Robert Warowny Warmax

Międzyrzec Podlaski

Robert Warowny Warmax

Opinie o Robert Warowny Warmax

Posiadasz najnowsze informacje związane z poziomem wynagrodzeń w Robert Warowny Warmax? Twoja opinia może okazać się ważna.

Klient

Zdecydowanie nie polecam! Brak towaru który sprzedają - zakupiłem u nich w internecie i przez 3 tygodnie zwodzenie i przysłowiowe mydlenie oczu. Aby otrzymać zwrot pieniędzy musiałem zgłosić sprawę na policję, celem wezwania właściciela do odpowiedniego rejonowego komisariatu aby złożył pisemne wyjaśnienia. Deklarują, ze zrobili przelew zwrotny i w ciągu 6 dni nie dotarł ...? Wyjaśnienia obsługi mocno mijają się z prawdą i myślą, że klienci to "małe dzieci" kupujący każdy pisany na poczekaniu blef! Następne tłumaczenie, to że nie było osoby odpowiedzialnej - moje pytanie brzmi jak ta firma w ogóle funkcjonuje?

Józek
@Klient 15.11.2017 16:03

Dokładnie!

Właściciel firmy Warmax
@Klient 15.11.2017 16:03

Kłamiesz gnoju.Nigdy nie byłem na żadnej policji.Kłamliwa wesz zapewne z konkurencji

anonymous

Ta firma to jeden wielki badziew! Dwa razy wysłali mi nie ten towar co trzeba,za trzecim razem napisałem o tym problemie,żeby następnym razem nie wysyłali w ogóle towaru jak mają co innego wysłać.I uwaga,przychodzi paczka,która jest cieńka jak 10dag szynki...czy to jest 20tarcz do cięcia i 10tarcz do szlifowania za kwote 150zł? Nie! Zero przeprosin,tylko damski głos(a to facet jak sie okazało) Totalny burak! Przesyłka nie odpakowana,zwrócona od razu kurierowi! Takie badziewia to wciskaj sobie za granicę obok...

Klient Warmaxa
@anonymous 17.05.2018 22:27

Anusie sam jesteś burakiem , (usunięte przez administratora) i prostakiem

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w WARMAX ROBERT WAROWNY? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

antek

nie odpisują na e-maile. Karty gwarancyjne są sfałszowane.

fff

wysyłają drukowane karty gwarancyjne, serwis makita nie przyjął narzędzia

Międzyrzeczanin
@fff 22.01.2017 15:34

Proszę nie oczerniać porządnej firmy i głupot nie wypisywać.Od ponad dziesięciu lat zaopatruję się w narzędzia w tej firmie i jeszcze nigdy nie miałem najmniejszego problemu z czymkolwiek. Firma Warmax jest autoryzowanym dilerem Makity,jak również autoryzowanym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym Makity.Za takie oszczerstwa wypisywane w internecie można zarobić sprawę w sądzie i zapłacić niezłe odszkodowanie.Następnym razem zastanów się dwa razy zanim coś chlapniesz bez sensu.

Zostaw opinię o Robert Warowny Warmax - Międzyrzec Podlaski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Robert Warowny Warmax