Kontra sp.j Paweł Kaczmarek, Piotr Kaczmarek

Skórzewo

Opinie o Kontra sp.j Paweł Kaczmarek, Piotr Kaczmarek

Klient

Jestem byłym klientem tego sklepu. Moja noga już więcej tam nie stanie. Z tego co zauważyłem to te dziewczyny pracują jak roboty. Obserwowałem dwie DZIEWCZYNY przez dwa miesiące i obliczyłem ze pracują 26-29 dni w miesiącu. pracują w trybie od 7 do 14 i od 14 do 22 i maja 2 niedziele w miesiącu wolne. Już z moimi sąsiadami tam nie chodzę wole iść do BIEDRONKI i zachęcam wszystkich do korzystania z innych sieci handlowych i marketów a nie tam gdzie są wykorzystywani ludzie tym bardziej kobiety. Ta sprawa nadaje się do telewizji i do celownika. dziwie się ze urzędnicy są tak bezmyślni i ślepi ze nie widza jak kobiety są wykorzystywane.

Zostaw opinię o Kontra sp.j Paweł Kaczmarek, Piotr Kaczmarek - Skórzewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kontra sp.j Paweł Kaczmarek, Piotr Kaczmarek