Opinie o EKO Holding S. A. w Legnica

klient

Jeśli chodzi o Bytom Odrzański to tam jest brudno załoga w brudnych fartuchach brak cen mięso śmierdzące nie polecam tego sklepu

Anka

Czy chodzi o paulę z żagania może?

,..

Powiem tak,takich ludzi jak paulinka powinno sie dawno zwolnić....

tak czy owak

Oczywiście naczytałeś sie tutaj i nadal chcesz tam iść do pracy, NIE POLECAM

dawny pracownik Eko
@tak czy owak

Nie lepiej iść do pracy na produkcję u nas tyle jest przyjęć bo otwarto nowe działy. Ciepło i czysto a pensja lepsza niż w Eko. Nie martwisz się żeby sprzedać nieświeże mięso.

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Ze pozwalniali-nie znaczy wcale, ze nie potrzeba kogoś nowego. Zwolnili osobę dla nich nieodpowiednią a na jej miejsce nie przyjęli zapewne jeszcze nikogo. Często się słyszy od naszej reg. Monisi D.,że wymieni całą załogę jak nie będziemy tańczyć tak jak ona zagra.

agnieszka

u nas też pozwalniali pracownikow,jest bardzo ciężko.Jak nie od kierownika nagonka,to od klientów ktorzy nie potrafią zroztmiec że są tylko 2 osoby na zmianie,a wszystko musi być zrobione.

robal

EKO to przeżytek i jakieś nie porozumienie. Jeszcze tam pracuję ale to już są ostatnie tchnienia. Ostatnio była redukcja etatów pracujemy po 2 osoby na zmianę. Ludzie się denerwują bo muszą czekać w kolejce, sklep nie dopilnowany, klienci odchodzą. A pracownicy tylko ciągle słyszą starajcie sie pracujie!!! Za najniższą krajową bez prawa do przerwy o urlopie nie wspominając. Mam wielką ochotę powiadomić PIP o wyczynach tej firmy. Ja się pracy nie boję i potrafię cięzko pracować ale za 15 zł premii to jakiś żarcik chyba

amerykanka

Własnie,święta racja W iłowej też w końcu ktoś powinien zająć się tym bałaganem

hala

Eko to sklepy brudne sprzedaja śmierdzące mięso w Bytomiu Odrzanski.bardzo często można kupić takie smrody załoga ospała ceny nieaktualne poprostu nikt tego nie pilnuje.

hmm
@hala

TOWAR NIESWIERZY SYF NA SKLEPIE TO CZYJA TO WINA? OCZYWISCIE ZE KIEROWNIKA TO JEGO ZASRANY OBOWIAZEK KONTROLOWAC WSZYSTKIE DZIALY SWIEZE,JESLI KIEROWNIK JEST DO NICZEGO TO I NA SKLEPIE ZLE SIE DZIEJE.

klient zbych.

Czy w iłowej czy gdzie indziej często takie dziwactwa się zdarzają i nie ma reguły a bo ta Iłowa....tak owszem zdarza się tam takie okropienstwo,że kupi się śmierdzące ćwiartki czy wołowinę ale czy są takie sklepy idealne co ?

klient

No tak w Iłowej często sprzedaja rzeczy po terminie,nawet na kasie je mają PORAŻKA

ania

W piątek na nowo w Iłowej pojawiły się w sprzedaży produkty które nie powinny były stac juz na sklepie.Takie rzeczy są tu normalka ale droga kierowniczko pilnuj sobie takich rzeczy bo my klienci nie mamy płacone za sprawdzanie sobie dat przydatności na produktach.Już nie wspomnę o nieświeżym miesnym.

@ania

aniu jeśli sa takie stytacje to należy to zglosic do sanepidu a nie wypisywać tu na forum bo to nic nie da.

Internauta:)
@ja

Takie rzeczy tu wypisujecie o tym Eko w Iłowej że dziw mnie bierze że tam jeszcze w ogóle Ktoś zakupy robi-jeśli jest tak jak piszecie to dlaczego nikt z tym porządku nie zrobił do tej pory..gdzie są ludzie za to odpowiedzialni.

internauta1
@Internauta:)

A kto to czyta? Chyba tylko pracownicy EKO.

majka

A jak często macie inwenture na mięsnym i jak Wam wychodzi?

r2
@majka

raz w miesiacu i jest ok

kiki

[ czytaj ze zrozumieniem,!!

miedziowy

ludziska szkoda ze wy nie wiecie co się na glownym magazynie dzieje tam to dopiero sa jaja :) największe nieroby zarabiają kupe kasy a ciężko pracujące mrowki za marne grosze tej firmy nikt już nie naprawi bo to ludzi trzeba by naprawić a tego jeszcze nikt nie dokonal

hm
@miedziowy

Wszedzie to samo ci ktorzy zapierniczja najwiecej dostaja najmniej:(

kiki

Daria ma rację, :) ma rację A ...chyba w domu musi cicho siedzieć,bo robi tu dym. Prawda boli?????? to nie wchodź tutaj,bo żałosna jesteś.Skoro ludzi traktujesz z góry to wiele o Tobie mówi.

@kiki

CHYBA CI SIE COS PO MIESZALO PATRZ NA JAKI POST ODPOWIADASZ!

hm
@kiki

chyba odpowiadasz na dwa posty na raz.

...

a ty moja groga najprawdopodobniej na telefonie ciągle siedzisz i bzdety wypisujesz

...

Wolne też sie kiedyś ma ....prawda..._)Uważasz,że powinnam pracowac bez wolnego... ach nie będe się zniżała do poziomu ludzi bardzo zdenerwowanych...po prostu śmiech mnie ogarnia jak widzę twoje złości...

daria

niedawno tak pisałaś:Za siedzenie też płacą....spróbuj a zobaczysz ..... A teraz strasznie pracujesz?? Do 16.30 pracujesz,a ciekawe co robisz na forum o 16.03 ?? A Twoje tłumaczenia,no cóż,tlumaczą się winni.I koniec tematu z mojej strony,bo szkoda słów,Tobie się w oczy pluje,a mówisz że deszcz pada.

wiaDOMO KTO ??????
@daria

poza...dalaj z pracownikami teraz na sklepie jak się okres świąteczny zbliża to pogadamy osiem godzin ciężkiego zapieprzu dźwigania i taszczenia wystawek ,no dawaj rusz grube dupsko i do dzieła i wtedy pogadamy o zarobkach ,premiach i nagrodach dla zwykłych pracowników zobaczymy kto będzie miał rację?? co co boisz się wyzwania ???????

daria
@wiaDOMO KTO ??????

a Ty to potrafisz czytac ze zrozumieniem??to przeczytaj post jeszcze raz,a potem sie wypowiadaj,

...

Widzisz i tu się mylisz-mam bardzo zadbany sklep-audyty wychodza 100 procent.Załogę mam zgrana,kierowcy przyjezdzają super ludzie-po prostu żyć nie umierać-współczuję tylko tym i w szczególności Tobie=bo takim pieniactwem nic dobrego nie wskórasz,Na sklepie pracuję na równi z dziewczynami=jak przychodzi druga zmiana i sa razem przez jakiś czas wtedy dopiero idę do biura=kończę dzień,robię papierzyska -kasę i o 16.30 idę do domku.Pozdrawiam wszystkich nerwusów ...

@...

PERFEKCYJNY SKLEP!WIESZ CO MIALAM KIEDYS TAKIEGO KIEROWNIKA JAK TY JAK OPOWIADAL O SWOJEJ ZGRANEJ ZALODZE JAK TO IM WE WSZYSTKIM POMAGAL...ALE TO BYLA TYLKO JEJ GADANINA TAK NA PRAWDE LEN SMIERDZACY NIC NIE ROBIL Z BIURA NIE WYLAZILA I TYLKO DARLA RYJA ALE DO CZASU ....JUZ JEJ NIE MA :) A JAK JESTES TAKA SUPER TO POWIEDZ SKAD JESTES JAKI TO GENIALNY SKLEP.

Zostaw merytoryczną opinię o EKO Holding S. A. - Legnica

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EKO Holding S. A.?

EKO Holding S. A.