Opinie o Wer-Wik Trans Ireneusz Golec w Kąkolewnica Wschodnia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Wer-Wik Trans Ireneusz Golec. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wer-Wik Trans Ireneusz Golec na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wer-Wik Trans Ireneusz Golec w Kąkolewnica Wschodnia

rolnik Nowy wpis

super przewoźnik sprzęt rolniczy dojechał szybko, bez uszkodzeń pomoc przy rozładunku

mmm Nowy wpis

Pan Ireneusz super dostawca wszystko na czas w ustalonej cenie ani złotówki więcej a nawet pomaga przy rozładunku. IG TRANS firma którą polecam

marcin Nowy wpis

polecam IG Trans Golec Ireneusz wszystko tip top

@kasacja

Odradzam, właściciel przywłaszcza pobranie, zwrotu nie mogę się doczekać od roku, brak kontaktu.

Cassey Nowy wpis
@@kasacja

Jak to nie możesz doczekać się swoich własnych pieniędzy? A fakturę wystawił?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Wer-Wik Trans Ireneusz Golec? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Kozi

Super kontakt, szybka i bezpieczna dostawa. Polecam Pana Irka i IG-Trans

Kimot

Pan Ireneusz jakiś czas temu transportował dla mnie elementy karoserii. Wszystko dojechało bez uszkodzeń, zgodnie z przewidywanym terminem. Pomoc przy rozładunku.

Witek

Szybko. Profesjonalnie. Mila obsługa. Szyba od auta dojechała cała do klienta. Polecam.

@pracodawca

firma istnieje teraz jako IG-TRANS Golec Ireneusz transport mebli

Jak tam z zatrudnieniem w firmie Wer-Wik Trans Ireneusz Golec w miejscowości Kąkolewnica Wschodnia? Niestety komentarzy nowych nie ma.

Zostaw merytoryczną opinię o Wer-Wik Trans Ireneusz Golec - Kąkolewnica Wschodnia

Wer-Wik Trans Ireneusz Golec