Opinie o Robert Warowny Warmax w Międzyrzec Podlaski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Robert Warowny Warmax. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Robert Warowny Warmax o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Robert Warowny Warmax w Międzyrzec Podlaski

Wiecie, czy Robert Warowny Warmax udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

DD Nowy wpis

Podczas wyboru pistoletu do kleju na gorąco kierowałem się tym aby miał dodatkowe dyszę ponieważ przy mojej pracy jest to bardzo ważne. Niestety ale pistolet przyszedł inny jak zamawiałem, bez dodatkowych dysz. Po kontakcie ze sklepem otrzymałem informację że wysyłają nowszą wersję produktu, i jak mi się nie podoba to mogę zwrócić. Super odpowiedź sprzedawcy, zero przepraszam, zero poczucia winy. To jakbym zamówił jabłko a dostał banana... Czasy PRL'u już dawno minęły że się brało to co było. Drogi sprzedawco, muszę Cię chyba uświadomić że to kupujący wybiera sobie towar jaki chce kupić a nie sprzedawca będzie dyktował mu warunki!!!

Dąbrowski Nowy wpis

Odradzam korzystanie z tej firmy przysłali uszkodzony sprzęt z kartką że jest uszkodzony

Ilona Nowy wpis
@Dąbrowski

Może taki zamówiłeś? :D czasem w outlecie takie rzeczy sprzedają różni sprzedawcy ludzie podekscytowani biora jak świeże bułeczki nawet nie czytają

Ten sklep to porażka ,z resztą po opiniach widać wszystko. Po zrobieniu zamówienia mail zwrotny ,że nastąpiła pomyłka w cenie i produkt jest droższy o 100zł , po komentarzach zauważyłem ,że nie jest to pierwsza taka pomyłka ,odradzam tego sprzedawcę ,szkoda nerwów i czasu.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Robert Warowny Warmax? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
klient

Sklep nie realizuje zamówienia. Sprzedają coś czego nie mają, każą czekać, a ostatecznie anulują zamówienie. Nie jest to poważna firma, radze unikać bo szkoda czasu i nerwów.

Aklime

Ja wczoraj założyła my zamówienie wszystko było ok pobrali pieniądze a dziś napisali że towaru nie ma bo ktoś kupił stationarity pytam jak skoro ja go zamówiłam to zwyczajnie (usunięte przez administratora) a teraz jeszcze 14 dni mam czekać na z wrote kasy a mi z konta pobranie odrazu (usunięte przez administratora) jeśli nie odzywac pieniedzy osobiscie tam pojade I chuji powybijam

Ilona
@Aklime

Rozumiem, że jesteś zawiedziona, ponieważ firma Warmax pobrała pieniądze za zakupiony towar i przyjęła zamówienie, po czym wycofało się z niego, jednak pamiętaj, że jesteśmy na forum publicznym, więc proszę o trzymanie się zasad kultury wypowiedzi. Powiesz, czy ostatecznie otrzymałaś zwrot pieniędzy?

Szukający pracy

Do Admina tego portalu: zawarte tu wpisy to jakiś hejt na sklep internetowy, a nie informacja przydatna dla osób szukających opinii o ewentualnie przyszłym pracodawcy. Nic kompletnie się nie dowiedziałem. A opinie o sklepie internetowym można wystawiać np na OPINEO

Ilona
@Szukający pracy

To forum jest też miejscem na opinie klientów. Jesteś zainteresowany pracą w Warmax? Jakieś konkretne stanowisko Cię interesuje? Napisz, dzięki.

Krzysztof

Najgorszy sklep internetowy na rynku. Na przesyłkę czekam od tygodnia. Udało mi się dodzwonić na numer Kontaktowy podany na stronie sklepu tylko jeden raz gdzie otrzymałem informacje od jakiegoś Pana, że coś jest pakowane i może moje zamówienie gdzieś tam jest. Po tym telefonie już więcej nie odbierają moich połączeń telefonicznych. Nie odpowiadają na e-mail. Problem z odzyskaniem pieniędzy. Omijajcie Pana Roberta i jego firmę szerokim łukiem. To po prostu (usunięte przez administratora)

Koziołek

Firma kogucik. Zamawiasz i czekasz czekasz i czekasz aż dojdzie jak już dojdzie to okazuje się że towar jest inny niż zamawiany a właściciel (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) który nie widzi winy po swojej stronie i obraca kota ogonem opowiadając ckliwe historie że jest uczciwy i niewinny! (usunięte przez administratora)

Klient

Zdecydowanie nie polecam! Brak towaru który sprzedają - zakupiłem u nich w internecie i przez 3 tygodnie zwodzenie i przysłowiowe mydlenie oczu. Aby otrzymać zwrot pieniędzy musiałem zgłosić sprawę na policję, celem wezwania właściciela do odpowiedniego rejonowego komisariatu aby złożył pisemne wyjaśnienia. Deklarują, ze zrobili przelew zwrotny i w ciągu 6 dni nie dotarł ...? Wyjaśnienia obsługi mocno mijają się z prawdą i myślą, że klienci to "małe dzieci" kupujący każdy pisany na poczekaniu blef! Następne tłumaczenie, to że nie było osoby odpowiedzialnej - moje pytanie brzmi jak ta firma w ogóle funkcjonuje?

Józek
@Klient

Dokładnie!

Właściciel firmy Warmax
@Klient

Kłamiesz gnoju.Nigdy nie byłem na żadnej policji.Kłamliwa wesz zapewne z konkurencji

Ta firma to jeden wielki badziew! Dwa razy wysłali mi nie ten towar co trzeba,za trzecim razem napisałem o tym problemie,żeby następnym razem nie wysyłali w ogóle towaru jak mają co innego wysłać.I uwaga,przychodzi paczka,która jest cieńka jak 10dag szynki...czy to jest 20tarcz do cięcia i 10tarcz do szlifowania za kwote 150zł? Nie! Zero przeprosin,tylko damski głos(a to facet jak sie okazało) Totalny burak! Przesyłka nie odpakowana,zwrócona od razu kurierowi! Takie badziewia to wciskaj sobie za granicę obok...

Klient Warmaxa
@anonymous

Anusie sam jesteś burakiem , (usunięte przez administratora) i prostakiem

antek

nie odpisują na e-maile. Karty gwarancyjne są sfałszowane.

fff

wysyłają drukowane karty gwarancyjne, serwis makita nie przyjął narzędzia

Międzyrzeczanin
@fff

Proszę nie oczerniać porządnej firmy i głupot nie wypisywać.Od ponad dziesięciu lat zaopatruję się w narzędzia w tej firmie i jeszcze nigdy nie miałem najmniejszego problemu z czymkolwiek. Firma Warmax jest autoryzowanym dilerem Makity,jak również autoryzowanym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym Makity.Za takie oszczerstwa wypisywane w internecie można zarobić sprawę w sądzie i zapłacić niezłe odszkodowanie.Następnym razem zastanów się dwa razy zanim coś chlapniesz bez sensu.

Zostaw merytoryczną opinię o Robert Warowny Warmax - Międzyrzec Podlaski

• Jak się pracuje w Robert Warowny Warmax?

Zobacz opinie na temat firmy Robert Warowny Warmax tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Robert Warowny Warmax
3.3/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Jelnicka 2
    21-560 Międzyrzec Podlaski