pracuje w Nivea?

Zobacz opinie na temat firmy Nivea tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nivea?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 1 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nivea?

Kandydaci do pracy w Nivea napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nivea
2.6/5 Na podstawie 303 ocen.
  • Gnieźnieńska 32
    61-021 Poznań