Opinie o Stara Drukarnia-Restauracja w Ruda Śląska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Stara Drukarnia-Restauracja. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stara Drukarnia-Restauracja o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stara Drukarnia-Restauracja w Ruda Śląska

Krakus

Fatalna obsługa.Traktowanie pracowników przez szefostwo karygodne.

Lidia
@Krakus

Dlaczego tak uważasz? Jesteś świadkiem jakiejś niemiłej sytuacji? Szefostwo było chamskie w stosunku do pracowników przy gościach, czy jak? :O

Natalia
@Krakus

A w stosunku do Ciebie jacy byli? Też mocno niemili?

Paulina Nowy wpis
@Krakus

Podpisuję się rękami i nogami. Zwykle złodziejstwo gdzie się płaci duze pieniądze żeby gościom nie brakowało a tu pol jedzenia nie odniesione. I jeszcze zrobią z ludzi jakiś nie "nazartych" jak 1/3 gości obiadu nie zjadła po prostu bo brakło.

Jak jest z pakietem medycznym w Stara Drukarnia-Restauracja? Można dołączyć rodzinę?

Bożenka Nowy wpis

Super, smaczne jedzenie, lokal duży, elegancki, personel miły, wszystko najlepsze!! polecam!!

Danuta Nowy wpis

Dzisiaj wybraliśmy się na szparagi. Jak zawsze rewelacja. Polecam smakoszom szparagów.

Firma Stara Drukarnia-Restauracja poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Ruda Śląska
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca kat. D komunikacji dalekobieżnej FLIXBUS
Profesjonalny kierowca
Justys

Lokal ładny niestety czas oczekiwania na kelnera by cokolwiek zamówić i czas oczekiwania na jedzenie to porażka nie polecam

Klient

Jedzenie pyszne ale obsługa fatalna kelnerka nie miła tacy ludzie do magazynu a nie wśród ludzi.

Czy pracownicy w Stara Drukarnia-Restauracja dogadują się między sobą?

Przyjdź to zobaczysz ????

Lubię dobrze zjesc

Jedzenie jest pyszne i obsługa świetna , zajadam się tutaj przepyszną kaczką i często korzystam z koryta biesiadnego na wynos, bardzo smacznie, miło i obsługa rewelacyjna.

Has

Jedzenie niezłe ale .... szefostwo zadufane w sobie mające w (usunięte przez administratora) klienta

Jedzenie słabe.Więcej reklamy niż faktycznie jest.Klient

Zostaw merytoryczną opinię o Stara Drukarnia-Restauracja - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Stara Drukarnia-Restauracja?

Zobacz opinie na temat firmy Stara Drukarnia-Restauracja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stara Drukarnia-Restauracja?

Stara Drukarnia-Restauracja
2.6/5 Na podstawie 5 ocen.

Stara Drukarnia-Restauracja