Wawel - Imos International S.A.
counter
2 61 16 5 1
Pytanie Nowy wpis

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Wawel - Imos International S.A.?

Józek czerwononosy Nowy wpis
@Pytanie

Nigdy

Julka Nowy wpis

Przesadzacie z narzekaniem. Nie zawsze jest z górki ale z pewnością nie jest źle.

Adam Nowy wpis
@Julka

no bo jest tragicznie

Gość

Nie polecam tego pracodawcy. Tak jak piszą poprzednicy jest problem z finansami. Trzeba pilnować, chodzic i sie prosic o pieniadze

Gregor

Trudno znaleźć opinie o firmie, wprawdzie słyszałem sporo dobrego ale. Dlaczego na forum taka pustka?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Anna

Dzis po 9 latach kiedy tam pracowalam dostalam pismo od komornika, ktory jest pelnomocnikiem hotelu Grand, ze mam zaplacic skladki ZUS. To jest mam nadzieje zart. Dodam tylko ze nie dostalam za ostatni miesiac wynagrodzenia wowczas dyrektorka hotelu wysmiala mnie gdy upomnialam sie o wyplate, mysle ze wnioski nasuwaja sie same.

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Wawel - Imos International S.A. o opisanie świeżej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Cezary

Czy firma normalnie funkcjonuje?

Możecie opisać teraźniejszą sytuację Wawel - Imos International S.A.? Przyda się to wielu osobom zainteresowanym pracą tam.

max

tak jest, to nie jest rozmowa w cztery oczy tylko forum praconicze ,wiec nie sorry ale nikt nie musi przedstawiac sie tutaj wedle twoich wymagan, chodzi o to by ktos mniej wiecej okreslił i napisał ile mozna sie spodziewać na niektorych stanowiskach,skoro pytaja o to zainteresowane osoby to amja już doswiadczenie

tak jest

wybacz "kami" abstrahując od wątku, i któregokolwiek hotelu by dyskusja dotyczyła, najpierw powinno się pochwalić swoimi dokonaniami zawodowymi, przedstawić doświadczenie, kompetencje a dopiero późniejj pytać o wynagrodzenie...

była pracownica

ja tam pracowałam i nie podzielam entuzjazmu-szkoda słow jednak nie polecam nikomu pracowac w hotelu grand/wawel imos-niestey (usunięte przez administratora)

ralf

coś w tym jest

To jest miejsce , gdzie warto popracować. Nabierzesz doświadczenia, wymagają ale o to chodzi. Praca z prestiżem, potem w CV świetni się prezentuje.

Jest w porządku, wypłaty na czas

Zostaw merytoryczną opinię o Wawel - Imos International S.A. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Wawel - Imos International S.A.