Zakłady Mięsne Herman

Kielnarowa

Opinie o Zakłady Mięsne Herman

Siebie
użytkownik zarejestrowany

Jesli jesteście masarzami to polecam Wam pracę w ten sposób, tutaj, bo naprawdę jak na taką prace, to jest całkiem sympatycznie, no i są fajne paczki na święta, więc polecam generalnie próbować się tu

bianka
użytkownik zarejestrowany

w sumie to jakaś plaga jest ostatnio wśród polskich firm że mają podobne problemy, pozostaje jednak mieć nadzieję że Zakłady Mięsne Herman uda się jakoś wstac z kolan i ruszyć dzielnie naprzód bo tutaj w okolicy to jednak mieli dobrą opinię jako pracodawca no i przede wszystkim byli ważnym źródłem pracy w okolicy trzeba przyznać

ulka90
użytkownik zarejestrowany

a wiadomo czy ta firma ruszy bądź już ruszyła znowu naprzód z produkcją i zatrudnieniem? bo aktualnie bardzo pilnie szzukam zatrudnienia w właśnie w takim mięsnym temacie. a możecie napisać nieco konkretniej na jakie nieprawidłowości wskazywała Państwowa Inspekcja pracy u nich i czy rzeczywiście nie płacono pracownikom?

aga
użytkownik zarejestrowany

Na początku 2014 r. firma praktycznie zaprzestała produkcji. O skali problemów świadczy fakt, że pracownicy w Hermanie nie dostawali pensji, a inspektorzy Państwowej Inspekcji Pracy wykazywali na liczne nieprawidłowości. Dla byłej załogi jedyną dobrą wiadomością jest to, że udało się wypłacić zaległości płacowe z Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych.

butcher

witam pracowałem tak od samego początku przez pare lat było super z Ryśkiem Maciną z Alą Płoskoń i co się stało

POLAK

KIEDY PAŃSTWO RACZYCIE WYPŁACIĆ ZALEGŁE POBORY ORAZ ODPRAWY. UPADŁOŚC ZOSTAŁA OGŁOSZONA A PIENIĘDZY JAK NIE BYŁO TAK NIE MA . A PREZES ŻYJE SOBIE W LUKSUSIE I MA WSZYSTKICH W DUP......

SS

Ja mieszkam w bloku w którym ci "państwo" mają firmę na sikorskiego. Większych chamów nie widziałem

i nie zaplaca ci zadbaja juz o to panstwo szczepaniak i iris-scieranka, popatrz ile spolek juz uwalili

benef

Nie zapłacili mi wynagrodzenia za dwa miesiące oraz odprawy.

benef
@benef 20.03.2014, 13:38
Nie zapłacili mi wynagrodzenia za dwa miesiące oraz odprawy.

Prawnym spadkobiercą Zakładów Mięsnych Herman sp. z o.o. jest firma Hermaanova sp. z o.o. w Rzeszowie (usunięte przez administratora)

jaaa

odezwij sie kto pracuje w tej firmie

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Zakłady Mięsne "Herman" sp z oo (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Zakłady Mięsne "Herman" sp z oo: Najbardziej nie podobało mi się w Zakłady Mięsne "Herman" sp z oo:

Zostaw opinię o Zakłady Mięsne Herman - Kielnarowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakłady Mięsne Herman