Robert Warowny Warmax

Międzyrzec Podlaski

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 7 ocen.

Opinie o Robert Warowny Warmax

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Robert Warowny Warmax

Administrator

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w WARMAX ROBERT WAROWNY? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Klient

Zdecydowanie nie polecam! Brak towaru który sprzedają - zakupiłem u nich w internecie i przez 3 tygodnie zwodzenie i przysłowiowe mydlenie oczu. Aby otrzymać zwrot pieniędzy musiałem zgłosić sprawę na policję, celem wezwania właściciela do odpowiedniego rejonowego komisariatu aby złożył pisemne wyjaśnienia. Deklarują, ze zrobili przelew zwrotny i w ciągu 6 dni nie dotarł ...? Wyjaśnienia obsługi mocno mijają się z prawdą i myślą, że klienci to "małe dzieci" kupujący każdy pisany na poczekaniu blef! Następne tłumaczenie, to że nie było osoby odpowiedzialnej - moje pytanie brzmi jak ta firma w ogóle funkcjonuje?

antek

nie odpisują na e-maile. Karty gwarancyjne są sfałszowane.

fff

wysyłają drukowane karty gwarancyjne, serwis makita nie przyjął narzędzia

Międzyrzeczanin
@fff 22.01.2017 15:34

Proszę nie oczerniać porządnej firmy i głupot nie wypisywać.Od ponad dziesięciu lat zaopatruję się w narzędzia w tej firmie i jeszcze nigdy nie miałem najmniejszego problemu z czymkolwiek. Firma Warmax jest autoryzowanym dilerem Makity,jak również autoryzowanym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym Makity.Za takie oszczerstwa wypisywane w internecie można zarobić sprawę w sądzie i zapłacić niezłe odszkodowanie.Następnym razem zastanów się dwa razy zanim coś chlapniesz bez sensu.

Zostaw opinię o Robert Warowny Warmax - Międzyrzec Podlaski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Robert Warowny Warmax