Wawel - Imos International S.A.

Kraków

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 60 ocen.

Wawel - Imos International S.A.
2 60 6 1

Opinie o Wawel - Imos International S.A.

Administrator

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Wawel - Imos International S.A. o opisanie świeżej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Cezary

Czy firma normalnie funkcjonuje?

Administrator

Możecie opisać teraźniejszą sytuację Wawel - Imos International S.A.? Przyda się to wielu osobom zainteresowanym pracą tam.

max

tak jest, to nie jest rozmowa w cztery oczy tylko forum praconicze ,wiec nie sorry ale nikt nie musi przedstawiac sie tutaj wedle twoich wymagan, chodzi o to by ktos mniej wiecej okreslił i napisał ile mozna sie spodziewać na niektorych stanowiskach,skoro pytaja o to zainteresowane osoby to amja już doswiadczenie

tak jest

wybacz "kami" abstrahując od wątku, i któregokolwiek hotelu by dyskusja dotyczyła, najpierw powinno się pochwalić swoimi dokonaniami zawodowymi, przedstawić doświadczenie, kompetencje a dopiero późniejj pytać o wynagrodzenie...

była pracownica

ja tam pracowałam i nie podzielam entuzjazmu-szkoda słow jednak nie polecam nikomu pracowac w hotelu grand/wawel imos-niestey (usunięte przez administratora)

ralf

coś w tym jest

anonim

To jest miejsce , gdzie warto popracować. Nabierzesz doświadczenia, wymagają ale o to chodzi. Praca z prestiżem, potem w CV świetni się prezentuje.

anonim

Jest w porządku, wypłaty na czas

Zostaw opinię o Wawel - Imos International S.A. - Kraków

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wawel - Imos International S.A.